5 תרגילים לעשות עם בן הזוג שלך בהריון

נעזור לך לעשות את שניהם עם 5 תרגילים לעשות עם בן הזוג שלך בהריון
היום, נעזור לך לעשות את שניהם עם 5 תרגילים לעשות עם בן הזוג שלך בהריון.
חיזוק הגוף במהלך ההריון חשוב מאוד. אבל כך גם חיזוק הקשר עם בן הזוג. היום, נעזור לך לעשות את שניהם עם 5 תרגילים לעשות עם בן הזוג שלך בהריון.

במהלך ההריון, חיוני שתבצע פעילות גופנית כלשהי על מנת לשמור על מצב בריאותי נאות עבורך ועבור תינוקך. בהתאם לכך, אנו רוצים להציע 5 תרגילים לעשות עם בן הזוג שלך בהריון.

יישום שגרה כזוג לא רק יעזור לכם פיזית אלא גם יאפשר לכם לחזק את הקשרים הרגשיים עם בן הזוג ולערב אותם יותר בשלב זה. זכרו שהריון הוא משהו שאתם מתמודדים איתו יחד והיציבות של מערכת היחסים היא בראש סדר העדיפויות.

5 תרגילים לעשות עם בן הזוג שלך בהריון

מלבד תרומה לחיזוק גופני, פעילות גופנית היא דרך למנוע מחלות מטבוליות הקשורות לאורח חיים בישיבה ולהרגלי החיים המודרניים.

אז, עם זה בחשבון, נלמד אותך כמה תרגילים לעשות עם בן הזוג שלך כדי לשפר את ההרגלים שלך כמשפחה לפני שהתינוק מגיע. אל תפספסו!

1. תרגילי הרפיה למדור האמצע

אחד האזורים המושפעים ביותר במהלך ההריון הוא הליבה (או מרכז הגוף שלך). אנחנו מדברים על שרירי הבטן, המותניים, האגן, העכוז ועמוד השדרה העמוקים.

בגלל המשקל הגובר של הבטן שלך, השרירים והמפרקים באזור זה מועמסים מאוד. מסיבה זו, חיוני שתציע הקלה על מנת להשיג הרפיה ולשפר את זרימת הדם בגופך.

נסו לשכב על הגב על משטח שטוח ונוח. לאחר מכן, האריך את הרגליים בזמן שבן הזוג תופס אותך בקרסוליים. ממצב זה, התחל להרים אותם באיטיות עד שתרגיש את הלחץ בחלק האמצעי שלך יורד.

2. מתיחה על כדור כושר

אזור נוסף בגוף הדורש דגש רב יותר במהלך ההריון הוא הגב. לכן, אנו ממליצים ליישם תנועות כדי להירגע ולמתוח את השרירים בעזרת כדור כושר.

התחילו בכריעה מול הכדור ופזרו את הברכיים למרחק המאפשר לכם להישען קדימה ללא כל בעיה. לאחר מכן, הנח את האמות והזרועות שלך על ה-fitball והשען את פלג הגוף העליון מעט קדימה. באופן אידיאלי, תן לעצמך ללכת רחוק ככל שטווח התנועה שלך מאפשר.

תרגילים לעשות עם בן הזוג שלך בהריון
תרגילים לעשות עם בן הזוג שלך בהריון.

לאחר מכן, על בן הזוג להניח את שתי הידיים על אזור המותני ולהפעיל לחץ כלפי מטה בזהירות רבה. תנועה זו עוזרת להרפות את הגב התחתון ואת שרירי הגב, בדיוק כמו התרגיל הקודם.

3. סקוואט איזומטרי

הסקוואט האיזומטרי מצריך תמיכה כאשר מתרגלים אותו בהריון, כך שהשותף שלך בקרבת מקום הוא בונוס גדול.

כדי לעשות זאת, על שניהם לעמוד, פנים אל פנים. נסו לאחוז בשתי ידיו של בן הזוג על מנת לייצב את עצמכם ולהתחיל לבצע את התרגיל. החזיקו את הסקוואט למשך מספר שניות וחזרו לעמדת ההתחלה, בעמידה מול בן הזוג.

חשוב שתשמור על יציבה נוחה ותמקד את נקודת המשען בכפות הרגליים שלך. הגב והראש שלך צריכים להישאר ישרים ומיושרים.

4. פעילויות במים לעשות עם בן הזוג שלך בהריון

שחייה מציעה מגוון רחב של תרגילים בריאים לנשים בהריון. סביבה זו יכולה לשמש אותך ואת בן/בת הזוג על מנת ליישם שגרת אימונים.

זכרו שמשקל הגוף יורד במים. לכן. זו פעילות טובה לחודשים האחרונים של ההריון. בבריכה אפשר לעשות הקפות או תנועות לחיזוק אזור האמצע של הגוף ואפשר גם לעשות כמה תרגילי הרפיה.

עם זאת, אנו ממליצים לקבל אישור רפואי מהרופא שלך לפני ביצוע ספורט בבריכת שחייה.

אולי יעניין אותך: היתרונות של שחייה במהלך ההריון

5. ללכת עם בן הזוג שלך בהריון

הליכה היא לא תרגיל מורכב, אבל היא מציעה יתרונות גדולים לגוף. בנוסף, זה לא דורש הכנה מיוחדת וניתן לעשות אותו בכל מקום.

מסיבה זו, אנו ממליצים לכם לארגן טיולים עם בן הזוג שלכם באזורים שונים של העיר. עדיף למצוא מקומות המספקים סביבה שקטה וטבעית על מנת לקבל הזדמנות לנשום אוויר צח.

במהלך הטיולים האלה עם בן/בת הזוג, תכננו כמה זמנים כדי להסדיר את הנשימה וליהנות מהנוף. השתמש ברגעים אלה כדרך להתרחק מהשגרה שלך ולבלות קצת זמן לבד.

תרגילים עם בן הזוג בהריון: קבלו עצות!

פעילות גופנית זוגית במהלך ההריון יכולה להציע לך יתרונות רבים. עם זאת, עליך לפנות לייעוץ לפני התחלת כל סוג של פעילות גופנית בשלב זה.

אנו ממליצים לשני בני הזוג לעבור בדיקות רפואיות שגרתיות ולבקש גם את האישור הרפואי של הרופא המיילד שלך.

יחד עם זאת, חלופה טובה היא להתייעץ עם פיזיותרפיסט שעובד עם נשים בהריון. איש המקצוע יכול להמליץ על תרגילים חדשים ולספק לך את הטכניקה המתאימה לביצועם.

פופולריים