איך לשמור לילדים ללמוד במהלך הקיץ?

אם ילדים לא ממשיכים ללמוד במהלך חופשת הקיץ
אם ילדים לא ממשיכים ללמוד במהלך חופשת הקיץ, הם יכולים לשכוח רבים מהדברים שלמדו בבית הספר.
ילדים צריכים להמשיך ללמוד במהלך הקיץ ממספר סיבות. היום נלמד למה זה חשוב ואיך לעשות את זה.

אם ילדים לא ממשיכים ללמוד במהלך חופשת הקיץ, הם יכולים לשכוח רבים מהדברים שלמדו בבית הספר. זה ידוע בתור מגלשת הקיץ וכדי להימנע מכך, כדאי להעסיק את דעתם במהלך ההפסקה. לאחר שהקיץ יסתיים, הם יהיו מוכנים להתחיל את תקופת הלימודים הבאה.

אם ילדים אינם מעורבים בפעילויות חינוכיות במהלך הקיץ, הם יכולים לשכוח את מה שלמדו במהלך שנת הלימודים. על המורים להקדיש 4 או 5 שבועות כדי לעבור את כל מה שילדים אולי שכחו במהלך ההפסקה.

חשיבות החינוך בחופשת הקיץ

אנשים רבים יכולים לומר שהם לא שכחו שום דבר מבית הספר במהלך חופשת הקיץ. יחד עם זאת, מורים בטח יגידו שיש להם מספיק עבודה ואין להם זמן לחזור ולבדוק את השיעורים שלהם.

ילדים יכולים לשכוח עד שליש ממה שלמדו בקורס הקודם. זה הרבה מידע; זה כמעט 60 יום ללימודים. כאשר ילדים לא ממשיכים ללמוד במהלך החגים או לא מתרגלים את מה שלמדו, יהיו להם חסרונות בכיתה.

מה מראה המחקר?

מחקרים מוכיחים את החשיבות של שמירה על למידה במהלך החגים. כאשר התלמידים יהיו מעורבים בפעילויות חינוכיות במהלך חופשת הקיץ, הם ישפרו את תהליך הלמידה שלהם. ככל שהם מתבגרים, סביר להניח שהם יבחרו בפעילויות שהם יכולים ללמוד מהן משהו.

חוקרים קבעו שתלמידים שממשיכים ללמוד במהלך החופשות במהלך בית הספר היסודי, נוטים יותר לסיים את התיכון.

מה אתה יכול לעשות?

עודדו את ילדיכם להיות מעורבים בפעילויות במהלך הקיץ. הקדישו זמן ועזרו להם לעבוד על פעילויות הלמידה שלהם. אפילו הדברים הפשוטים כמו קריאה משותפת, בילוי בספרייה המקומית או אפילו בישול משותף יועילו.

זה לא רק לעשות שיעורי בית, אלא גם לגלות דברים חדשים, לחוות דברים בחיים, לבקר בפארק וכו'. אצור את הזיכרונות האלה יחד.

בין כל זה, אתה יכול לכלול מפגש מתמטיקה בן 10 דקות. תוך 10 דקות בלבד, אתה יכול לעזור להם לשנן את מה שהם למדו.

זה לא רק להיות איתם ולעשות מתמטיקה. אתה יכול לשנות את לוח הזמנים. יום אחד, למד אחרי ארוחת הערב. עוד יום, למד קצת לפני שאתה הולך לבריכה. תקרא קצת בזמן שאתה בעניין.

עבור מומחי פדגוגיה, העיקר שילדים לא ישתעממו. למשל, לא מדובר רק בצפייה בטלוויזיה במשך יום שלם. הקיץ יכול להיות רגע מצוין להקדיש זמן לילדיכם ולעזור להם להפוך ללומדים טובים יותר.