אהבת שיער: הסרט הקצר החביב זוכה האוסקר

Hair Love הוא סרט אנימציה זוכה אוסקר קצר שנכתב וביים על ידי מתיו א צ'רי
Hair Love הוא סרט אנימציה זוכה אוסקר קצר שנכתב וביים על ידי מתיו א צ'רי.
Hair Love הוא סרט קצר זוכה אוסקר שמעביר מסר יפהפה. המשך לקרוא כדי לגלות עוד על סיפור מונפש זה.

Hair Love הוא סרט אנימציה זוכה אוסקר קצר שנכתב וביים על ידי מתיו א צ'רי. כמו כן, הוא הופק בשיתוף עם קארן רופרט טוליבר. גם הקהל וגם מבקרי הקולנוע נתנו תגובות חיוביות מאוד לסרט הקצר הזה. למעשה, הוא זכה באוסקר לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר בשנת 2020.

הסרט הקצר הזה, שאורכו שבע דקות בלבד, סוחף את הקהל שלו וגורם לכל מי שצופה בו להתאהב בו. אז למה אתה מחכה? צפו בסרט הקצר זוכה האוסקר המלא ברוך ואהבה משפחתית!

אהבת שיער: סרט קצר זוכה אוסקר

Hair Love מככבת במשפחה אפריקאית-אירופית המורכבת מאמא, אב ובתם צורי בת השבע. במהלך הסצנה הראשונה, צורי הקטנה והמתוקה מחליטה לסרק את שערה הענקי והמתולתל. כדי לעשות זאת, היא עוקבת אחר כמה סרטוני הדרכה שיצרה אמה שלה. עם זאת, למרות מאמציה, היא לא מצליחה להסתרק בהצלחה.

זה הזמן שבו אביה מבחין בנזק שבתו גרמה לשיערה. אז הוא מיד מנסה לפתור את הבעיה. עם זאת, עד מהרה הוא מבין שסירוק שיערה של בתו אינה משימה פשוטה כפי שחשב במקור. הוא אפילו מתחיל לחשוב שאי אפשר לאלף את שיערה של הילדה הקטנה.

המצב הזה גורם גם לצורי וגם לאביה להרגיש עצובים והם עומדים לוותר. למרבה המזל, הם באים עם רעיון נהדר: לעקוב אחר ההוראות המפורטות מהסרטון שאמא של צורי הקליטה בעבר. הצלחה! לאחר הרבה מאמץ ומסירות, האב מצליח להעניק לבתו תסרוקת יפה!

החלק הרגשי ביותר בסרט הקצר זוכה האוסקר הזה מגיע במהלך הסצנה האחרונה. בסצנה זו אנו רואים את צורי ואביה נכנסים לחדר בית חולים כדי לבקר את אמו של צורי שחולה בסרטן. ובגלל כימותרפיה, אין לה שיער. לבסוף, בני המשפחה מחבקים זה את זה והולכים יחד הביתה בשמחה.

לקחים מאחורי הסרט הקצר הזוכה באוסקר

ישנם שיעורים רבים חבויים בתוך הסיפור היפה של Hair Love. אחד העיקריים שבהם הוא שכל אדם צריך לאהוב את השיער שלו, ללא קשר לאיך שהוא נראה. זהו מסר של קבלה עצמית ועוזר לאנשים עם כל סוגי השיער לתבוע את זהותם.

בנוסף, עם צורי כגיבור, היוצר של הסרט הזה פועל לנרמל ולהעניק נראות לשיער אפריקאי טבעי. בדרך כלל, נושא זה מוצג רק לעתים רחוקות בסרטים מצוירים.

בנוסף, דרך הסצנות השונות, אנו רואים את הערך של התמדה ומאמץ. עם אותה התמדה ומוטיבציה, האב מצליח סוף סוף להסתרק נכון את שערה של בתו.

ההצלחה הגדולה של אהבת השיער

אין ספק ש- Hair Love זכתה להצלחה רבה והשפיעה על החברה. עם זאת, מה שאנשים רבים לא יודעים הוא שסרט האנימציה הזה התאפשר בזכות תרומות מאנשים בקיקסטארטר. למעשה, זה גייס אפילו יותר כסף ממה שאנשים ציפו.

בנוסף, קהל ומבקרים כל כך אוהבים את Hair Love בהופעת הבכורה שהם גם פרסמו ספר שמספר את הסיפור הנפלא הזה. ושתי הריסון השלימה את האיורים עבורו.

כמו כן, אנו יודעים, שירות הסטרימינג, HBO max, אישר יצירת סדרה בשם Young Love. והוא בהשראת סרט האנימציה הקצר המפורסם והפופולרי הזה. ההרפתקאות של צורי הקטנה ומשפחתה בוודאי יתנו לכם הרבה על מה לדבר!

פופולריים