5 אפליקציות לילדים לציור וצביעה

ובגלל זה אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות לשתף מבחר אפליקציות לילדים לציור וצביעה
ובגלל זה אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות לשתף מבחר אפליקציות לילדים לציור וצביעה.
רוב הילדים נהנים לצייר ולצבוע. היום, נשתף 5 אפליקציות נהדרות שתוכל להוריד לטלפון או לטאבלט שלך כדי ליהנות מהקטנים שלך.

ציור וצביעה הם מהפעילויות הדידקטיות והמשחקיות הטובות ביותר שקיימות. מלבד היותו משעשע להפליא עבור ילדים בכל הגילאים, שניהם תורמים לדמיון של הילד ולכישורים אחרים. לכן אנחנו רוצים לשתף כמה אפליקציות לילדים המושלמות לציור, ציור וצביעה.

רוב הילדים, ללא קשר לאיכות כישורי הציור שלהם, אוהבים לגלות דף נייר ריק. כאן, יש להם את האפשרות לגרום למחשבותיהם להתעורר לחיים או למלא אותם בצבעים עזים ויפים.

עם הגעת הטכנולוגיה החדשה, נראה שילדים השאירו מאחור פעילויות יומיומיות מסוימות. פעילויות יקרות ערך כמו ציור וקריאה, שתמיד היו פופולריות, יורדות כעת לדרך.

חשוב להורים ולמחנכים להסתגל לשינויים שהזמנים המודרניים הביאו בילדות. אבל בכך, אסור לנו לשכוח את הפעילויות האלה שילדים נהנו מהם במשך מאות שנים.

התאמה זו כוללת שימוש במכשירים אלקטרוניים כדי שילדים יוכלו להמשיך לצייר ולצבוע... אבל בצורה אחרת. ובגלל זה אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות לשתף מבחר אפליקציות לילדים לציור וצביעה.

לא רק שהם מהנים, אלא שהם גם מעודדים מוטוריקה עדינה. אתה עשוי למצוא את זה מפתיע לדעת שציור וצביעה בטאבלט דורשים הרבה יותר דיוק מאשר לעשות זאת על נייר.

אפליקציות לילדים לציור וצביעה

1. חוברת צביעה של בעלי חיים

כמעט כל ילד אוהב חיות. זו הסיבה שזו אחת מאפליקציות הילדים הפופולריות ביותר בקרב האמנים הקטנים ביותר. האפליקציה מכילה מספר תמונות של חיות שילדים יכולים לצבוע. באותו האופן שבו ספרי צביעה של בעלי חיים היו קיימים מאז ומתמיד עד היום, האפליקציה הזו מציעה את אותם היתרונות... רק על מסך ולא על נייר.

לציורים שתמצאו באפליקציית ספר צביעה של חיות יש ממדים גדולים וכוללים מעט פרטים. לכן, זה אידיאלי לגיל הרך.

2. Colorfy live 3d, אחת מאפליקציות הילדים הטובות ביותר לציור וצביעה

אפליקציה לילדים זו מאפשרת למשתמשים לבחור הגדרות גיל בתחילת המשחק. לכן, מורכבות הציורים עולה בהתאם לגיל המשתמש.

אחת מאפליקציות הילדים הטובות ביותר לציור וצביעה
Colorfy live 3d, אחת מאפליקציות הילדים הטובות ביותר לציור וצביעה.

תוכלו למצוא הכל מהציורים הפשוטים ביותר ועד לעיצובים המפורטים ביותר עם אפקטים ומיזוג. הודות לתכונות אלה, האפליקציה הזו נהדרת לצביעה ולציור, לא משנה מה גילו של אדם או יכולות הציור. אולי אפילו תהנה להשתמש בו בעצמך!

3. שרבוט לילדים

לילדים יש משיכה טבעית לצבעים בהירים המושכים את תשומת לבם בקלות. יוצרי אפליקציית Kids Doodle היו מודעים היטב לעובדה זו כאשר כללו אפשרות לצביעה בצבעי ניאון. זו רק אחת מהתכונות הנהדרות של המשחק.

עוד אחד מהפיצ'רים שמבדילים את אפליקציית הילדים הזו מהשאר הוא האפשרות ליצור מצגת. לאחר שהילדים הקטנים סיימו לצבוע ולצייר כמה יצירות אמנות, הם יכולים להשוויץ בהם בפני חבריהם ובני משפחתם.

עוד אפליקציות לילדים לציור וציור

4. משחקי צביעה של ABC

המצגת של אפליקציה זו דומה לזו של אפליקציית Animals Color Book שתיארנו לעיל. עם זאת, ABC Coloring Games לוקח את הדברים צעד קדימה. לילדים שמשתמשים באפליקציה הזו יש לא רק אפשרויות של צביעה וציור, אלא גם למידה.

כשהילדים מפתחים את כישורי האמנות שלהם, הם יעברו גם על אותיות האלפבית. במובן זה, הם יעשו את צעדיהם הראשונים לעולם הקריאה והכתיבה.

5. משטח ציור

כפי שכבר ציינו בתחילת מאמר זה, ציור ונייר תמיד הלכו יד ביד. למרות הופעתה של טכנולוגיה חדשה בחיינו, נייר, ציור, צביעה וציור תמיד ילכו יחד.

יוצרי האפליקציות לילדים מודעים כמובן לקשר בין המושגים הללו. זו הסיבה שהמוח שמאחורי כרית הציור יצאה ליצור מסך דמוי נייר.

במילים אחרות, למרות העובדה שילדים מציירים וצובעים בטאבלט, האפליקציה נותנת להם את התחושה שהם משתמשים בנייר. האפקטים והאפשרויות שאפליקציה זו כוללת הפכו אותה למועדפת ללא ספק בקרב קהלים צעירים.

אז, עכשיו כשיש לך 5 אפשרויות לבחירה, תן לילדים שלך לגלות אילו מהם הם הכי אוהבים. כמובן, אלטרנטיבות טכנולוגיות אלו לא אמורות להחליף לחלוטין את הציור והצבע מהחיים האמיתיים. אבל אנחנו בטוחים שהילדים הקטנים שלכם ייהנו מהחוויה של שילוב פעילויות אמנותיות קלאסיות וטכנולוגיה חדשה ומושכת.