חיים עם בן/בת הזוג שלך לאחר הבאת ילד לעולם

החיים עם בן הזוג משתנים בהכרח
החיים עם בן הזוג משתנים בהכרח, ולעתים קרובות באופן בלתי צפוי: השגרה, סדרי העדיפויות והתאריכים שלך משתנים באופן דרסטי.

ישנן תקופות "לפני ואחרי" בכל הקשור לאירוע הנפלא של הפיכתו להורה. לאחר הבאת ילד לעולם, החיים כזוג כבר אינם אותו דבר. החיים עם בן הזוג משתנים בהכרח, ולעתים קרובות באופן בלתי צפוי: השגרה שלנו, סדרי העדיפויות והתאריכים שלנו משתנים באופן דרסטי.

אתה משאיר מאחור את מה שהיה פעם התחביבים והבילויים שלך. אתם מברכים, בלי להתעסק יותר, פעילויות ובידור שלא דמיינו עד כה. אתם מגדירים מחדש את המושג כיף, ושניכם מפסיקים לחשוב בעיקר על עצמכם כדי להתמקד בהוויה החדשה שהיא חלק מהמשפחה שלכם.

במאמר זה, נספר לכם כיצד החיים של בני זוג משתנים לאחר לידת תינוק. אנו בטוחים שתתייחסו למידע הזה ב-100%. אף אחד לא אומר שאנחנו מנצחים או מפסידים בגלל שהפכנו לאמהות, וגם לא שכל יום הופך לטוב יותר או גרוע יותר. יש רק מציאות אחת: הכל משתנה ונצבע מהחיים עצמם.

חיים של זוג חשוך ילדים

החיים כזוג ללא ילדים היו, לכל הפחות, שונים. ואז, הזמן שלך היה לגמרי שלך לגמרי. אתה יכול לעשות דברים בגחמה ובהתאם להעדפותיך. שום דבר לא היה דחוף ואתה יכול להתמסר אך ורק לך ולשותף שלך.

אתה יכול ללכת לרקוד, ללכת לקולנוע, לעצור לקפה או לבקר קרובי משפחה. אתה יכול לעשות את הדברים האלה ביחד או בנפרד. זה לא שינה. הרעיון היה ליהנות מהזמן האיטי, שהיה פשוט שלך.

חיית בשקט נפשי שאם לא בא לך, לא צריך לצאת מהבית. אפשר היה לדחות הכל. בין אם הוא מתוכנן או מאולתר, כל דבר היה שווה לחלוק כבוד לבן הזוג שלך או אפילו לעצמך. לא גזלת מעצמך דבר והתפנקת מדי יום.

חיים כזוג עם ילדים

עם הגעתו של ילדכם הראשון, אתם עדים לשינוי בחייכם. אתה מעריך את הדרך שבה איבדת לחלוטין שליטה על מה שהיה פעם הזמן שלך. העדיפות שלך כעת היא לחלוטין על הילד שלך.

כהורים הכל תלוי בצרכי הילד. אתה מעריך את מזג האוויר כדי לתכנן תוכניות. אתה מחשיב את הבריאות שלו או את מצב הרוח שלו אפילו להחלטות הקטנות ביותר. המטרה שלך היא תמיד לתת לו חוויה שהוא נהנה ממנה.

הנוחות של כל מקום לבקר בו חייבת להיות שיקול מרכזי ומכריע. כל היעדים חייבים להיות מתאימים ולענות על הצורך של ילדכם בביטחון.

אתה מבקש לבדר אותו במשחקים שונים בפארקים ובגנים שונים, תוך ביצוע פעילויות כדי להציג את כל הפוטנציאל הקוגניטיבי והפיזי שלהם. המטרה שלך היא תמיד לשמור על אור החיוך היפה שלו דולק.

אומרים שילד משנה את החיים של בני זוג
אומרים שילד משנה את החיים של בני זוג.

המקום האהוב עליך בעולם מתגלה כמקום שגורם לקטן שלך להרגיש מאושר ושבו, בגאווה, אתה צופה בו גדל.

חיי זוג משתנים מכורח

גם החזרה הביתה שונה. לפני כן, כשהיית עייף אחרי העבודה, יכולת פשוט לחלוץ נעליים, לשכב על הספה ולהיות נוח ושקט. אתה יכול לשתות קפה חם תוך כדי צפייה בסדרת טלוויזיה או סרט עד שנרדם, כפי שהייתה התוכנית שלך ללילות רבים.

עם זאת, היום אתה יוצא לבית הספר של ילדך אחרי העבודה. עוגה, גלידה או כל מתוק הם הפריטים המפנקים שיכולים לדרדר את שגרת היום הקפדנית שלכם. כל העייפות שלך חייבת להיות מוחלפת על ידי התשוקה הנלהבת להרגיש את השמחה של אותה מתנה תמימה וטהורה החיים שהוצעו לך.

לסופי שבוע יש קצב אחר

סופי שבוע וחגים כבר לא אותו דבר. עכשיו, מדובר בביקור בפארקים ובכיכרות, בריצה בשטח אחרי הקטן, לעלות ולרדת ברמפה שכל כך לוכדת את תשומת לבו. אתה רוקד לפי כל קצב מוזיקלי באשר אתה.

אתם שרים שירי ילדים, נהנים מסרטי ילדים, מתעייפים מסיפורי ילדים ומשחקים. אתם נהנים ממסיבות ילדים מלאות בליצנים, קוסמים, צבעים ופיניאטות.

כשיש לך ילד, אתה מתחיל לחיות כל יום עם נקודת מבט חדשה. יום האם, יום האב ואפילו ימי הולדת מקבלים ניואנס נוסף. אתה גם מגלה את קיומו ואת ערכו של יום המשפחה.

אלף שעונים לא יכולים לסמן את השעות כמוהו. כל דקה נחשבת, כל שנייה מתנקזת לנו בין האצבעות. אמבטיה מהירה היא מהפכת מים תלת כיוונית. והנה אתה, באמצע מלחמת ההורים - כשבאמת ביקשת רק שלום - רטוב מכף רגל ועד ראש, מכאבי בטן מעצם גסיסה מצחוק.

אתה והשותף שלך כבר לא אותו דבר

אין ספק, עם הגעתו של ילדך, אתה כבר לא אותו דבר. השתנית, התבגרת, גדלת ולמדת.

אתה מבין את כוחה של האהבה הטהורה והאצילה ביותר שמציתת את המנוע שלך, רק מלראות את הפנים של הקטן שלך. אתה מבין הכל בצורה מושלמת: אין השקעת זמן טובה יותר. אהבת את החיים הקודמים שלך, אבל אתה גם אוהב את השלב החדש הזה.

אתה פותח את חייך הנוכחיים למשפחה הזו בת שלוש נפשות (ובעתיד, כנראה יותר). שום דבר בעולם הזה לא משתווה לאושר שאתה מרגיש היום. את בוחרת להיות אמא ואישה בכל יום בחייך.

אומרים שילד משנה את החיים של בני זוג. זה נכון: היום אתה ובן הזוג שלך מאוחדים ואמפתיים, מקושרים על ידי האהבה הקטנה הזו.

פופולריים