8 דברים שמשנים את חייך כשאת הופכת לאמא

כדאי שתדעי כמה דברים שישתנו בחייך ברגע שתהיי לאמא
אם את עדיין לא אמא אבל תהיי בקרוב, כדאי שתדעי כמה דברים שישתנו בחייך ברגע שתהיי לאמא, ואם כבר.

כשאת בהריון יש דברים שאנשים לא מספרים לך... וגם אם את מדמיינת אותם, יש דברים שמשתנים כשאת הופכת לאמא שאולי את לא מצפה להם. להיות אמא זה משהו נפלא וכל אישה שמתמזל מזלה להיות אחת ולאהוב את ילדיה מעל הכל, תדע שהחיים אינם אותו הדבר ולעולם לא יהיו כפי שהיו בעבר.

אם את עדיין לא אמא אבל תהיי בקרוב, כדאי שתדעי כמה דברים שישתנו בחייך ברגע שתהיי לאמא, ואם כבר את... בוודאי תביני כל אחת מהנקודות הללו.

שינויים שיקרו לך כאמא

תהיה לך כבוד חדש לאמך

כשאת הופכת לאמא, את מתחילה להבין הכל על אמא שלך. למרות שזה אולי נראה לך מוזר, כאשר את הופכת לאמא, מופיעה בתוכך תחושה חדשה, תחושה סוחפת ואת מבינה כמה את אוהבת את הילד שלך (אין מילים שיכולות לתאר את זה) וכמה אמא שלך אוהבת אותך (ללא גבולות).

האהבה לילד היא פנימית וזה גורם לאמא להעריך את אמא שלה אפילו יותר ממה שהעריכה אותה לפני היותה אמא.

דברים לא סובבים סביבך יותר

אם את אמא, אנוכיות לא יכולה להיות משהו שאת חווה, כי דברים מפסיקים להסתובב סביבך... החיים הקודמים שבהם רק את חשובה כמעט מטושטשים.

לעולם לא תוכל שוב לשים את עצמך במקום הראשון כאשר מתקבלות החלטות או כאשר יש שינויים חשובים בחייך. כעת, הילד (או הילדים) שלכם יהיו בראש סדר העדיפויות לפני כל ההחלטות שעליכם לקבל.

אתה לא תצא הרבה כמו קודם

דברים חומריים כבר לא יהיו חשובים בחייך
דברים חומריים כבר לא יהיו חשובים בחייך; רגעים יהיו.

אם את אמא, אולי את זוכרת לילות של בנות או חברים אחרת ממה שהם עכשיו. נהגת להישאר בחוץ עד מאוחר בלי לדאוג. עכשיו, גם אם תשאיר את הילדים שלך עם הבייביסיטר או אצל סבא וסבתא שלהם, תמיד יהיה לך עוצר כי אתה חייב להיות בריא כדי לטפל בילד שלך למחרת. כמו כן, להיות בלי הילד שלך יותר מדי זמן רק כדי ליהנות... זה כבר לא משהו שכיף.

הגרסה שלך לכיף משתנה

אולי לפני שהיה לך כיף לצאת, לטייל במעלה הר או לעשות דברים שרק אתה אהבת. עכשיו הזמן הכיף שלך הוא לעשות דברים כמשפחה, חיבוקים, נשיקות וכל האהבה שאפשר לבנות כל יום ביחד. תוכניות משפחה הן התוכניות הטובות ביותר, ללא ספק.

אתה מופתע מהסבלנות שיש לך

אולי סבלנות לא הייתה סגולה באישיות שלך, אבל כשאת אמא את חייבת לעבוד על זה כדי שילדיך יגדלו עם אישיות מאוזנת ובריאות רגשית טובה. הסבלנות תהיה לא רק עם הילדים שלך, תהיה לך יותר סבלנות בכל דבר: בעתיד שלך, עם אנשים, עם דברים שקורים וכו'.

הדברים הקטנים הם החשובים ביותר

הדברים הקטנים הם החשובים ביותר ותיקח את הזמן שלך להשיג את מה שאתה רוצה. דברים חומריים כבר לא יהיו חשובים בחייך; רגעים יהיו. לכסף יהיה ערך שונה עבורך ויהיה בעדיפות אחרת.

יש ציר זמן חדש

כאשר את הופכת לאמא, נראה שציר הזמן משתנה פתאום מסיבה כלשהי. מה שהיה פעם שעה, הופך כעת ל-10 דקות. יש כל כך הרבה דברים שצריך לעשות בזמן קצר שהשעות חולפות.

כשאתה יוצא מהבית אתה צריך לתכנן דברים מספר שעות מראש או שתמיד תאחר. ילדים הם שטף של אירועים בלתי צפויים ולכן הם עלולים להקיא לפני היציאה מהבית, או שתצטרך להחליף חיתול בלתי צפוי או לאבד דברים.

והכי חשוב...

אבל השינוי שהכי תבחין בו כאמא הוא השינוי החשוב בחייך, זה שיגרום לך לצמוח כאדם: תכיר את האהבה הטהורה והאמיתית ביותר שקיימת בטבע, אהבת אמא. עבור הילד שלה.