5 פלאים שהם הרשאות בלעדיות של להיות אמא

פריבילגיות מסוימות של להיות אמא הן בלעדיות לחלוטין
פריבילגיות מסוימות של להיות אמא הן בלעדיות לחלוטין.

פריבילגיות מסוימות של להיות אמא הן בלעדיות לחלוטין. יולדות היא לא משהו שניתן להסביר בקלות ורק למי שחוותה את זה יש את היכולת להבין אותה במלואה.

למרבה המזל לנשים יש מאפיינים ייחודיים המאפשרים להן לבצע משימה בעלת ערך רב. זה לא רק שלב שאנחנו עוברים, להיות אמא זה לנצח.

אם נתבונן ביולדות בצורה מודעת, נוכל ליהנות מהתהליך הנפלא שהוא בכל דרך. איך אתה מסביר את מה שאתה מרגיש? רגעים רבים הם ייחודיים במיוחד כאשר אנו יודעים את מי לפרש ולהפנים אותם .

אנו זוכים לקבל את ההזדמנות לשאת בתוכנו אדם אחר ולהיות מסוגלים לקיים קשר חזק באופן בלתי נמנע עם ילדינו.

פריבילגיות אחרות קשורות לתחושות שהרגשות העמוקים ביותר מעוררים בנו. מי שמעולם לא נשא ילד לא יכול להבין זאת גם אם הסברנו זאת.

הרבה פעמים הם רגשות שאי אפשר היה להאמין אם לא היינו חיים דרכם. בפסקאות הבאות נסכם 5 רגעים נפלאים שרק לאמהות יש את הפריבילגיה לחיות.

5 רגעים קסומים של להיות אמא

שומעת פעימות לב בתוכך

אחד מרגעי המגע הראשונים שאנו חווים עם התינוק שלנו הוא לשמוע את פעימות הלב הקטן שלו. כשאנחנו עושים את האולטרסאונד הראשון, זה רגע נפלא שמאשר את החיים. זו תחושה שלעולם לא תהיי לבד שוב.

אתה יכול לראות את הקטן שלך ולשמוע את פעימות הלב החזקות והמופלאות שלו. למרות שאחרים יכולים להיות עדים לאירוע הזה, אף אחד לא יכול לחוות אותו כמו אמא.

מרגישים את התנועות והבעיטות שלהם

בכל זמן אחר בחיים, להרגיש תחושה כזו תהיה מפחידה! להרגיש משהו זז כל כך חזק בתוכך יהיה בהחלט מפחיד. אולם כאשר אנו בהריון זהו רגע קסום ללא קשר לשעה ביום.

זה לא רק שלב שאנחנו עוברים, להיות אמא זה לנצח
זה לא רק שלב שאנחנו עוברים, להיות אמא זה לנצח.

להרגיש את הבעיטה הראשונה שלהם ולהתרגל לתנועות שלהם זו באמת זכות בלעדית של אימהות. אנו יודעים שתנועות מסוימות יכולות להיות לא נוחות ועלולות לגרום לגירוי מסוים.

אולם בסופו של יום, התנועות שאתה מרגיש הן הדרך של תינוקך לתקשר איתך. אנחנו צריכים לדבר איתם כשאנחנו מרגישים את התנועות האלה; אולי הם גם מנסים את אותו הדבר.

בפעם הראשונה שאתה רואה ונוגע בהם

במהלך ההיריון אנו לומדים הרבה על הקטנים שלנו, עכשיו אתה יכול אפילו לראות תמונות שלהם עם פירוט מדויק במהלך ההריון שלך. אולם שום דבר לא משתווה לתחושה של יכולת לגעת בהם. להרגיש את העור שלהם נגד שלך.

הבלעדיות של הרגע הזה טמונה בעובדה שלא ניתן לחזור עליו. התינוק המסוים הזה לעולם לא ייראה עם אותם מאפיינים. הטמפרטורה שלהם, גוון העור והנפיחות האופיינית של יילודים. כל זה נעלם במהרה.

תהנה מההנאה של להחזיק את תינוקך שזה עתה נולד אל העור שלך. אם עדיין לא ילדת, כשזה הזמן שלך, וודא שאף אחד לא יחזיק את התינוק שלך לפני כן. יותר מסתם להיות נפלא, הצעד הזה מועיל גם לתינוק הקטן והוא יוצר קשר שאין לו תחליף.

כשהתינוק מחפש בדאגה את השדיים שלך

זה משהו שכל התינוקות עושים באופן אינסטינקטיבי. רק אמהות יכולות לחוות את הזכות שהתינוק שלהן מנסה לאתר את החזה שלהן עם כל כך הרבה חשק.

זה רגע שמשאיר אותך חסר נשימה, כי אף אחד לא לימד את הרך הנולד לעשות זאת. זה פשוט פרי האבולוציה והקשר החזק שהם חולקים איתך. הם יכולים לבכות, לעצום את העיניים, להיות מבולבלים אבל הם עדיין יכולים להריח ולחוש מה חשוב להם.

מרגישים את מבטם ואהבתם העזים

מה יהיה עם התינוק שלך אם לא היית שם? הם יודעים שאתה האדם הכי חשוב בחיים שלהם. מרגע זה ואילך, הקשר הופך לבלתי ניתן לשבירה. זו לא רק תחושה, התינוק באמת מביט בך באהבה. הם מעריצים אותך, אתה העולם שלהם, לא רק מקור המזון שלהם.

שמענו על תינוקות שבוכים כי הם מתגעגעים לאמהות שלהם ואז נרגעים כשהם יכולים לחוש אותם בקרבת מקום. אולם זה לא אותו דבר לראות את זה במקרים אחרים; כשזה באמת קורה לנו אנחנו מבינים הכל. כל אלו הם רגעים בלעדיים שיש לנו את הזכות לחוות. אנחנו בהחלט צריכים להרגיש אסיר תודה.