6 חיות מחמד ידידותיות לילדים למשפחה שלך

בחירת חיות מחמד ידידותיות לילדים חייבת להיות פרויקט משפחתי
בחירת חיות מחמד ידידותיות לילדים חייבת להיות פרויקט משפחתי.
בחירת חיית מחמד ידידותית לילדים לא חייבת להיות משימה קשה. השתמש בהמלצות שלנו כדי לבחור את חיית המחמד הטובה ביותר עבור המשפחה.

עם ילדים קטנים, הטיפול בחיות מחמד מוטל על ההורים, לפחות לגבי סדרי עדיפויות חיוניים כמו אוכל או אמבטיות. בחירת חיות מחמד ידידותיות לילדים לא חייבת להיות קשה.

כל חיות המחמד צריכות מסירות

ללמד את ילדך כיצד לאהוב ולכבד חיות הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות. בחירת חיות מחמד ידידותיות לילדים חייבת להיות פרויקט משפחתי. לכן צריך לתכנן ולחשוב היטב.

חיות מחמד ידידותיות לילדים לבחירה

חשוב לקחת בחשבון כמה זמן חיית המחמד תבלה לבד. למשל, אם המשפחה לא נמצאת הרבה בבית, לא כדאי להחזיק כלב כחיית מחמד.

כלבים, בני לוויה נאמנים, זקוקים לתשומת לב רבה. הם יכולים לפתח התנהגות חרדתית או תוקפנית על ידי היותם לבד או קשורים כל הזמן.

זו הסיבה שעדיף להתמקד בחיות מחמד ידידותיות לילדים שדורשות פחות עבודה ויכולות להסתגל ללוח הזמנים של המשפחה. תמצא כמה חלופות למטה.

חתולים

חתולים צריכים רק מים, מזון וארגז חול, שצריך לנקות פעם או פעמיים ביום. הם הרבה יותר עצמאיים מכלבים ויכולים לקצוב את המים והמזון שלהם טוב יותר.

אין צורך להוציא חתולים לטיולים, אך ייצאו החוצה בעצמם אם יש מרפסת או חצר אחורית זמינה. עצה חשובה: סרס אותם ברגע שהם מגיעים לגיל 6 חודשים.

דג

ילדים באמת יכולים לאהוב דגים. הם יצטרכו קערת דגים טובה עם מספיק מקום לשחות בחופשיות.

דגים אוכלים פעם או פעמיים ביום וילדכם יכול לעשות זאת בעצמו. עצה חשובה: שמרו על קערת הדגים נקייה, עשו זאת פעם או פעמיים בשבוע.

ציפורים

אם תרצו ללמד את ילדכם על כבוד לבעלי חיים, אולי ציפור בכלוב זה לא רעיון טוב.

אם החלטתם, תנו לציפור כל טיפול הנדרש שהיא עשויה להזדקק לו. חלקם עדינים יותר מאחרים. יותר מדי שמש או רוח עלולים לפגוע בחיות השבריריות הללו.

אוגרים

אוגרים מומלצים לילדים מעל גיל 6. הם יכולים להיות אלטרנטיבה מצוינת עבור חיית מחמד ידידותית לילדים.

תצטרך את הכלוב המתאים, גלגל ואביזרים אחרים כדי שהם יוכלו להסתתר או להתאמן. גם האוכל חשוב. כלוב של אוגר בדרך כלל מלא במצעים ויש לנקות אותו כל שלושה או ארבעה ימים.

זוחלים

חלק מהילדים עשויים לאהוב זוחלים כחיית מחמד. בין ההמלצות שלנו, ישנם סוגים מסוימים של לטאות, צבים, ובמידה מינורית, נחשים שתוכלו לבחור מהם.

לטאות ונחשים אינם מומלצים לילדים קטנים יותר.

חרקים

עוד סוג לא שגרתי של חיית מחמד הוא חרקים. בניית מערכת אקולוגית קטנה עבור עכביש מחמד, למשל, יכולה להיות מעניינת לעשות עבור ילד בן 10. גבעות נמלים יכולות להיות נהדרות לילדים בגילאי 7 עד 12.

לסיכום, אם תרצו לקבל כלב, קחו בחשבון את הגזע שלו. גזעים מסוימים כמו פודלים, פאגים, בולדוגים צרפתיים או מלטזים, הם חיות מחמד נהדרות ידידותיות לילדים. בכל מקרה, אל תשאיר את הגור לבד עם ילדך. אם הבעלים לא יהיו בסביבה, אתה יכול לאמץ כלב מעל גיל שנתיים.

פופולריים