מה לעשות אם את לא מצליחה להיכנס להריון?

מה עליך לעשות אם אינך יכול להיכנס להריון
מה עליך לעשות אם אינך יכול להיכנס להריון.
כיום, לנשים רבות קשה יותר ויותר להיכנס להריון. למעשה, לפעמים, הלחץ שגורם הקושי להרות משפיע על ההתעברות עצמה. במאמר זה, גלה מה לעשות אם אינך יכול להיכנס להריון.

פעמים רבות, להיות מרוכז לחלוטין בעבודה שלך ובלחץ שזה גורם לך יכול להשפיע על הפוריות. למרות שהחלטת שאת רוצה להיות אמא, עברו חודשים רבים ואי אפשר להיכנס להריון.

"מה קורה לי?", "למה אני לא מצליחה להיכנס להריון?" או "האם יש לי בעיות פוריות כלשהן? " הן חלק מהשאלות שאתה עשוי לשאול את עצמך. אבל אולי יש לך בעיות פוריות ואולי לא.

אם אתה מוצא את עצמך במצב זה, ייתכן שאתה חושב לפנות לטכנולוגיות רבייה מסייעות (ART) מלחיצות. אבל זה מונע ממך להתחבר לרצונות האמיתיים שלך ובנוסף, מקשה על השקט הנפשי שאתה צריך כדי להרות ילד.

מה עליך לעשות אם אינך יכול להיכנס להריון

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לשלול אם לך או לבן הזוג יש בעיית פוריות. זה יאפשר לך להמשיך הלאה בחיפוש אחר תשובות.

במקרים רבים, בעיה רפואית אינה מונעת התעברות. למעשה, גורמים פיזיים, פסיכולוגיים או רגשיים רבים אחרים עשויים לגרום לאי פוריות.

לכן, אתה צריך לנסות לגלות מה קורה לך אם בעיה פיזית היא לא הסיבה לכך שאתה לא יכול להיכנס להריון.

הסיבות האפשריות לכך שאת לא יכולה להיכנס להריון

זה יכול לקרות מסיבות רבות ושונות. כיום, נשים מתעברות בגילאים מאוחרים יותר, לעתים קרובות בגלל חיי העבודה.

סירוב לא מודע להיכנס להריון

זה קורה בדרך כלל לנשים מצליחות שיש להן חיי עבודה. עבודה של 60 עד 80 שעות בשבוע מותירה נשים מותשות, וזו הסיבה שחלק נסתר מהן עשוי שלא לרצות להיכנס להריון רק בגלל שהן מנסות להיות מוערכים ומכובדים בעבודה שלהן. אם זה המקרה שלך, הריון עשוי למנוע ממך להמשיך בקריירה שלך.

בדרך כלל, כאשר נשים מעורבות פחות בעבודה, הן נכנסות להריון בקלות רבה יותר.

לחץ

אם את נתונה ללחץ עז, את מפרישה הרבה אדרנלין (ההורמון הקשור לגברים), שבעזרתו הגוף נלחם בחוזקה בהיבטים נשיים.

מה לעשות אם את לא מצליחה להיכנס להריון
מה לעשות אם את לא מצליחה להיכנס להריון.

למרות שאולי אינך רואה את ההשלכות בטווח הקצר, אם אתה רוצה להיכנס להריון, אתה חייב להבין שאם אתה במתח רב, המוח שלך לא יכול לחשוב על להיכנס להריון, גם אם אתה מאוד בעניין. אוהב את בן הזוג שלך ושניכם בריאים מאוד.

אמון עיוור במדע

זה נפוץ שנשים נעזרות במהירות בטכנולוגיית רבייה מסייעת (ART), כאילו היו רק מכונות הורמונים. עם זאת, טכניקות אלו לא תמיד מניבות תוצאות טובות. למה? כי גם המציאות הרגשית של האישה משחקת תפקיד

זה לא אומר שהטכנולוגיות הללו לא עזרו לזוגות רבים להשיג את מטרתם. עם זאת, הורמונים אינם הגורם היחיד שמשחק תפקיד בהריון. בהקשר זה, גם לרגשות יש תפקיד חשוב מאוד בתהליך זה.

מתח במהלך טכניקות הפריה

כאשר זוג מחליט לנקוט בטכניקות אלו כדי להרות, אנשי מקצוע רפואיים רבים מתעלמים מכך שבמקרים רבים, תוצאות שליליות הן תוצאה של הלחץ שהשיטה עצמה גורמת.

מה לעשות אם את לא מצליחה להיכנס להריון

עליך להתעמת עם המציאות הרגשית של מערכת היחסים שלך. זה אומר שאתם חייבים להעמיק בזוגיות שלכם כדי לגלות מה מאחד אתכם כזוג.

במקרים מסוימים, זוגות מחליטים להביא ילדים לעולם מבלי לנתח את מערכת היחסים ביניהם. עם זאת, כדאי לקחת זאת בחשבון, מכיוון שכדי שזוגות יפנו לטכנולוגיית רבייה מסייעת (ART), הם צריכים להיות מוכנים לתקשר, להיות זה לצד זה ולטפח את האהבה המאחדת אותם. לפיכך, מערכת היחסים שלכם צריכה להיות איתנה.

שניכם צריכים להיות כנים לגבי מה שאתם מוכנים להקריב כדי להביא ילד לעולם ולהיות כנים לגבי החופש, ההצלחה, הנסיעות והשלווה שתצטרכו להשאיר מאחור כשזה יקרה.

לפעמים, נשים אינן מודעות לכל ההיבטים הרגשיים הכרוכים בהתעברות, ומסיבה זו, הן אינן יכולות להיכנס להריון. אנו מקווים שנהניתם מהמאמר הזה על כמה מהסיבות לכך שאולי לא תוכלו להרות ומה אתם יכולים לעשות בנידון.

פופולריים