כניסה להריון בשיטה הסינטותרמית

למרות שהשיטה הסינטותרמית עוזרת לקבוע את הימים האידיאליים להיכנס להריון
למרות שהשיטה הסינטותרמית עוזרת לקבוע את הימים האידיאליים להיכנס להריון, היא יכולה לשמש גם כאמצעי מניעה כדי לדעת באילו ימים אין סיכוי שתכנסי להריון.
שיטה טבעית זו מגדילה את סיכוייהן של נשים להיכנס להריון. זה גם מאפשר לנשים לקבל מושג משוער מתי הן מבייצות, מה שעוזר להן להחליט מתי הזמן הטוב ביותר הוא לקיים יחסי מין.

השיטה הסינטותרמית קובעת אילו ימים הם הטובים ביותר אם את רוצה להיכנס להריון. באופן ספציפי, זו מערכת לזיהוי ימים שבהם אתה פורה כדי לעזור לך להרות. הוא משתמש בשילוב של טמפרטורה וריר צוואר הרחם.

למרות שהשיטה הסינטותרמית עוזרת לקבוע את הימים האידיאליים להיכנס להריון, היא יכולה לשמש גם כאמצעי מניעה כדי לדעת באילו ימים אין סיכוי שתכנסי להריון.

למעשה, השיטה הסינטותרמית נחשבת לאחת משיטות תכנון המשפחה הטבעיות האמינות ביותר. זאת בשל העובדה שהתבוננות בסימפטומים הספציפיים הללו מאפשרת לך לדעת בדיוק היכן אתה נמצא במחזורי הפוריות והפוריות.

כידוע, במהלך כל מחזור הווסת מתרחש ביוץ. בהתאם לכך, אם אתה יודע בערך מתי אתה מבייץ, אתה יכול לקבוע את הימים הפוריים והאי פוריים של המחזור שלך. עם הידע הזה, אתה יכול ליישם את השיטה הסינתותרמית כדי להיכנס להריון.

כניסה להריון בשיטה הסינטותרמית

השיטה הסינטותרמית היא אחת הטכניקות הנפוצות ביותר לכניסה להריון. זה מאפשר לנשים לנסות להיכנס להריון בימים שבהם זה סביר ביותר, תוך התחשבות במחזור החודשי והעקומה התרמית.

מערכת זו מורכבת מלקחת כמה דקות ביום כדי להתבונן בגוף הנשי ובטרנספורמציות שלו. התוצאות של ניתוח ריר צוואר הרחם וטמפרטורת הבסיס מאפשרות לך לחשב היכן אתה נמצא במחזור שלך.

טמפרטורת הגוף שלך עוזרת לך לדעת מתי התרחש הביוץ. מצד שני, נשים שרוצות לדעת מתי מתחילה תקופת הפוריות שלהן צריכות לנתח את ריר צוואר הרחם שלהן.
כניסה להריון בשיטה הסינטותרמית
כניסה להריון בשיטה הסינטותרמית.

כדי להשתמש בשיטה זו, רשום את טמפרטורת הגוף ואת ריר צוואר הרחם בו-זמנית. זכור שגורמים חיצוניים שונים, כגון אלכוהול או שינה של פחות מ-5 שעות, עלולים להפוך את טמפרטורת הגוף שלך לא יציב.

אתה יכול לקחת את הטמפרטורה דרך הפה, הנרתיק או פי הטבעת. אם אתה לוקח את זה דרך הפה, המדחום צריך להיות מתחת ללשון שלך והפה שלך צריך להיות סגור. אם אתה נוטל אותו בנרתיק או פי הטבעת, זכור לשטוף את המדחום בזהירות לאחר כל שימוש.

אנו ממליצים למדוד את החום שלך כשאתה קם לפני ביצוע כל סוג של פעילות. זכור שחשוב מאוד לקחת את הטמפרטורה שלך בצורה נכונה מכיוון שכל שינוי יכול להשפיע על הגרף המתקבל.

"מכל זכויות האישה, הגדולה ביותר היא להיות אמא."

-לין יוטאנג-

פירוש התוצאות

התוצאות של השיטה הסינתותרמית יעילות מאוד. ברגע שיש לך את הנתונים, הגיע הזמן לפרש אותם. כדי לנתח את התוצאות, פעל לפי האינדיקטורים הבאים:

 • במהלך המחזור החודשי, את עשויה לחוות עד שלוש וריאציות בטמפרטורת הגוף: מהיום הראשון של המחזור עד הביוץ, מהביוץ ועד להשתלה אפשרית, ומאז ועד למחזור.
 • בשלב הראשון, הטמפרטורה שלך נשארת קבועה.
 • ביום שלאחר הביוץ, החום שלך יכול לעלות בין 0,2 ל-0,5 עשיריות.
 • הטמפרטורה שלך נשארת גבוהה לאורך השלב הלוטאלי, השלב השלישי של המחזור החודשי.
 • אם את בהריון, הטמפרטורה שלך תשתנה שוב, ותישאר גבוהה.
 • מצד שני, אם את לא בהריון, החום שלך יירד שוב במהלך הימים שלפני הווסת.

לאחר רישום נתונים לאורך מחזור שלם, תראה נקודה שבה הטמפרטורה שלך מתחילה לעלות בהשוואה לימים הראשונים של המחזור שלך.

יתרונות השיטה הסינטותרמית

להלן כמה מהיתרונות של השימוש בשיטה הסינתותרמית:

 • מגדיל בבירור את ההסתברות להיכנס להריון.
 • מנבא את הימים הפוריים בכל מחזור וסת.
 • תוכל לזהות כל בעיה במחזור החודשי שלך.
 • מזהה את הסימפטומים הראשונים של ההריון.
 • אישה יכולה להשתמש בו כדי לדעת מתי היא נכנסת לגיל המעבר.

לבסוף, חשוב להבהיר שהשיטה הסינטותרמית אידיאלית לנשים שאינן יכולות להשתמש באמצעי מניעה הורמונליים.

עם זאת, זכור שאם ברצונך להשתמש בו, תזדקק לתמיכה מלאה של בן הזוג שלך. אם את מסורה, זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת להשיג את ההריון הרצוי.