אני אוהב אותך עד סוף ימיי

לא אוכל לאהוב אותך עד סוף ימיך
לא אוכל לאהוב אותך עד סוף ימיך, אבל בהחלט אעשה זאת עד תום.

יש בתוכך פחדים שלעולם לא אוכל למנוע. יש הבטחות שלעולם לא אוכל להבטיח. עם זאת, אהובי, אני באמת רוצה להתחייב לתת לך את כל הוודאות שאתה צריך כדי להרגיש בטוח ובטוח. האמת היא שאני לא יכול לאהוב אותך כל חייך. אבל אני בהחלט אוהב אותך עבור כל השאר שלי.

ילדי, בהיותי כנה לחלוטין וכואבת, אני לא יכול להישבע ללוות אותך עד סוף ימיך. עם זאת, היה סמוך ובטוח שאני אדאג לך ואעריץ אותך עד נשימתי האחרונה. אתה תראה איך, גם בזמן הגרוע ביותר, אני מצליח להיות תמיד לצידך כשאתה הכי צריך אותי וגם כשלא.

נכון שאף אחד מאיתנו לא יעזוב את העולם הזה בחיים. אני מאמץ את התקווה שההיגיון הביולוגי לא ייכשל, ושאני אהיה הראשון לעזוב. כבר הייתי הולך בדרכי ומתווה עבורכם מסלולים אפשריים. עד אז אעזוב את המורשת שלי בחיים, תמיד מטיף עם הדוגמה שלי.

אין ספק שיהיו לך כמה שנות חיים ללא נוכחותי הפיזית. אבל עד אז פשוט תזכור אותי ותבין שאתה לא לבד. תהנה ממני בחיים, כמו שעשיתי אותך עד יומי האחרון. במידת הצורך, בעתיד, שמור אותי בחיים בזכרונך.

יכולתי לאהוב אותך עד סוף ימיי

לא אוכל לאהוב אותך עד סוף ימיך, אבל בהחלט אעשה זאת עד תום. לא משנה הנסיבות שעלולות לבוא.

אני תמיד אהיה מוכן לתת לך את הטוב ביותר שיש לי: הזמן שלי. האוצר הכי יקר שלי. הסבלנות שלי והחברה שלי יהיו שייכים לך עד שאעזוב. אני מציע לך את אוזני כדי שתוכל להתוודות על סודותיך ולספר לי את כל צערייך.

אני גם מציע לך כתף לבכות עליה. אם אתה מרגיש שאתה עומד למעוד, הנה אני כאן. תחזיקו בי חזק. כשנפלת, אל תתאבל, פשוט קח את ידי ותעמוד בחזרה. אין סערה שיכולה להביס אותך אם יש לך משפחה מאוחדת בפינה שלך.

יכולתי לאהוב אותך עד סוף ימיי
יכולתי לאהוב אותך עד סוף ימיי.

"אמא מסוגלת לתת הכל בלי לקבל כלום. לאהוב מכל הלב בלי לצפות לתמורה". מחבר לא ידוע.

אהנה מהחיוכים והשובבות שלך; אני אכין לך את המנות הכי מעוררות תיאבון. אני אחגוג כל אחד ואחד מהניצחונות שלך ואחשוב איתך על הכישלונות שלך. אני אסתיר את הסודות שאתה שומר בלבך, את הסודות הזועקים מעיניך שרק אני שם לב אליהם.

אני אחיה את חיי המאושרים עם כל השמחה שהפצת, כי אני יודע שבך מצאתי את כל מה שהייתי צריך. אני אעריץ אותך כל יום. אקדיש את הלילות ללא השינה שלי ששם שלך כתוב בכל מקום. אני אוצר את הטוהר, התמימות והאצילות שלך.

אני אוהב אותך כמו נס יקר

מאז שלמדתי על קיומך, מעולם לא הרגשתי לבד. חלקת את החברה שלך איתי מאז שהבדיקה עלתה "חיובית". מאז, הערכתי את הערך של אמא שלי. מאותו רגע התחלתי לחשוב פעמיים: פעם בשבילך ופעם בשבילי.

כשיגיע הרגע להיפרד ממך לנצח, תעבור במוחי תמונת הנס החשוב ביותר בחיי. הנס שמגיח כמו חלום, שהזין את תקוותי, הפך לאשליה שלי והתממש במציאות הכי מתוקה ורכה.

במהלך הזמן שאנו הולכים זה לצד זה, אבטיח לך חיים ארוכים. אשמור על בריאותך ורווחתך, ואלחם בשיניים למען האושר שלך, ללא קשר לעלויות שעלינו לשלם עבורו. אני אקח על עצמי את הסיכונים של לאהוב ולהגן עליך בכל עת ובכל מקום.

ילד שלי, אתה חייב להיות חזק ולאהוב אותי בכל כוחך, בדיוק כמו שאני אוהב אותך. זו הדרך שבה תלמד, כשיגיע הרגע ותצטרך לשחרר אותי. עשה זאת בוודאות מוחלטת שאהבתי אותך מההתחלה ועד הסוף, ללא תנאי ולנצח. ללא גבולות או גבולות.