6 רעיונות לקשט את החצר שלך לחג המולד

רעיונות לקשט את החצר שלך לחג המולד
רעיונות לקשט את החצר שלך לחג המולד.
האם אתה רוצה לקשט את החצר שלך לחג המולד אבל לא יודע איך? אנו נראה לך כמה רעיונות קלים, יפים ומושלמים להכנה עם כל המשפחה שלך.

אם אתה נלהב מעונת חג המולד, אתה בוודאי רוצה לקבל את הרוח הזו בכל פינה בבית שלך. אחד המקומות שבהם אנשים שמים את מירב תשומת הלב הוא בחוץ. זו הסיבה שהיום אנחנו הולכים לדבר על איך לקשט את החצר שלך לחג המולד. אם התמזל מזלכם לקבל את החלל הזה, אל תהססו להפיק ממנו את המרב.

החצר היא הדבר הראשון שרואים ברגע שמגיעים לבית של מישהו. לכן, הוא פועל כמעין מכתב כיסוי. למה לא לאחל לשכנים שלך חג שמח בצורה יפה ועליזה? זכור כמה מהטיפים הבסיסיים האלה.

רעיונות לקשט את החצר שלך לחג המולד

חג המולד אינו עוסק בהפיכת החצר שלך להיראות כמו יריד מחוזי, אלא בהענקת אווירה חגיגית. כך, כולם יכולים להרגיש את התשוקה לחג המולד שלך ולהרגיש טוב כשהם מסתכלים על הבית שלך.

השתמש בזר כדי לקשט את החצר שלך לחג המולד

זהו עיטור קלאסי - זר התלוי על דלת הכניסה שלך. אתה בהחלט צריך לכלול אצטרובלים, ענפים, אורנים ואשוח. אתה יכול אפילו להפוך את זה להרפתקה עשה זאת בעצמך ולהוסיף את המגע האישי שלך.

עציצים וצמחים בהתאמה אישית

כדי לקשט את החצר שלך לחג המולד, אתה יכול להשתמש בעציצים ובצמחים הפנויים שלך. אתה יכול להתאים אותם עם אורות, אצטרובלים, טינסל ובובות לבד על הענפים שלהם. נצל את המשאבים שיש לך, והפוך אותם לקישוטי חג המולד.

בנוסף לפוינסטיות האופייניות, ישנם צמחי חג נוספים שתוכלו להשתמש בהם. לדוגמה, אתה יכול להציג קקטוס חג המולד, הולי או פרינצ'טיה. תסתכל כדי לראות איזה מהם אתה הכי אוהב כדי להפוך את החצר שלך ליפה יותר.

לוח

אתה יכול גם לשים לוח בצורת פריט חג המולד. לדוגמה, זה יכול להיות בצורת מגף או איש שלג, ואתה יכול לכתוב הודעות שונות בכל יום.

אתה יכול לתלות אותו על הדלת או להעמיד אותו על הרצפה. זה רעיון מהנה שילדים יאהבו, ותוכלו להשתמש בו כדי לחזק ערכים כמו שיתוף.

מתחת לכוכבים, עוד אור אחד

כמובן, אתה לא יכול לשכוח את האורות! הצבעים הישנים יותר פינו את מקומם לאורות לבנים או חד צבעוניים. הם נותנים אווירה הרבה יותר יפה ואלגנטית.

אתה יכול לתלות חלק בחלונות, לשים אחרים בין צמחים, ואפילו לעטוף אותם סביב המרפסת שלך. לאחר מכן, תוכל לקבל אווירה נעימה ונעימה.

רעיון מצוין הוא להכין חטיף במרפסת אם יש לך זמן. נצלו את ההזדמנות לקבל מפה יפה, מלאו את השולחן בנרות, אננס וזהב. לאחר מכן, אפו עוגת שוקולד ביתית נחמדה ותיהנו ממנה עם המשפחה לאור הנרות. אין ספק, המשפחה שלך לעולם לא תשכח את זה.

השתמש בעץ על כל צורותיו

רעיון נוסף הוא לקשט את החצר עם שולחן, מכוסה במפה אדומה. לאחר מכן, הוסף כמה קישוטים, נרות, זרים וכו'. אתה תהיה מוכן לקבל את פני כל האורחים שלך. אתה יכול גם להשתמש בקרשים ומקלות כדי ליצור עץ חג המולד ייחודי.

יש הרבה רעיונות ודרכים שונות לקשט את החלק החיצוני של הבית שלך. הכל מותר, אבל נסו לא להגזים, בדיוק כמו שלא הייתם עושים בביתכם.

פופולריים