7 סדרות ספרי ילדים לכל המשפחה

סדרת ספרי ילדים זו מתמקדת בחברות ובחיי היומיום של קבוצת חברים רגילה
סדרת ספרי ילדים זו מתמקדת בחברות ובחיי היומיום של קבוצת חברים רגילה.
מהארי פוטר ועד תחתוני קפטן, יומנו של ילד ווימפי וסדרות ספרים רבות אחרות, ספרי ילדים עוזרים לטפח ערכים שונים. מסיבה זו, כדאי לחשוף את ילדיכם אליהם.

סדרות ספרי ילדים לא מושפעות מהתקדמות הטכנולוגיה והבידור, פופולריות מאי פעם. כיום, המדיה החברתית משמשת להפיץ את הבשורה על הספרים הטובים ביותר בקרב מורים ומשפחות. להלן, נראה רשימה של הסדרות הפופולריות ביותר לכל המשפחה להנאת הקריאה המשותפת.

סדרת ספרי ילדים שכל המשפחה תהנה

יומנו של ילד קשקשן מאת ג'ף קני

בכיכובו של גרג הפלי, הילד ה"מחורבן" כפי שהוא מתאר את עצמו, היא אחת מסדרות ספרי הילדים הנמכרות ביותר. הסיפור של גרג, המומלץ לילדים מתשע ומעלה, עוסק בטרום-עשרה רגיל. הספר שובה לב בגלל המצבים הנפלאים והאבסורדיים שהוא נקלע אליהם.

ג'רונימו סטילטון מאת אליזבטה דאמי

ג'רונימו סטילטון מנהל את העיתון The Rodent's Gazette בעיר העכבר החדשה. סדרת ספרי ילדים זו מושלמת לילדים מחמש ומעלה, מציגה לילדים הרפתקאות ודמויות חדשות.

הסדרה עשתה מעל ומעבר ומציעה כעת חומרים בפורמטים שונים כמו משחקי וידאו ו-Geronimo Stilton World. זוהי אפשרות מצוינת המטפחת הערכה עצמית אצל ילדים.

תיאה סטילטון

היא אחותו של ג'רונימו סטילטון, כתבת עם סדרה משלה. היא וחברותיה הן הדמויות הראשיות של סיפורי חברות בינלאומית, שכן כל אחת היא ממדינה אחרת. הוא מומלץ לקוראים מחמישה ומעלה ויש לו גם מועדון מקוון לעוקבים שלו.

הארי פוטר מאת ג'יי קיי רולינג

הארי פוטר פשוט לא ניתן להשמיט מרשימות סאגות של ספרי ילדים. הדמות הראשית היא תלמיד שלומד קסמים ועובר הרפתקאות פנטסטיות בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות.

הארי מלווה בחברים הכי טובים שלו, רון והרמיוני. סדרת הספרים הזו מושלמת לילדים מגיל 8 ומעלה.

"בכל פעם שאתה קורא ספר טוב, איפשהו בעולם נפתחת דלת להכניס יותר אור."

-ורה נזריאן-

תחתוני קפטן מאת דב פילקי

סדרת ספרים זו כתובה כקומיקס ומלאה בהומור ומשאבי פנאי. כל ספר מקדם ביטוי יצירתי עם פעילויות ציור ולקחים מהדמויות הסקרניות. סדרת הספרים הזו אידיאלית לילדים מגיל שש ומעלה.

Kika superwitch מאת knister

עוד סדרת ספרים פופולרית בכיכובה של קיקה, שבזכות ספר קסם מסתורי מתחילה לנסוע אחורה בזמן ולעזור לאנשים בכישוף שלה. זה נהדר לילדים בין הגילאים שבע או שמונה.

שערי טום מאת ליז פיצ'ון

טום גייטס הוא אנטי-גיבור לפני גיל העשרה שדעתו מוסחת בכיתה ומתחילה לצייר. סדרת ספרי ילדים זו מתמקדת בחברות ובחיי היומיום של קבוצת חברים רגילה. סדרה זו מיועדת לילדים תשע ומעלה.

בקיצור, כל סדרות ספרי הילדים הללו מלמדות ילדים ערכים חשובים באמצעות סיפורים כיפיים ומטופשים. הגיע הזמן לקרוא ולהנות!

פופולריים