3 סיפורי ילדים נהדרים על כלבים

יש הרבה סיפורי ילדים נהדרים על כלבים שיש להם שיעורים נהדרים ללמד את הילדים שלך
יש הרבה סיפורי ילדים נהדרים על כלבים שיש להם שיעורים נהדרים ללמד את הילדים שלך.
אחת הדרכים הטובות ביותר ללמד את ילדיך היא באמצעות סיפורים. יש הרבה סיפורי ילדים נהדרים על כלבים שיש להם שיעורים נהדרים ללמד את הילדים שלך.

קריאת סיפורי ילדים על כלבים היא דרך מצוינת לבדר את הילדים שלך. בנוסף להנאה מהסיפור עצמו, ילדים לומדים המון לקחים מהסיפורים האלה. מצד שני, אתם כבר יודעים את הקשר החזק שיש לילדים עם חיות המחמד שלהם. ללא ספק, כלבים הם האהובים על ילדים רבים.

באינטרנט, אתה יכול למצוא סיפורים שיש להם חיות מחמד אהובות בתור הגיבורים. החבר הכי טוב של האדם הוא חיית המחמד האהובה על משפחות רבות. האישיות וההתנהגות שלהם היו השראה להרבה סיפורי ילדים משפיעים.

לאחר מכן, נציג לכם מספר סיפורים לילדים עם כלבים שאנו ממליצים למשפחתכם. כולם חוקרים רגשות שונים כדי ללמוד עליהם.

3 סיפורי ילדים נהדרים על כלבים

הכלב האורווה

כל היצורים החיים על הפלנטה הזו נחוצים. זה הלקח שהסיפור הזה טומן בחובו, שנכתב על ידי פטרישיה גאלגוס טג'אדה מפרו.

הסיפור הזה מתרחש בחווה. הוא מספר את סיפורן של 30 פרות המנוהלות על ידי כלב רועים בשם טרזן. לאחר זמן מה, זה מתחיל להיות קשה יותר להסתדר.

תפקידו של הכלב הוא להסיע אותם למרעה כל יום. עם זאת, הפרות מתחילות לצחוק על העבודה הזו ולומר שהן יכולות לעשות אותה בעצמן. טרזן שומע את ההערות הללו ונהיה עצוב מאוד. לאחר מכן, הוא מחליט לעזוב כדי למצוא חיות אחרות שיעזרו.

ללא רועה, הפרות מפסיקות לצאת לטיולים ולאכול דשא טוב. כתוצאה מכך, הם יורדים במשקל, משתעממים, ובסופו של דבר, הם מאוד עצובים.

חוחית שגרה בסמוך שומעת את זעקותיו והולכת לחפש טרזן, לבדו ונסער. כאשר הציפור מבטיחה לו שהפרות מתגעגעות אליו ונותנות ערך לעבודה שעשה, הוא חוזר הביתה אל הפרות.

סיפורי ילדים על כלבים: סיימון והפרעוש שלו

סיפורי ילדים נהדרים על כלבים
סיפורי ילדים נהדרים על כלבים.

זו עוד דוגמה לסיפורי ילדים על כלבים, והכלב הזה חכם מאוד. הוא נכתב על ידי אנטוניו דה בניטו. הסיפור הזה מלמד ילדים שהם לא צריכים לצחוק על אנשים אחרים. זה מדגיש את הערך של ידידות ואת התקווה להשיג חיים טובים יותר. בסופו של דבר, זה קורה הודות לידידות של שני יצורים.

הסיפור מספר על הידידות בין סיימון, כלב ללא בעלים, לבין פרעוש שחי בפרוותו. הוא יודע לנגן במפוחית, אבל הפרעוש לועג לו על כך. הכלב, לעומת זאת, טוב מאוד ואופטימי.

יום אחד, הפרעוש נופל לאסם בו ישן סיימון והולך לאיבוד. לאחר מכן, סיימון מנגן מנגינה על המפוחית כדי שהיא תוכל למצוא אותו שוב. כשהוא מוצא אותה, הפרעוש מתחיל לרקוד מרוב שמחה.

באותו זמן, לא רק שני החברים מתאחדים, אלא שהכלב גם חושב שהם יכולים לעשות הצגה עם הכישרונות שלהם. לאחר שעבדו קשה והצליחו, הם קונים בית שבו יוכלו סוף סוף לחיות באושר ועושר.

"יש יותר אוצר בספרים מאשר בכל שלל הפיראט באי המטמון."

- וולט דיסני -

ברוך הבא הביתה, מקסימום

קרן Affinity מציעה את הטקסט המאויר להפליא בחינם לחלוטין. מדובר באחריות שבעלי חיות מחמד חייבים לקחת. בנוסף, הסיפור הזה נועד להעלות את המודעות לבעלי חיים נטושים, דבר שכיח ועצוב מאוד.

"ברוכים הבאים הביתה, מקס" מספר את סיפורם של אנה ואביה שהולכים למקלט מתוך כוונה לאמץ כלב. הם רוצים אחד קטן, בגלל גודל הבית שלהם. מנהלת המקלט מציעה להם מקסימום, כלב תוסס ואנרגטי מאוד.

תהליך האימוץ מוצלח, ואנה ואביה הולכים הביתה עם הגור החדש שלהם. הם קיבלו את כל ההמלצות לתת לבעל החיים טיפול מיטבי ובכך להבטיח את איכות החיים המגיעה לו.

הסיפור הזה נהדר להציג את האלמנטים שאתה צריך לקחת בחשבון כשאתה חי עם כלב, כמו היכן נמצא השבב למקרה שהוא ילך לאיבוד, ביקורי וטרינר, טיפול בבריאותו, כרטיס החיסון, נסיעות, תוספי מזון, יציאה טיולים כל יום, ועוד הרבה יותר.

כפי שאולי שמתם לב, חינוך באמצעות ספרות הוא אחת מאסטרטגיות ההוראה היעילות ביותר. עם סיפורי הילדים האלה על כלבים, ילדים יתחילו לאהוב קריאה. בנוסף, זו הזדמנות מצוינת לחלוק רגעים מהנים ביחד כמשפחה.