אני אוהב אותך מאז פעימת הלב הראשונה שלך

אני אוהב אותך מאז פעימת הלב הראשונה שלך סיפרה לי על קיומך
אני אוהב אותך מאז פעימת הלב הראשונה שלך סיפרה לי על קיומך.

אני אוהב אותך, אהבתי אותך ותמיד אוהב אותך. אני אוהב אותך מאז פעימת הלב הראשונה שלך סיפרה לי על קיומך. מאותו רגע ידעתי שאתה תהיה האדם האהוב עליי בכל המילה, הגיבור שלי בעולם המבולגן הזה. לא כל כך הערכתי שלעולם לא אהיה שוב לבד.

בשלב מסוים בחייה, כל אישה חולמת, או לפחות מפנטזת, להיות אמא. זה ה"תואר" היחיד שבו קודם נותנים לך את הדיפלומה, ואז אתה לומד את הנושא באוניברסיטה משלך בבית.

אף אחד אחר לא יידע את הכוח והעוצמה של אהבתי אלייך. אחרי הכל, אתה היחיד שיודע איך הלב שלי נשמע מבפנים.

-בעילום שם-

כמעט כולנו חלמנו על הרגע הזה שבו חלק מהישות שלנו נוטש את ערש הבטן שלו כדי לתת לנו לקחת אותו בזרועותינו. אבל יותר מזה, אתה רוצה בכל הכוח ומשתוקק בכל לבך להרגיש את הסימנים הבלתי ניתנים לטעות של הקסם של ילד בתוכך.

כשאתה שומע סוף סוף את פעימות הלב הקטן שלו באולטרסאונדים הראשונים, רגש בלתי מוסבר משתלט עליך. יש חיים בתוכך. עם הזמן, זוג רגליים קטנות וזוג ידיים מתחילים לרעוד, ומזכירים לך שאושר יכול ללבוש צורות רבות. בהזדמנות זו, שמחה היא ילד.

אני אוהב אותך מאז פעימת הלב הראשונה שלך

האהבה שניתן להרגיש לאחר מאבק בלידה היא מרשימה ובלתי נתפסת. ההתמסרות שאתה מתחיל לחוות ברגע שאתה מתבונן ומחבק את תינוקך בפעם הראשונה היא בלתי מוסברת כמו שאין כמותה. זה באמת שווה נגיעה בשמים עם הידיים.

עם זאת, אני יכול לומר בשכנוע מוחלט שאהבתי אותך מאז שהרגשתי את הסנכרון המושלם הזה ברחם, המוזיקה ההרמונית של הלב שלנו מתנגנת בקצב העתיד. הכרת אותי כמו אף אחד אחר. הרגשת אותי. למדתי לפרש את מה שעשית בבטן שלי במהלך תשעת החודשים האלה.

אני זוכר את התנועות הראשונות שלך. בהתחלה הם יצרו לי פרפרים בבטן, מלאי אהבה ורגש. ואז הגיעו הידיים, והמרפקים. ציירת לי את החיוכים הכי יפים על הפנים. גם לי היו קצת חרדות. כבר חלמתי שתהיה בזרועותיי, כמו גן עדן.

ולבסוף קרה הנס המיוחל הזה. הדייט הגדול הראשון שלנו, עיוור. זה לא היה מרווח שגיאה והוא לא יכול להיכשל. ידעתי שאפגוש את אהבת חיי האמיתית. זו אהבה שונה מהאחרות: עמוקה, טהורה, ללא תנאים, ומעל לכל, אינסופית ונצחית.

איזה מורה נהדר ילד הוא; רק על ידי קיומו, הוא מלמד אהבה.

-בעילום שם-

אני אוהב אותך מאז פעימת הלב הראשונה שלך
אני אוהב אותך מאז פעימת הלב הראשונה שלך.

הלב שלי התפוצץ מאושר. ולמרות שהרגשתי גאה מהרגע שהבדיקה החיובית הראתה לי את נוכחותך, מעולם לא הרגשתי כל כך שמחה ומאושרת כמו בפעם הראשונה שאמרת "אמא" בקול בקושי קוהרנטי, אבל כל כך מתוק ורך.

המילה שינתה הגדרות לאחר שנאמרה בפה שלך. זה קיבל משמעות אחרת, מימד אחר. האמנתי שאני מבורך על ידי כל המלאכים. עם זאת, אני חייבת להודות שיולדות, מהרגע הראשון, פירושה ללכת בדרך יפה של תחושות, רגשות וחלומות.

אני אוהב אותך עוד לפני שהספקתי לגעת בפנים שלך

אני אוהב אותך הרבה זמן. יותר זמן ממה שאתה יכול לדמיין. עוד לפני שהספקתי לדמיין פרצוף במוחי. לפני שידעתי אם אני מחכה לנסיך או לנסיכה של הארמון שלי. הגוף שלי, יחד עם הבית המתוק שלנו, השתנו והתאימו לבואכם.

בתוך הבטן שלי היה איש סודי והחבר הכי טוב שלי, זה שללא ספק יכול לאשר שהוא מכיר אותי כמו אף אחד אחר. דיברתי איתך, ליטפתי אותך ושרתי לך בכל יום ולילה. ידעתי שהרגשת אותי, והאמת הזו טלטלה אותי כשהחזקתי אותך והרגשתי את הקשר הייחודי והמיוחד שלנו.

כמובן, לא הכל היה מושלם במהלך ההמתנה הנהדרת האידילית ההיא. לפעמים הרגשתי פחד ופחד פלש אלי. כל כך הרבה ספקות או תחושות של חוסר שקט. לפעמים נדמה היה שהעולם מתפרק. היו סימפטומים... נאלצתי להתמודד עם הקושי כדי להשיג תהילה.

נלחמתי בתשוקות, בחילות, הקאות, סחרחורות, חוסר שינה, אי נוחות במערכת העיכול וכאבי גב. זה המחיר שבחרתי לשלם עבור אהבה. נאבקתי לממן את החיים היפים שנותרו לנו לחיות. וזה היה שווה את זה. ידעתי את זה כשנישקתי את האף הזה לראשונה וכשהסתכלת עלי לראשונה.

באותו היום שבו נכנסת לחיי, פרצת לכל אחד מימי מאז ואילך, הבנתי שלעולם לא אהיה לבד שוב. אז התחייבתי לטפל בך ולהגן עליך בחיי. נשבעתי שלא יקרה לך כלום ולא תרצה לחינם.

הבטחתי ללמד אותך לראות את העולם דרך עיני הלב. ולמרות שאני לא יכול למנוע ממך ליפול, אני מבטיח להישאר קרוב כדי להושיט יד ולעזור לך לעמוד. הצעתי לך את אהבתי וכבודי, כדי שתוכל לתרגל את זה מתי שתרצה. אני אוהב אותך ובגלל זה ארגתי לך כנפיים, כדי שתוכל לעוף גבוה מתי שתרצה.

פופולריים