מה לעשות עם חיות המחמד שלך בזמן שאתה בחופשה?

מה לעשות עם חיות המחמד שלך בזמן שאתה בחופשה
מה לעשות עם חיות המחמד שלך בזמן שאתה בחופשה.
כשזה מגיע לטיולים, לקחת את חיות המחמד שלך יחד היא לא תמיד אופציה. אז מהן האפשרויות עבור חיות המחמד שלכם בזמן שאתם בחופשה? היום נציע מספר אפשרויות.

לקחת כמה ימים למנוחה ולהפסקה מהשגרה, ליהנות מהטבע ולבקר ביעד חדש זה רעיון מצוין. עם זאת, אם יש לך כלב או חתול בבית, היציאה מהבית יכולה להפוך במהירות לדילמה. כמובן, ישנם מספר פתרונות מה לעשות עם חיות המחמד בזמן החופשה.

בעת קבלת ההחלטה שלך, עדיף לשקול את היתרונות והחסרונות. הפוך את הבריאות והאושר של חיית המחמד שלך בראש סדר העדיפויות שלך. כלביות, בני משפחה ושומרי חיות מחמד הם כל האפשרויות - או אולי אתה פשוט רוצה לקחת את חיית המחמד שלך איתך. כל אפשרות המתאימה ביותר למצבך היא ללא ספק התשובה הנכונה.

מה לעשות עם חיות המחמד שלך בזמן שאתה בחופשה

קח איתך את חיית המחמד שלך

האפשרות הראשונה לשקול היא לקחת אותם יחד! למרבה הצער, זה לא תמיד פשוט כמו שזה נשמע.

קודם כל, נסיעות ארוכות ברכב עלולות להלחיץ מאוד כלבים וחתולים מסוימים. נסיעות במטוס קשות במיוחד על חיות מחמד, שכן הן יצטרכו כנראה להסתגל לסביבה מאוד לא נוחה ולא מוכרת: מטען המטען.

יחד עם זאת, נסיעה עם כלבים אינה זהה לנסיעה עם חיות מחמד אחרות. כמו כן, נסיעה עם כלבים גדולים היא הרבה יותר קשה מהסעת ילדים קטנים. במקרים מסוימים, כלבים קטנים יכולים לנסוע במושב האחורי של המכונית שלך או במנשא שלהם אם אתה נוסע ברכבת. חברות תעופה מסוימות אף מאפשרות לחיות מחמד קטנות לנסוע בתא הראשי עם הנוסעים.

בכל מקרה, שיתוף חווית החופשה שלך עם חיות המחמד שלך אפשרי. ישנם חופים ויעדי נופש רבים הידידותיים לחיות מחמד. כמובן, אמצעי זהירות מסוימים נחוצים בעת נסיעה עם חיות מחמד. בזמן שאתה במכונית, הקפד לחגור חיות מחמד היטב, בהתאם לתקנות המדינה. חיות מחמד אינן מורשות לשבש את הנהיגה שלך בשום אופן.

השאר את הכלב שלך בבית מלון לחיות מחמד

אם אתה יודע שמישהו מטפל היטב בחיית המחמד שלך בזמן שאתה לא, אז יהיה לך הרבה יותר קל להשאיר אותו מאחור. יש הרבה כלביות ו"מלונות לחיות מחמד" לבחירה כדי להציע לחיות מחמד חופשה משלהם.

בדוק אם יש הפניות ובצע ביקור לפני הבחירה. שאל שאלות בנוגע להאכלה, מים, פעילות גופנית, תברואה, טיפוח, מגע עם אנשים ובעלי חיים אחרים, וכן צ'ק אין/אאוט.

יש הרבה כלביות ו"מלונות לחיות מחמד" לבחירה כדי להציע לחיות מחמד חופשה משלהם
יש הרבה כלביות ו"מלונות לחיות מחמד" לבחירה כדי להציע לחיות מחמד חופשה משלהם.

כמו כן, הקפד לשאול מה אתה צריך לארוז. סביר להניח שתצטרכו לספק הוכחה לחיסונים, ואולי את המזון הרגיל של חיית המחמד שלכם כדי למנוע שינויים פתאומיים בתזונה.

פריטים נוספים שכדאי לקחת בחשבון הם צעצועים אהובים, מצעים, תרופות ומשהו עם הריח שלך עליו. כמו כן, הקפד להשאיר פרטים ליצירת קשר במקרה חירום

מה עם סיטר חיות מחמד?

באינטרנט ניתן למצוא עסקים מקוונים רבים המציעים לשומרי חיות מחמד לטפל בחיות מחמד בביתם. יש גם שומרי חיות מחמד שיכולים להגיע אליכם הביתה. שומרי כלבים וחתולים הם אחד הטרנדים האחרונים. ישנן אפשרויות רבות לבחירה. לדוגמה, אתה יכול לציין אם חיית המחמד שלך מסתדרת עם חתולים, כלבים או ילדים אחרים.

הפלטפורמות הווירטואליות הללו לשומרי חיות מחמד מאפשרות לך לראות את הפרופילים של יושבים זמינים. כך, אם אתה רואה מישהו שאתה אוהב, אתה יכול לארגן ראיון באופן אישי או באינטרנט.

בקשו טובה מחבר או מבן משפחה

אם אתה קורא את זה, כנראה שאין לך חברים או בני משפחה זמינים לכסות את צרכי הטיפול בחיות מחמד בזמן שאתה לא. בדיוק אותו הדבר, זו תמיד אפשרות טובה לזכור.

חבר, שכן... אולי יש מישהו שמוכן לעשות לך טובה. או אולי אתה מכיר נער אחראי שמחפש להרוויח קצת כסף נוסף. הקפידו להחזיר מזכרת למי שעושה את העבודה.

פרטים שכדאי לזכור

אם אתה מחליט מה לעשות עם חיות המחמד שלך במהלך החופשה, הקפד לקחת את חיית המחמד שלך לווטרינר לפני שאתה הולך. בין אם חיית המחמד שלך יוצאת איתך לחופשה או נשארת מאחור, אתה רוצה לשלול טפילים, פרעושים ובעיות אחרות. אם חברך הפרוותי לוקח תרופה כלשהי, תצטרך לוודא שהיא לא תיגמר.

כעת, לאחר שגיליתם את האפשרויות, הקדישו זמן לשקול מה הכי מתאים לחיות המחמד שלכם. כך תוכלו להירגע וליהנות, בידיעה שחיית המחמד שלכם מטופלת היטב.