5 אפליקציות מדהימות ללימוד כימיה

אם לילדיכם קשה ללמוד כימיה
אם לילדיכם קשה ללמוד כימיה, אינכם יכולים לפספס את האפליקציות הללו כדי להקל עליהם ללמוד תוך כדי משחק!
אם לילדיכם קשה ללמוד כימיה, אינכם יכולים לפספס את האפליקציות הללו כדי להקל עליהם ללמוד תוך כדי משחק!

כימיה היא נושא מרגש מאוד כשהוא מעורר את העניין של בני נוער. בהיותו מדע מסובך, זה יכול להיות קשה להבנה, והפחתת המוטיבציה עלולה להופיע במהירות. למרבה המזל, יש כמה אפליקציות מדהימות שיעזרו לילדים ללמוד כימיה בצורה קלה ומשעשעת.

אפליקציות לבני נוער ללמוד כימיה

חשוב שלאפליקציות שאתה מוריד יהיה בסיס מבוסס כדי שהתלמידים ירחבו את הידע שלהם בכימיה מבלי לאבד מוטיבציה בדרך. לכן, עליכם לבחור באפשרויות המציעות אפשרות להגיע ללמידה מהנה ואפקטיבית.

עם האפליקציות הבאות ללימוד כימיה, לתלמידים יהיה הרבה יותר קל ויוכלו לרכוש ידע בכל זמן ומקום. כולם מתאימים לשימוש מהטלפון הסלולרי או הטאבלט שלך.

1. גוראקט

אפליקציה זו נולדה במוזיאון המדע והתעשייה בשיקגו . היא מכילה טבלה מחזורית מלאה, ומתוכה תוכלו לשחק עם האלמנטים השונים ולגרור אותם לאזור התגובה. בדרך זו, קל יותר לזכור כיצד הם מגיבים זה לזה בשילוב.

יש לא פחות מ-300 תגובות אפשריות ואתה רק צריך ללחוץ על כל אחד מ-118 האלמנטים הזמינים כדי לראות מה קורה. זה יישום טוב מאוד כשזה מגיע לעזור לבני נוער ללמוד כימיה.

2. קומידרואיד

במקרה זה, האפליקציה מיועדת לניסוח תרכובות מכל הסוגים. זה מתחיל בטבלה המחזורית, שבה מוצגים הנתונים המעניינים על היסודות השונים. בנוסף, יש לו מחשבון מסה מולקולרית.

זו בהחלט אפשרות טובה ללמוד, אבל היא דורשת רמה מסוימת של מיומנות בנושא.

3. הטבלה המחזורית 2020

יישום זה הוא חינמי לחלוטין והפורמט מאושר על ידי האיגוד הבינלאומי של כימיה טהורה ויישומית. יש לו טבלה מחזורית של יסודות וטבלת מסיסות.

כאשר אתה בוחר כל אחד מהפריטים, אתה מקבל מידע עדכני לגביהם. זה אידיאלי כאשר מתעוררות שאלות תוך כדי לימוד הנושא או פשוט כדי לברר יותר.

4. חידון הטבלה המחזורית

ילדים בני 10 ומעלה יכולים ליהנות מהאפליקציה הזו אם הם כבר מתעניינים בנושא. הוא משמש ללמידה, סקירה והכנה לבחינות בכימיה.

הוא מורכב משאלות לבדיקת ידע, לכן עליך לשנן את הסמלים וכל מידע על האלמנטים.

מה שאני הכי אוהב בתוכנית הזו הוא שאתה יכול להשוות את התוצאות לאלו של שחקנים אחרים שעשו את אותן פעילויות באינטרנט.

5. מפלצות Atomik אינסופיות

אם הילד מעל גיל 10, הוא יכול ליהנות ממשחק האסטרטגיה המרגש הזה, שבו עליהם לגלות את המרכיבים המרכיבים את המכלול.

באמצעותו לומדים התלמידים את התכונות העיקריות של כל אלמנט, תוך התגברות על מכשולים שונים על מנת להתקדם. כדי לפתוח חלק מהם, עליהם ליצור את הקבוצות השונות. המטרה היא למנוע מהם להגיע לחלק העליון של המסך.

למד תוך כדי כיף!

יש עוד הרבה אפליקציות חינוכיות לגלות ב- App Store או ב-Google play, אבל עם חמש אלה שהזכרנו, אתה יודע מאיפה להתחיל. אל תבזבז זמן ועזור לילדים שלך ליהנות מהכימיה!