מחברים של ספרים שאסור לפספס

סופרים וספרים זמינים בשוק
כתוצאה מכך, כיום תמצאו הרבה נושאים, סופרים וספרים זמינים בשוק.
במאמר זה, נדבר על כמה מהסופרים המפורסמים והעכשוויים ביותר של ספרות למבוגרים.

קריאה היא אחד התחביבים שרוב המבוגרים מעדיפים. כתוצאה מכך, כיום תמצאו הרבה נושאים, סופרים וספרים זמינים בשוק.

ליתר דיוק, נדבר על מחברים נוכחיים שהפכו מוצלחים למדי. ברגע שתכיר אותם, תוכל לבחור אחד מהספרים שלהם לקריאה, בזמנך הפנוי.

מחברי ספרים למבוגרים

חאבייר קסטילו

לפני שלוש שנים בספרד, כמעט אף אחד לא הכיר את חוויאר קסטילו. כך, אף אחד לא הכיר אותו גם בחו"ל. עם זאת, ב-2017 הוא פרסם את El Día Que se Perdió la Cordura (היום שפיות הלכה לאיבוד) והכל השתנה. מאותו רגע, הוא חווה הצלחה בלתי ניתנת לעצירה.

מותחן, תככים, אהבה ומוחות הדמויות הראשיות הם חלק מהמרכיבים שעזרו לחוויאר קסטילו להפוך לאחד הסופרים המפורסמים והעכשוויים ביותר. למעשה, The Day Sanity was Lost ו- The Day Love Wast הפכו כל כך מפורסם שהוא זכה לפרסם אותם במדינות רבות ושונות, כמו מקסיקו, ארגנטינה, איטליה, קולומביה, טורקיה, יפן, קוריאה ופורטוגל.

יתרה מכך, תוכנית טלוויזיה תתבסס על שני הכותרים המפורסמים הללו בקרוב. אז אם אתה נהנה ממתח וספרות למבוגרים, אתה הולך לאהוב את חוויאר קסטילו.

בטא קוקטה

עם סגנון אחר לגמרי, אליזבת בנבנט, הידועה גם בשם בטא קוקטה, מכרה למעלה משני מיליון עותקים מספרה.

אהבה, מין, חברות ובעיות יומיומיות הם המרכיבים שבטא קוקטה כוללת בספריה. למעשה, ספרותיה זכתה להצלחה רבה עוד בטרם יצאה לאור בהוצאה ידועה.

למרות שהיא כתבה כמה ספרים, ארבעה מהם, שהם חלק מאוסף ולריה, גרמו לה להיות מפורסמת באמת.

בדיוק כמו חוויאר קסטילו, אליזבט פרסמה את ספריה בעצמה. לאחר מכן, היא זכתה להצלחה כל כך בפלטפורמות המדיה החברתית עד שבית הוצאה לאור יצר איתה קשר והציע לה עסקה.

כצפוי, ולריה היא הדמות הראשית של הסאגה. בספריה תגלו את החשיבות של חברות, אהבה ואדישות. כל הנושאים הללו מקיפים את ולריה ושלושת חבריה הקרובים ביותר.

ספריה של אליזבת קלים לקריאה וכוללים דיאלוגים רעננים ומהנים. אם אתה נהנה מרומנטיקה, היא תהיה הסופרת האהובה עליך מעתה ואילך.

שוב, בדיוק כמו במקרה של ספריו של חוויאר קסטילו, ולריה הפכה לתוכנית נטפליקס. חוץ מזה, אליזבת בנבנט הצהירה ששני ספרים נוספים שלה יהפכו השנה לתוכניות טלוויזיה.

דולורס רדונדו, בין מחברי הספרים המפורסמים ביותר

אחת היצירות הספרותיות המצליחות ביותר מהשנים האחרונות היא טרילוגיית הבזטן, שכתבה דולורס רדונדו.

מבין מחברי ספרי המבוגרים השונים, דולורס רדונדו היא אחת הסופרות המפורסמות ביותר ברמה הלאומית והבינלאומית. למעשה, אנשים מחמיאים לסיפורי המתח שלה מכל חלקי העולם.

יתרה מכך, ב-2016, לאחר שכתבה את כל זה אני אתן לך, היא זכתה באחד הפרסים הספרדיים החשובים ביותר שנקראו, Premio Planeta.

פשעים, חקירה, נושאים רוחניים ואנושיים, יחד עם המוח הפסיכולוגי של הדמויות הראשיות הם חלק מספריה של דולורס רדונדו. ברגע שתקראו את אחד מהסיפורים שלה, לא תוכלו לברוח מהעולם המדהים שלה.

פופולריים