אמא, בבקשה תיזהר עם הילדות שלי

אמא, תיזהרי עם הילדות שלי
אמא, תיזהרי עם הילדות שלי.

לכן, ללא ספק, הדרך שבה אתה מתייחס אליי היא קריטית בשלב זה. זה קובע את המסלול לחיי; כלפי בריאות או כלפי מחלה. לכן אני חייב להתעקש שוב, אמא ואבא, או כל אחד אחר בחיי, לצורך העניין. אני יהלום בגלם. אני צריך להיות מלוטש כדי שהיופי שלי יבלוט.

היזהר עם הילדות שלי וההשתקפות שאתה מקרין עליי

אמא, תיזהרי עם הילדות שלי. זכור שבמוקדם או במאוחר, הטמפרמנט שלי יהיה השתקפות שלך. תרגל את מה שאתה מטיף. למד אותי במעשים ובמילים. אל תפחד לעשות טעויות. נלמד מכל טיול וניפול כשנחזור על הרגליים יחד.

זכרו שמאחורי כל ילד שגדל היטב, יש קבוצה של הורים מושכלים ומסורים. עם קבלת התפקידים שלך כאמהות ואבות, עליך לקבל גם את האחריות שלך כמודל לחיקוי עבור ילדיך.

אמא, בבקשה תיזהר עם הילדות שלי
אמא, בבקשה תיזהר עם הילדות שלי.

תחשוב פעמיים לפני שאתה משקר, צועק, מזלזל או מציג כל התנהגות לא הולמת אחרת. אני אקח את הכל כהתנהגות הולמת.

אל תשכח שעמוק בפנים המבוגר שנעזר בעונש פיזי מסתתרת עוד אמת גדולה. ילדות מסובכת מסתתרת מאחורי כל מכה. שם טמון ילד פצוע שלא משיג יותר מאשר מבלבל פחד לכבוד.
לעולם אל תאפשר לי לבלבל אהבת הורה-ילד אמיתית עם התעללות. אני לא רוצה להשלים עם צעקות או כל סוג של תוקפנות. אל תצדיק את זה בכך שזה "לטובתי". אתה רק תאלץ אותי להפנים אלימות כדרך לגיטימית לפתור קונפליקטים ולתעל רגשות שליליים.

הילדות שלי היא יותר חשובה. האישיות שלי מתגבשת בשלב זה; מי אני ואיך אני פועל. זה הזמן שבו אני מבסס דרך חשיבה. אני מתחיל לגבש את הערכים והעקרונות שלי. והפגמים הקטנים האלה שכולנו מתחילים להשתרש.

הילדות שלי, האוצר המשותף המתוק הזה

אמא, בבקשה תיזהר עם הילדות שלי. אחרי הכל, אנחנו מדברים על אוצר משותף יפהפה. ילדות היא טוב לא חומרי שנותן לך את האפשרות שלא יסולא בפז לנסוע אחורה בזמן. אתה יכול לחיות מחדש את הילדות שלך. אתה יכול לקבל את המתנה לראות הכל דרך עיניים טהורות ותמימות.

גלה מחדש את הפשטות, החדשות והכנות של כל ילד. תפסו את חוסר ההגנה של הנשמות הצעירות הללו ללא רבב. למד להיות מאושר עם פחות. בואו לראות בכל בעיה זוטת פשוטה שמוסיפה תבלינים לחיים.

תהנה מהדגדוגים והפרפרים בבטן. הרגישו את הסקרנות והרצון העצום ללמוד ולחבק את עצמכם. החזיקו חזק באומץ ללכת אחרי החלומות הנשגבים ביותר. הרגיע את המרירות שלך והעניק חיים לצחוק כנה וחסר עכבות.

שחרר את כל הרגשות שלך. האינטליגנציה הרגשית והשקיפות של ילדים הם התרופה לנפשם של מבוגרים פצועים. תרגיש אמפתיה לסובבים אותך. תבין שאתה שווה לכל בן תמותה אחר. תשכחו מכל ההבחנות המגוחכות שמבוגרים מקנים.