3 דרכים להגביר את היצירתיות עם הטכנולוגיה

אם אתה רוצה לדעת איך להגביר את היצירתיות באמצעות טכנולוגיה או להפוך את התלמידים שלך ליצירתיים יותר בכל יום
אם אתה רוצה לדעת איך להגביר את היצירתיות באמצעות טכנולוגיה או להפוך את התלמידים שלך ליצירתיים יותר בכל יום, אנו נראה לך כמה דרכים לעשות זאת.
מכיוון שזה כל כך חשוב, אתה עשוי לתהות אם יש משהו שאתה יכול לעשות כדי להגביר את היצירתיות עם הטכנולוגיה. היום, נראה לך מה אפשרי וכיצד לעשות זאת.

יצירתיות הופכת במהירות לאחת הכישורים המוערכים ביותר של המאה ה-21. לפי דו"ח משנת 2018 של הפורום הכלכלי העולמי, זה אחד משלושת הכישורים המבוקשים ביותר שמעסיקים יחפשו עד 2020. ויש דרכים רבות להגביר את היצירתיות באמצעות טכנולוגיה.

למעשה, סקר IBM גילה כי 60% מהמנכ"לים מאמינים שיצירתיות היא האיכות החשובה ביותר של מנהיגות כיום. זה כלי נהדר שעומד לרשותך. עם זאת, ייתכן שלא תשתמש בו בצורה יעילה ככל האפשר עם הטכנולוגיה.

"למרות שלפעמים אנשים רואים בטכנולוגיה הסחת דעת במסגרות חינוכיות או במקום העבודה, זה גם נכון שיש לה פוטנציאל גדול. היא יכולה לעזור לך לחשוב בדרכים חדשות וליצור רעיונות מקוריים".

אם אתה רוצה לדעת איך להגביר את היצירתיות באמצעות טכנולוגיה או להפוך את התלמידים שלך ליצירתיים יותר בכל יום, אנו נראה לך כמה דרכים לעשות זאת. זה אפשרי אם תפעל לפי כמה הנחיות.

הגבר את היצירתיות עם טכנולוגיה על ידי חיפוש אחר הסחות הדעת הנכונות

מורים מתלוננים לעתים קרובות שטכנולוגיה יכולה להפריע. זה בגלל שזה לגמרי נכון. כן, טכנולוגיה יכולה להסיח את הדעת. עם זאת, כשמדובר ביצירתיות, מחקרים מראים שהסחות דעת יכולות להיות דבר טוב.

מדעני מוח מאוניברסיטת הרווארד ומאוניברסיטת טורונטו ערכו מחקר, שמצא שאנשים עם יכולת נמוכה להימנע מהסחות דעת נוטים לקבל תערובת עשירה הרבה יותר של מחשבות יצירתיות. בקיצור, הסחות דעת יכולות להיות טובות.

אם אתה רוצה ליצור רעיונות שימושיים, גם אנשים שלא יכולים להימנע מהסחות דעת וגם אנשים שמתרכזים היטב צריכים ללמוד איך לתת לעצמם להיסחף על ידי הסחות דעת. עם זאת, הם צריכים ללמוד כיצד להתכוונן להסחות הדעת "הנכונות".

וישנן דרכים רבות להגביר את היצירתיות באמצעות טכנולוגיה
וישנן דרכים רבות להגביר את היצירתיות באמצעות טכנולוגיה.

במובן זה, אתה צריך להדריך את התלמידים שלך. אם דעתם מוסחת על ידי טכנולוגיה, מה שסביר מאוד, הם צריכים לעשות זאת בדרך הנכונה. הם צריכים לבחור הסחות דעת שמלמדות אותם משהו, או לתת להם השראה למה שהם רוצים לעבוד עליו.

תהיה פתוח לדברים חדשים

הדברים לא תמיד יישארו כפי שהם, והם יכולים להשתנות. גם בטכנולוגיה זה נכון. עם זאת, כאשר דברים משתנים, זה יכול לגרום לאנשים להרגיש לא בנוח. מאפיין חשוב של אנשים יצירתיים הוא היכולת להיות פתוח לחוויות, הזדמנויות ורעיונות חדשים.

יום אחד, אתר כלשהו שהתלמידים שלך משתמשים בו בדרך כלל בכיתה ישתנה ויראה אחרת. לאחר מכן, אתה יכול לנצל את הרגע הזה כדי להראות עד כמה שינוי חיובי. אם הם לא ששים לשנות בהתחלה, זה התפקיד שלך ללמד אותם איך להיות פתוחים לדברים חדשים.

החלק את הגבול בין למידה למשחק כדי להגביר את היצירתיות עם הטכנולוגיה

ריכוך הגבול בין למידה למשחק הוא משהו שגם עוזר להגביר את היצירתיות עם הטכנולוגיה. ההבנה שעבודה וכיף אינם סותרים זה את זה היא המפתח לתחושת איזון בין בית הספר לחיים האמיתיים.

ברגע שהתלמידים יקבלו ויבינו שהם יכולים ליהנות תוך כדי למידה, הם יהיו פתוחים יותר לדרכי חשיבה ויצירה חדשות. בנוסף, הם ילמדו שיכולים להיות להם רעיונות מדליקים הקשורים למה שהם לומדים, אפילו בזמנם הפנוי.

"במקום לגשת לטכנולוגיה עם גישה של 'זה בית ספר, וזה משחק', עלינו לחפש דרכים ללמוד בצורה שובבה".

מחקרים מראים שתהליך היצירה נוטה לכלול תקופה של זמן לבד או "דגירה". במהלך הזמן הזה, המחשבות שלך יכולות לזרום בחופשיות. בנוסף, לתלמידים יהיו הרבה רעיונות: חלקם טובים, חלקם רעים, אבל צריך שיהיה להם מקום כדי להבין את זה.

לסיכום, אתה צריך להשתמש בטכנולוגיה כדי להגביר את היצירתיות הן בנפרד והן בקבוצות. אתה יכול לעשות זאת על ידי שיתוף חללים ויצירת מרחב אישי משלך. חשוב מאוד למצוא את האיזון הנכון כדי להיות היעיל ביותר.

פופולריים