ילדים יזמים: סיפורים מעוררי השראה ומלמדים

ילדים יזמים יכולים לעורר בנו השראה עם כושר ההמצאה והמחויבות שלהם להביע את רעיונותיהם
ילדים יזמים יכולים לעורר בנו השראה עם כושר ההמצאה והמחויבות שלהם להביע את רעיונותיהם.
ילדים יזמים יכולים לעורר בנו השראה עם כושר ההמצאה והמחויבות שלהם להביע את רעיונותיהם. במאמר זה, נסתכל על כמה סיפורי הצלחה מודרניים מדהימים באמת.

עבור רבים, יזמות הפכה לדרך חיים, כאשר אנשים בעלי יוזמה משתמשים בכלים כמו האינטרנט כדי לעזור לפרויקטים שלהם לצמוח בקנה מידה עצום. זה לא חל רק על מבוגרים - כמה ילדים מאוד חכמים ויזמים עם רעיונות גדולים החליטו לכתוב סיפורי הצלחה משלהם.

אין מגבלות גיל בכל הנוגע להצבת מטרות ולהשגתן. ילדים לומדים מהר מאוד, לפעמים בקצבים שהם באמת מדהימים.

רבים מהילדים היזמים הללו מתחילים להראות סימנים בגיל מוקדם מאוד, החל מרעיונות קטנים ליצירת עסקים, בין אם זה דוכן לימונדה או, עם עליית הטכנולוגיה, פרויקטים מבוססי אינטרנט.

ילדים יזמים: הסיפורים שלהם

יזמות זה לא קל. ילדים צריכים ללמוד על הקשיים שעלולים להתעורר בדרך, כמו גם כיצד להתמודד עם הצלחה וכישלון כאחד. במאמר זה נסקור כמה סיפורים של ילדים יזמים שהקימו עסק משלהם בגיל צעיר.

צ'ארלס אורגבון

בגיל 12, צ'ארלס אורגבון יצר אתר אינטרנט כדי לעודד מיחזור. מאוחר יותר זה צמח לפרויקט משמעותי יותר בשם Greening forward. כיום הוא לומד באוניברסיטת ג'ורג'יה ומנהל את פעילות החברה שלו ברחבי מדינת קליפורניה. האתר שלו הוא אחד החשובים בתחום.

אוון מ-evantube

בעזרת אביו, אוון השיק ערוץ יוטיוב משלו, בשם evantube, בגיל שמונה בלבד. הוא משתמש בפלטפורמה כדי לסקור צעצועים שונים ולהעיר על נושאים שמעניינים ילדים בגילו. ברור שחוש הסגנון והטעם שלו עזרו לו לצמוח במהירות באינטרנט.

רוברט לא

בגיל 14 בלבד, רוברט ניי יצר משחק לסמארטפונים שעלה במהירות בדירוג חנות האפליקציות של אפל. בשם Bubble ball, המשחק שלו עלה באופן מזעזע על הציפורים הזועמות המפורסמות בעולם, והרוויח לו הרבה כסף בתהליך.

כריסטיאן אוונס

כריסטיאן אוונס קיבל את המחשב הראשון שלו בגיל 14, ולימד את עצמו מיד על עיצוב אתרים. באותה שנה הוא הקים את mac bundle, שמציע חבילות פשוטות לעיצוב אתרים. נכון לעכשיו, זוהי חברה מבוססת המציעה מגוון שירותי עיצוב.

אדורה סוויטק

במאמר זה נסקור כמה סיפורים של ילדים יזמים שהקימו עסק משלהם בגיל צעיר
במאמר זה נסקור כמה סיפורים של ילדים יזמים שהקימו עסק משלהם בגיל צעיר.

כעת היא בת 23, אבל כשהיא פתחה את העסק שלה היא רק הייתה בת שבע. בגיל צעיר זה, היא כתבה ספר עם הנושא של עידוד ילדים להיות יצירתיים כדי לעזור להגשים את חלומותיהם. כעת, האישה הצעירה הזו מקיימת כנסים וכותבת חיבורים, סיפורים, שירים, בלוגים וספרים.

אדם הילדרת'

כשאדם היה בן 14, הוא איחד כוחות עם כמה חברים כדי ליצור את פלטפורמת הרשת החברתית בשם dubit. לאחר שזה הפך לאחד האתרים הפופולריים ביותר בבריטניה, הוא החליט ליצור את Crisp, חברת תוכנה שמגנה על ילדים כשהם גולשים באינטרנט.

קמרון ג'ונסון

קמרון היה בן 11 כשהוריו ביקשו ממנו לעשות כמה הזמנות למסיבה בשכונה. הנוכחים בירכו אותו על הזמנותיו והחלו לתת לו עבודה.

בהתבסס על הצלחת העיצובים שלו, הוא הקים את החברה צהלה ודמעות בגיל 14, והקדיש את עצמו לפרסום מקוון ולפיתוח תוכנה.

עם מגוון ההדרכות הזמינות בפלטפורמות כמו YouTube, ילדים יכולים ללמוד בקלות מגוון רחב של מיומנויות.

אמיל מוטיצקה

מה שהתחיל כפרויקט כיסוח דשא כשאמיל היה בן 9 הפך למפעלי מוטיקה כשהיה בן 18. בשל האחריות של חיי העשרה, הוא נאלץ להכניס משמרות לילה, אבל הוא דבק ברעיון שלו והצליח להקים את החברה שלו.

ג'וף, דייב וקתרין מבשלים

האחים קוק רצו להכיר חברים חדשים בבית הספר, אז הם החליטו ליצור את My yearbook, שבסופו של דבר יתפתח ל- Meetme. האתר הזה שימש ילדים מבתי ספר שונים כדי שכולם יוכלו להתחבר ולהכיר חברים חדשים. הפרויקט קדם לפופולריות האדירה של פייסבוק, ועדיין קיים היום.

ילדים יכולים להיות בעלי תושייה ויצירתיות להפליא. מה שחשוב הוא שההורים יתמכו בהם בתהליך הזה כדי שיוכלו להמשיך ברעיונות שלהם ולהגשים את חלומותיהם.

היזמות נמצאת כעת במגמת עלייה, כך שאנו יכולים לצפות לפרויקטים נוספים של ילדים יזמים מוקדמים בשנים הקרובות.

פופולריים