ממה כדאי להימנע בעת ביקור ביילוד?

במאמר זה אנו הולכים להסביר כמה מהדברים שאתה צריך להימנע מהם בעת ביקור ביילוד
במאמר זה אנו הולכים להסביר כמה מהדברים שאתה צריך להימנע מהם בעת ביקור ביילוד.
אם אתה חושב ללכת לראות יילוד, יש כמה דברים שאתה לא צריך לעשות. נספר לך מה הם למטה.

אל תהיו אותו אדם שהולך לראות תינוק ועושה דברים שאסור לעשות. במאמר זה אנו הולכים להסביר כמה מהדברים שאתה צריך להימנע מהם בעת ביקור ביילוד. בדרך זו, לא תפריע לאף אחד.

כשתינוק נולד במשפחה או במעגל החברתי שלך, זה תמיד חדשות טובות וכולם רוצים ללכת לפגוש אותם. ביקור ביילוד הוא דבר נורמלי, אבל צריך לקחת כמה אמצעי זהירות בחשבון כדי למנוע מהביקור המיוחל להפוך לבעיה. לדוגמה, תמיד כדאי להודיע להוריו של יילוד לפני הביקור כדי לראות אם זה אפשרי או שעדיף לחכות.

ממה להימנע בעת ביקור ביילוד

מופיע ללא הודעה מוקדמת

בכל פעם שאתה רוצה לבקר יילוד, אתה צריך לדבר עם ההורים ולהסכים על שעה שתתאים לכולכם. לאחר שסוכם על השעה, תצטרכו ללכת באותה שעה בדיוק ולא לפני או אחרי. תהיה דייקן; אל תופיע בדלת שלהם מבלי שדיברתי איתם מראש, כי זה יכול להיות מעצבן.

מגיעים בידיים ריקות

לעולם אל תבקר ילוד בידיים ריקות. תמיד כדאי להביא קצת אוכל, למשל, כי הורים עייפים תמיד יעריכו זאת. אם אתה לא טוב בבישול, אתה יכול לחשוב על להביא דברים אחרים שבטוח יהיו שימושיים גם להורים טריים. זה יכול להיות חיתולים, מגבונים או אפילו כרטיסי מתנה.

הולך אם אתה חולה

אחד הדברים העיקריים שאתה צריך להימנע מהם בעת ביקור יילוד הוא ללכת אם אתה חולה. אם אתה לא מרגיש טוב, אז אתה לא צריך אפילו להיכנס בדלת שלהם. המתן עד שלא יהיו לך תסמינים והזמן שנקבע להעברת המחלה חלף, תלוי באיזו מחלה יש לך.

נשאר יותר מדי זמן

כשאתה הולך לבקר יילוד, אל תישאר יותר מדי זמן. ברכו את ההורים, דברו והציעו את עזרתכם אך אל תישארו יותר מדי זמן. הורים טריים בטוחים עייפים ויזדקקו לזמן הפרטי שלהם.

יצירת יותר עבודה להורים

אם אתם מבקרים תינוק, אל תצפו מההורים להיות מארחים טובים באותו הרגע, כי הם לא צריכים להיות. התפקיד היחיד שלהם באותה נקודת זמן הוא לטפל ביילוד שלהם, אז אל תצפו אפילו שיציעו להם מים.

אם אתה צריך משהו, שאל אם אתה יכול לעשות את זה בעצמך. אפילו יותר טוב, אם אתה הולך למטבח ומוצא כלים מלוכלכים, הציעו לשטוף אותם ואולי להכין קפה להורים. הם בוודאי יעריכו את המחווה הנחמדה.

הולך עם הרבה אנשים לראות את הרך הנולד

כשאתה הולך לראות יילוד, אל תלך עם יותר מדי אנשים. לך לבד או עם אדם אחר לכל היותר. אם האם מניקה, למשל, ייתכן שהיא לא תרגיש בנוח להיות בקרבת אנשים שהיא לא מכירה. אם אתה רוצה ללכת עם עוד אנשים, עדיף להודיע להורים מראש. אם הם לא בסדר עם זה, אל תתעצבן על זה, פשוט קבל את רצונותיהם.

חוסר כבוד לרצונות ההורה בעת ביקור תינוק

ממה להימנע בעת ביקור ביילוד
ממה להימנע בעת ביקור ביילוד.

לעולם, בשום פנים ואופן, אל תזלזל ברצונות ההורים. אם הם מחליטים ללכת לשבועיים ללא ביקורים, אתה צריך לכבד את זה. שמור על המרחק הדרוש ושאל תמיד שאלות לפני שאתה מקבל אותן כמובן מאליו.

פרסום תמונות של היילוד ברשתות החברתיות

אם אתה מצלם תמונות של התינוק שזה עתה נולד, אל תפרסם אותן ברשתות החברתיות, במיוחד ללא הסכמת ההורים. בעיה זו עלולה לגרום לצרות ועדיף פשוט להימנע ממנה.

לא כל ההורים רוצים להשוויץ בילדים שלהם ברשתות החברתיות ואתה פשוט צריך לכבד את זה. גם אם את חושבת שזה יכול להחמיא כי את רוצה להראות כמה את גאה בבוא התינוק, עדיף לא לעשות את זה.

ממה עוד כדאי להימנע בעת ביקור ביילוד?

שינוי תוכניות ברגע האחרון

אם הבטחת להביא ארוחת ערב בביקורך, אתה חייב להביא אותה. כמו כן, אם הבטחתם להיות שם ב-4:00 אחר הצהריים, אל תגיעו במועד אחר - על אחת כמה וכמה שנו את התוכניות שלכם ברגע האחרון.

כמו כן, אם אתה פוגש את ההורים, הם יקריבו כדי להשתתף בביקור שלך. עדיף שתהיו אחראיים ואל תעשו שום דבר שעלול להפריע להורים הטריים והעייפים.

לא לשטוף ידיים לפני שנוגעים ביילוד

היגיינה חיונית כשאתה הולך לבקר תינוק שזה עתה נולד, אז שטפו את הידיים היטב לפני הכניסה לבית או עם ההגעה. אל תיגע בתינוק עד שהידיים שלך מנקות ומחוטאות היטב.

תן עצות לא רצויות

הורים עלולים להתעצבן אם תיתן להם עצות שהם לא ביקשו. הם יכולים להרגיש לחוצים אם אתה עושה את זה ואפילו לא בנוח. אם אתה רוצה לומר משהו, תחילה שאל אם אתה יכול לתת עצה. אם כן, היו טקטיים ובעלי אמפתיה רבה.

שואל את הדברים הלא נכונים

אולי תרצה לשאול שאלות כמו מדוע האם לא מניקה או אם היא הולכת לעבוד בקרוב. יש כמה נושאים שיכולים להיות נושאים רגישים להורים. חשוב שלא תדברו עליהם אם אתם חושבים שזה עלול להיות מקור למטרד עבורם.

התעלמות מאחים גדולים

אם להורים יש ילדים נוספים מלבד התינוק שזה עתה נולד, אל תתעלם מהם. גם הם צריכים תשומת לב, אז שחקו איתם והעניקו להם את מלוא תשומת הלב. זה אפילו אידיאלי שתקבלו להם גם מתנה כדי שהם יראו שהם עדיין חשובים.

מסקנה ממה להימנע בביקור תינוק

לסיכום, אנו מקווים שההמלצות הללו יהיו שימושיות עבורך ושתבצע אותן כאשר אתה מבקר תינוק שזה עתה נולד. אתה תחסוך מעצמך כל אי הבנות עם ההורים וכולם ייהנו מהקטן בראש שקט גדול יותר.

פופולריים