להתראות זמן מסך, שלום זמן איכות בזמן ההסגר

אוריגמי היא עוד דרך מצוינת ליהנות מזמן איכות במהלך ההסגר כמשפחה תוך למידה של משהו חדש
אוריגמי היא עוד דרך מצוינת ליהנות מזמן איכות במהלך ההסגר כמשפחה תוך למידה של משהו חדש.
היום, אנו רוצים לשתף במבחר פעילויות כדי ליהנות מזמן איכות במהלך ההסגר. כך תוכלו להפיק את המרב מהמצב הנוכחי ולחזק את הקשרים המשפחתיים.

במהלך ההסגר, טכנולוגיות חדשות, מדיה חברתית, פלטפורמות דיגיטליות ומכשירים אלקטרוניים מציעים כל מיני בידור. יתרה מכך, מכיוון שילדים לא יכולים ללכת לבית הספר, הם מסתמכים על הטכנולוגיה כדי להמשיך בחינוך שלהם. עם זאת, בתוך כל כך הרבה אפשרויות ומחויבויות דיגיטליות, חשוב ללמוד להתנתק וליהנות מזמן איכות במהלך ההסגר עם בני משפחתנו ועם מי שגרים בביתנו.

עם זאת בחשבון, אנו רוצים להציע סדרה של פעילויות ומשחקים שתוכלו ליהנות מהם עם מי שאתם אוהבים. בואו נתחיל!

פעילויות לזמן איכות במהלך ההסגר

קריוקי

כולנו מכירים את הקריוקי - פעילות בה קוראים מילות שיר ממסך תוך כדי שירה בהקלטות אינסטרומנטליות. אבל כדי להתרחק מעוד זמן מסך, תצטרך להסתמך על הזיכרון והיצירתיות שלך.

כך תוכלו לשיר יחד עם השירים האהובים עליכם מבלי לקרוא את המילים. בינתיים, שאר בני המשפחה יכולים לשמש כשופטים ולבקיע את הביצועים שלך. אתה יכול אפילו לשים גרסה משלך של The Voice.

מלאכת יד עם חפצים ממוחזרים

רוב הילדים אוהבים לעשות מלאכת יד. לכן, אנו ממליצים לכם להרכיב כל סוג של פעילות יצירה שאתם יכולים לחשוב עליה. השתמש בחומרים שיש לך בבית כדי לעורר השראה ליצירות שלך. אלה יכולים לכלול בקבוקי מים, גלילי נייר טואלט, מיכלי פלסטיק, מכסים וכו'. הסתכל מסביב ותהיה בטוח שתמצא הרבה דברים לעבוד איתם.

משחקי לוח

סביר להניח שיש לך כמה משחקים ישנים בבית כשהיית ילד. הסר מהם אבק והתכונן לערב של כיף משפחתי. אם אין לכם משחקים, תוכלו גם להכין גרסאות ביתיות של זיכרון, מצנחים וסולמות וכו'. כך תשלבו זמן יצירה עם זמן משחק! ובסופו של דבר תקבל מוצר שמאפשר עוד יותר זמן איכות עם המשפחה שלך.

תפסיק! המשחק הכי כיף לשחק במהלך ההסגר

התחנה ! האפליקציה היא אחד המשחקים שהורדת ביותר כרגע. החלק הכי טוב הוא שאתה יכול לשחק עם אנשים רחוקים. זה לא רק נותן לך את ההזדמנות לבלות זמן איכות עם המשפחה בבית, אלא גם חברים ובני משפחה שגרים במקומות אחרים.

אם אין לך את האפליקציה, כל מה שאתה צריך זה עט או עיפרון, פיסת נייר וטיימר. המשחק מורכב מהקמת סדרה של קטגוריות. לדוגמה, שמות, ערים, מאכלים וכו'. כמו כן, תצטרך לבחור אות מהאלפבית.

פעילויות לזמן איכות במהלך ההסגר
פעילויות לזמן איכות במהלך ההסגר.

בתוך פרק זמן מסוים, השחקנים יצטרכו לרשום מילה עבור כל קטגוריה שמתחילה באות הנבחרת. זהו משחק פשוט ומהנה שמעורר את הזיכרון והדמיון של כל שחקן.

פעילויות נוספות המעודדות זמן איכות במהלך ההסגר

בנה מסלול מכשולים משלך

חשוב להישאר פעיל במהלך ההסגר ולמצוא דרכים לשרוף את כל האנרגיה הנוספת הזו. כדי למנוע מהילדים להשתעמם מאותו דבר כל יום, ערבבו דברים. לדוגמה, אתה יכול להישאר פעיל על ידי הקמת מסלול מכשולים משלך באמצעות רהיטים וחפצים אחרים מסביב לביתך.

בעת הקמת דברים, זכור את השטח שיש לך בבית או בחצר. כמו כן, קחו בחשבון את הגילאים של ילדיכם. אתה יכול לכלול מכשולים, קפיצות, מנהרות, חפצים שהילדים שלך חייבים לטפס עליהם וכו'. או שאתה יכול להקים תחנות שבהן הקטנים שלך חייבים להשלים אתגרים שונים, כמו ביצוע שכיבות סמיכה או פתרון פאזל. בין חיבור הכל לבין השלמת מסלול המכשולים/האתגרים שלך, הזמן יעוף!

משחקי הסתרה: וריאציות רבות

מחבואים הוא משחק קלאסי שלעולם לא יוצא מהאופנה, לא משנה כמה זמן עובר. יתרה מכך, זהו אחד המשחקים האידיאליים ביותר לשחק בבית, ויש לך מספר וריאציות לבחירה.

ילדים אוהבים להסתתר ולחפש. אז אם יש לך מספיק מקום בבית, זו אפשרות מצוינת! לא צריך הרבה שחקנים... מספיק שניים!

אם יש לך הרבה מקום בבית או בחצר - ומשפחה גדולה - אז אתה יכול לארגן משחק סרדינים! זה כמו מחבואים, אבל רק שחקן אחד מתחבא בזמן שכולם מחפשים אותם. כאשר שחקנים מוצאים את מי שמסתתר, הם מתחבאים באותו מקום. השחקן האחרון שגילה את מקום המסתור הוא "זה".

אם המקום מוגבל, או שאתה רק צריך לערבב קצת דברים, אז אתה יכול להסתיר חפץ ספציפי בבית שלך ולגרום לשאר בני משפחתך לחפש אותו. או שאתה יכול להרכיב ציד אוצרות עם רמזים ופרס בסוף.

אוריגמי (קיפול נייר)

אוריגמי היא עוד דרך מצוינת ליהנות מזמן איכות במהלך ההסגר כמשפחה תוך למידה של משהו חדש. למעשה, אתה וילדיך עשויים לגלות תחביב חדש. כדי ליצור את יצירות האוריגמי שלך, אתה רק צריך נייר ויצירתיות. אתה יכול למצוא הרבה הוראות להדפסה מהאינטרנט.

ציור, ציור וצביעה

אלה הם המועדפים בקרב בני המשפחה הקטנים ביותר, אבל, למען האמת, אתה אף פעם לא זקן מכדי ליהנות מהם. מה שכן, אתה רק צריך נייר וצבעים - עפרונות צבעוניים, עפרונות צבעוניים, טושים, צבע... מה שאתה יכול למצוא. זו לא רק דרך מצוינת להעביר את הזמן ולהירגע, היא גם מעוררת יצירתיות ודמיון. אתה בטוח תהנה מפעילות זו כשאתה מבלה זמן איכות עם המשפחה שלך.