3 מאפליקציות הגיאוגרפיה הטובות ביותר לילדים

אנחנו רוצים לדבר על 3 מאפליקציות הגיאוגרפיה הטובות ביותר לילדים
עם זה בחשבון, אנחנו רוצים לדבר על 3 מאפליקציות הגיאוגרפיה הטובות ביותר לילדים.
טכנולוגיה חדשה פתחה את הדלת לעולם חדש של הזדמנויות למידה לילדים. היום, נספר לכם על 3 אפליקציות גיאוגרפיה נהדרות לילדים המאפשרות להם ללמוד ולהנות בו זמנית.

מכשירים אלקטרוניים הפכו לכלי הלמידה החשובים ביותר בתקופה האחרונה, בין אם זה לצורך בידור בלבד או רכישת ידע. מחשבים, טלפונים סלולריים וטאבלטים מאפשרים לילדים בכל העולם ללמוד באמצעות סרטונים, פעילויות דידקטיות ואפליקציות לילדים. עם זה בחשבון, אנחנו רוצים לדבר על 3 מאפליקציות הגיאוגרפיה הטובות ביותר לילדים.

אפליקציות לילדים הופכות ליותר ויותר נפוצות. לא רק שהם חינוכיים ואטרקטיביים לקטנטנים, אלא שהם גם מציעים להורים שקט נפשי בכל הנוגע לבטיחות. בעזרת יישומים אלה, ילדים יכולים ללמוד כל מיני מידע ולחקור מגוון רחב של תחומי נושא. כל שעליכם לעשות הוא לברר קצת יותר על האפליקציה המדוברת ומיד תגלו האם כדאי להוריד אותה או לא.

כפי שציינו, היום אנחנו רוצים להתמקד במיוחד באפליקציות שמלמדות ילדים על גיאוגרפיה. כל אחת מהאפליקציות שלהלן תאפשר לילדים לגלות מקומות חדשים, כמו גם את המאפיינים שלהם. והכי טוב, הם יכולים לעשות הכל כמו שצריך מהנוחות של הסלון שלך.

3 מאפליקציות הגיאוגרפיה הטובות ביותר לילדים


GeoExpert - גיאוגרפיה עולמית

במבט ראשון, האפליקציה הראשונה שלנו לגיאוגרפיה לילדים לא נראית כמו אפליקציה לילדים בכלל. זה בדיוק בגלל כמה האפליקציה הזו יסודית ושלמה. עוצב במיוחד עבור ילדים גדולים יותר, ישנן שתי גרסאות שונות:

  • גרסת ה"לייט", עם הרבה מאוד מידע חינמי.
  • גרסה בתשלום המכילה את כל התוכן.

המשחק כולל את כל ההיבטים הבאים עבור כל המדינות הקיימות בעולם:

  • מדינות וטריטוריות.
  • בירות.
  • דגלים.
  • נהרות.
  • הרים.

הפורמט של יישום זה מציע לילדים דרך ייחודית ושימושית ללמוד את כל המידע לעיל. מה גם שהוא מכיל "מוד לימוד" לכל המדינות, עם נתונים לגבי השטח והאוכלוסייה של כל אחת. בנוסף, כל המידע הזה מתעדכן כל הזמן כדי להישאר מדויק.

סטרה גיאוגרפיה

מאפליקציות הגיאוגרפיה הטובות ביותר לילדים
מאפליקציות הגיאוגרפיה הטובות ביותר לילדים.

בדיוק כמו GeoExpert, Seterra כולל מידע על כל המדינות בעולם. בעזרת האפליקציה הזו, הילדים יוכלו לגלות כל מיני מידע. למשל, הערים השונות שנמצאות בכל מדינה וכן הקהילות האוטונומיות שלהן.

אבל זה לא הכל. לומדים צעירים יוכלו גם לגלות את הנהרות, הימים וההרים שלהם דרך האתגרים המשעשעים שהאפליקציה מציעה. Seterra Geography שימושי הן לילדים והן למבוגרים, הודות לאפשרויות הלמידה המרובות שלה.

גאוגרפית העולם

הבחירה הבאה בין אפליקציות הגיאוגרפיה הטובות ביותר לילדים היא World Geography. הרשימה שלנו לא תהיה שלמה בלעדיה, והסיבה היא פשוטה. באפליקציה הזו יש את כל מה שילדים - ומבוגרים - צריכים כדי ללמוד גיאוגרפיה וליהנות בו זמנית.

המבנה מחלק את המשחק לארבע רמות קושי שונות, כל אחת מכילה יותר מ-6000 שאלות. ומלבד השאלות, למשחק יש גם יותר מ-2000 תמונות של דגלי מדינה ועוד אייקונים בולטים.

באשר למדינות בתוך האפליקציה הזו, שחקנים יכולים ללמוד 26 מאפיינים חשובים של 4000 מדינות שונות. לדוגמה, השפה שלהם, המטבע, הגיל הממוצע של תושביהם, תוחלת החיים ועוד ועוד.

סקרנות, פרטים חשובים ועובדות מפתיעות הם בדיוק מה שתתקלו באפליקציית הגיאוגרפיה המפוארת הזו. ברגע שהילדים שלך ישתמשו בו, הם יהפכו למומחים בנושא, שכן האפליקציה מאפשרת למשתמשים את האפשרות לבדוק כל מידע שהם טעו במהלך המשחק.

סיכום

כפי שאתה יכול לראות, ישנן אפשרויות רבות שאתה יכול להוריד למכשירים הדיגיטליים שלך כדי לעזור לקטנטנים שלך ללמוד על גיאוגרפיה. אז למה אתה מחכה?

פופולריים