אמא, תודה שהראית לי מהי אהבה אמיתית

אמא, תודה שהראית לי מהי אהבה אמיתית
אמא, תודה שהראית לי מהי אהבה אמיתית.

אני מתבונן בך בקפידה ואיני יכול לתאר במילים את ההערצה והאהבה שאני חש כשאני רואה אותך מחייך. הלב שלי מתפוצץ בכל פעם שאתה מסתכל עליי בעיניים הכחולות והענוגות האלה. אמא, תודה שהראית לי מהי אהבה אמיתית.

אני חייב לך כל כך הרבה שתמיד אהיה אסיר תודה. אני מרגיש בר מזל ומבורך. אמא, את הדוגמה שלי, המודל שלי לחיקוי, הסלע שלי. התמיכה והכוח שלי. תודה שהראית לי את כל הדברים החשובים באמת בעולם הזה.

אמא יקרה שלי, תודה שהראית לי שאהבה לא רק מתקבלת; זה גם ניתן. ועל זה שגרם לי לראות שמה שחשוב הוא לא רק האושר שלנו, אלא גם זה של האנשים שאנחנו אוהבים. זה מה שלמדתי כשראיתי אותך מקדיש את חייך לאנשים שאתה אוהב בחיי היומיום שלך

תודה שהראית לי מה זה אהבה

הודות לאהבתך הטהורה, הכנה והלבבית; הבנתי כל כך הרבה דברים. קודם כל, העובדה שאין דברים כמו גבולות ותנאים. כי לא משנה מה אעשה, תמיד יהיו סבלנות וסובלנות כדי לפתור את הבעיות שלי. והרוך הזה שמגדיר אותך תמיד תהיה נוכחת בנשמתי.

בזכותך הבנתי שהסוד לאושרו של אדם טמון אולי באושר וברווחתו של אחר. זה מה שאני מרגיש בכל פעם שאתה מראה גאווה ושמחה על כל אחד מההישגים וההצלחות שלי. ואני מרגיש אותו דבר כשאני נופל וגורר אותך למטה לעומק.

כשאני מסתכל בך אני מבין שאהבה עושה אותנו נדיבים ונותנים. תמיד משאירים את הטוב ביותר עבור אותו אדם מיוחד. זה גורם לאכילה פחות או להשאיר את החתיכה הטובה ביותר למישהו אחר להיראות חסר משמעות. זה משהו אמיתי, זה בא מהלב, ונובע באופן טבעי מהנשמה האצילה שלך.

מסירות והקרבה הן המילים שמתארות אותך בצורה הטובה ביותר. לראות את האדם האחר מחייך, ועוזר לו להצליח. שחרור עול והקלה על הכאב הם הכישרונות הטבעיים שלך. כל המחוות האלה שאני שמה לב אליהן כל יום מראות לי את המשמעות האמיתית של אהבה, של חיים ושל יולדות.

תודה שהראית לי שאהבה אמיתית פירושה גם חופש
תודה שהראית לי שאהבה אמיתית פירושה גם חופש.

בזמנים טובים, בזמנים רעים, ובזמנים הגרועים, תמיד היית לצידי. לא משנה הנסיבות, התשישות, הרעב, העצב, הכעס. תמיד חושב איך להתקדם, לעולם לא לוותר. לראות את הטוב בכל נסיגה: זיהוי הטעות והפיכתה לשיעור חיים בלתי נשכח אחד.

בבית, בעבודה או במהלך הלימודים. זה לא משנה, תמיד היה לנו זמן. ומעולם לא התלוננת על כמה שאתה עייף בין כל הסידורים שלך. למען האמת, הנשיקות, הצחוקים, החיבוקים, החיבוקים ואלפי ה"אני אוהב אותך" יוצרים מסע בלתי נשכח, משהו שתמיד אוקיר.

אמא, תודה שלימדת אותי כל כך הרבה

בלי להיות אלת האולימפוס, נתת לי את מתנת החיים ואת החינוך הטוב ביותר שאפשר. אני, בתמורה, סומך עליך באופן עיוור ונותן לך את כל הסודות והחלומות שלי. אני מודה לך ומתמלא גאווה על כך שאתה חברתי הנאמן וחסר תחליף.

תודה שהראית לי שאהבה אמיתית מקשיבה יותר מאשר מדברת. אתה הסלע שלי כשזה מרגיש כאילו העולם מתמוטט. האדם היחיד שמאמין בי ויודע להוציא ממני את הטוב ביותר.

גם טבעת בי אינספור ערכים; על ידי עשייה במקום דיבור. כשחשבת שלא צפיתי, למדתי כל כך הרבה, אמא, בלי דרשות או הרצאות. רק על ידי התבוננות איך נשאת את עצמך, אמפתי, מבין, נדיב ואוהד בכל שלב של הדרך. כריזמה טהורה ופשטות.

גם הראית לי שאהבה אמיתית לא כובלת אותך, היא מאפשרת לך לעוף הכי גבוה שאתה יכול. הפכת למדריך שלי, אבל בלי להכריח אותי אי פעם ללכת בדרך מסוימת. כל יום אתה נותן לי לחקור מסלולים חדשים ונותן לי לבחור את הדרך שלי. תודה שהראית לי שאהבה אמיתית פירושה גם חופש.

פופולריים