8 טיפים לאמהות שעובדות מהבית

המלצות אלו לאמהות שעובדות מהבית יעזרו לכם להיות פרודוקטיביים יותר בחיי המשפחה והעבודה
המלצות אלו לאמהות שעובדות מהבית יעזרו לכם להיות פרודוקטיביים יותר בחיי המשפחה והעבודה.
המלצות אלו לאמהות שעובדות מהבית יעזרו לכם להיות פרודוקטיביים יותר בחיי המשפחה והעבודה. בדוק אותם ואל תחכה לנסות אותם. הם יכולים לחסוך לך הרבה זמן ומאמץ.

לאמהות שעובדות מהבית יש אתגר עצום: לדאוג למשפחות שלהן ולהיות פרודוקטיביות בו זמנית. זה נשמע מרגש לעבוד מהבית, אבל זו משימה מורכבת. אם אתה רוצה לעשות את זה או כרגע לעבוד מהבית עכשיו, משמעת היא המפתח.

יהיה קשה להימנע מהסחת דעת על ידי המשפחה, השכנים, הרשתות החברתיות ומארגון הבית. זה האחרון הוא כבר אחריות גדולה. האחריות שלך תוכפל כשתוסיף עבודה. עם זאת, הכל אפשרי כאשר אתה קובע מטרות ואסטרטגיות עבור המשימות שלך.

איך אפשר לארגן אמהות שעובדות מהבית?

1. צור לוח זמנים

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי לשמור על המשימות שלך מעודכנות הוא לאפשר זמן לכל אחת מהן. קבעו לוח זמנים במקום לדחות או לחכות לרגע של השראה. הקצו פרק זמן הגיוני לעבודה שלכם כדי שתוכלו להתחיל לעקוב אחר המטרות היומיות שלכם.

החופש הוא קשה מאוד, ומלווה בדחיינות, ניהול זמן לקוי, אורח חיים בישיבה, חרדה, אדישות, פחד. איך אפשר להתגבר עליהם? הבעיה הבסיסית ביותר היא דחיינות: הנטייה לעזוב למחר (או מאוחר יותר) את מה שאנחנו יכולים לעשות היום (או ממש עכשיו)"

-סרג'יו סי פאנג'ול-

2. קבע גבולות מסוימים שהמשפחה שלך יודעת

זכור שלא טוב לשחק עם הילדים שלך בזמן שאתה עובד, או לעבוד בזמן שאתה משחק עם הילדים שלך. כאשר אתה משלב שתי פעילויות לא קשורות, אתה לא מתמקד באף אחת מהן. לא תבלה זמן איכות עם אף אחד מהם.

בדיוק כמו כשאתה במשרד, התמקד במשימה המתאימה ללוח הזמנים שלך ואל תיתן לעצמך להסיח את דעתך. למדו את ילדיכם לכבד כשאתם עובדים.

3. בקש עזרה אם אתה זקוק לה

אם העומס המקצועי שלכם תובעני מאוד, תוכלו למצוא מטפלת או עזרה מבן משפחה. אמהות רבות שעובדות מהבית בוחרות להעסיק מישהו שיעזור להן לטפל בקטנטנים שלהן.

כמו כן, אם יש לך עבודה קשה או תובענית, פנה לקבוצת התמיכה שלך. אפילו גיבורי על צריכים סייד-קיק.

4. הימנע מלעשות יותר מדי

אי מנוחה מספקת גורמת לאמהות שעובדות מהבית להרגיש מותשות פיזית ונפשית
אי מנוחה מספקת גורמת לאמהות שעובדות מהבית להרגיש מותשות פיזית ונפשית.

בין אם עם פעילויות עבודה או טיפול בבית, אתה מסתכן לקחת על עצמך יותר מדי אחריות. המשפחה היא צוות שצריך להשלים ולעזור אחד לשני. היו ברורים לגבי סדר העדיפויות שלכם, שמרו על עצמכם ולמדו להאציל משימות.

5. פנו זמן למנוחה

אדם עייף ועצבני לא יכול לבצע משימות בצורה הטובה ביותר. לפני תחילת העבודה בכל יום, ודא שאתה נח מספיק בלילה הקודם.

אי מנוחה מספקת גורמת לאמהות שעובדות מהבית להרגיש מותשות פיזית ונפשית. הם עלולים אפילו לחלות. אמא עובדת גם יודעת מתי להטעין את המצברים שלה.

6. צא מהבית כשאפשר

גם אם אתה עם המשפחה שלך ובקשר עם עמיתיך לעבודה, אתה צריך עוד משהו. כל אדם הוא יצור חברתי. אנשים צריכים להתייחס לאחרים כדי להצליח יותר.

בלוח הזמנים שאתם מכינים לעצמכם, הקדישו קצת זמן להסחת דעת, אפילו לשתות קפה בחוץ. לא תאמינו כמה התרגול הזה בריא. זה טוב מאוד בהפחתת מתח.

7. לבדר את הילדים שלך

כשאתם נותנים לילדיכם שעה אחת של זמן איכות, יהיה לכם הרבה יותר זמן לעבודה שלכם. ילדים מאושרים יוכלו לחקור וליצור דברים עם הכלים שאתה מספק.

כשתספקו להם את האמצעים ליהנות, הם יבדרו את עצמם. כתוצאה מכך, הם לא יפריעו לך. תן להם פרויקטים קטנים, אומנויות ומלאכות ומשחקים.

8. נצלו את תנומות הילדים

כאשר אתם מתכננים את לוח הזמנים היומי שלכם, בצעו את העבודות המורכבות ביותר כאשר ילדיכם מנמנמים. זה יהיה רגע שבו תוכלו להתרכז ולהקדיש את כל המאמץ לפעילות אחת. כאשר ילדים ערים, אתה יכול לעשות את המשימות שאינן דורשות כל כך הרבה חשיבה.

למרות שקשה להפריד בין עבודה להורות, אפשר להשיג אותה. שוב, זכור שהמפתחות הם משמעת וניהול זמן נכון. דאג תמיד לרווחתך כדי להפוך לאשת עסקים מצליחה ואמא מאושרת.