מדוע עלינו לכבד את האמהות שלנו בכל יום בחיינו?

יש הרבה סיבות שאנחנו צריכים לכבד את האמהות שלנו בכל יום בחיינו
באופן דומה, יש הרבה סיבות שאנחנו צריכים לכבד את האמהות שלנו בכל יום בחיינו.

אמהות הן היצורים השלמים והאצילים ביותר בעולם. יש הרבה סיבות שאנחנו צריכים להיות אסירי תודה לנשים האמיצות והחסרות אנוכיות האלה. באופן דומה, יש הרבה סיבות שאנחנו צריכים לכבד את האמהות שלנו בכל יום בחיינו.

מאמר זה מ- אתה אמא הוא מחווה צנועה לכל הנשים שהביאו חיים לעולם הזה, בעלות אהבה ייחודית שלא יסולא בפז. בני האדם הללו עוצבו על ידי סבלנות והקרבה. הם יודעים יותר טוב מכולם איך לתת הכל ולא לבקש שום תמורה.

סיבות לכבד את האמהות שלנו

מבחינה פיזיולוגית הם נולדו מושלמים, כי לרחם יש את היכולת לטפח חיים והשדיים שלהם נותנים הזנה לילדיהם. כתף של כל אמא לא רק מעניקה נחמה, אלא גם נושאת נטל חברתי, הרצוף בדעות קדומות ובסטנדרטים שפוגעים בנו עד היום.

עלינו לכבד את האמהות שלנו על התמודדות עם דברים שהמין השני לא מבין, כמו כאבי מחזור, כאבים עזים הנגרמים מצירים ולידה. למרות היכולות שלהם כל הזמן נחקרות, הם משקיעים יזע, דם ודמעות כדי ללכת אחרי מה שהם רוצים.

אמהות בכל העולם אומרות בשתיקה את מה שהמילים שלהן מנסות להסתיר בפועל. כבדו אמהות שמציגות בגאווה את פצעיהן האימהיים, כי הן יודעות שכאב יכול לשנות חיים, על ידי הגשמת פירות מתוך אהבה.

גביעי המלחמה שלהם מקועקעים על פני עורם בצורה של צלקות וסימני מתיחה. כבדו אמהות על הלילות ללא שינה שהם מבלים, שהם פרופורציונליים לאהבה שהן חשות לילדיהן. גם הסבלנות שלהם שווה לזה, ולכן היא אינסופית ונצחית.

בזכות האהבה והסבלנות שהם נושאים בתוך הווייתם, יש להם את היכולת לשאת כל כך הרבה על כתפיהם. דמעות, קוליק, שפעת, תפרחת חיתולים, גמילה. ומה לגבי האימה של הנפילות הראשונות הללו של לימוד הליכה, או הקרבות של גמילה של ילד מחלב אם.

עוד הרבה סיבות לכבד אמהות

זה מוצדק לחלוטין לכבד אמהות כל יום
זה מוצדק לחלוטין לכבד אמהות כל יום.

הם ריבוי משימות פר אקסלנס. הם עוסקים בעבודתם מחוץ לבית, בארוחות, בסדר ובניקיון בבית, בילדים ובערימות כביסה. הם שורדים כאבי גב מאיסוף ילדים וצעצועים הפרוסים על הרצפה, אבל יש כאבים אפילו יותר גדולים מאלה.

עבור מודלים לחיקוי אלה, ילדים הם המקור הגדול ביותר לשמחה. עם זאת, הם גם חולקים את הכאב של ילדיהם. הם סובלים באופן חילוני מנפילות ילדם. עקיצות, מכות ואכזבות מילדות, כולם פוגעים באמהות.

בדיוק כמו שאמירת שלום עושה. אין פרידה כואבת יותר לאישה מאשר פרידה שהיא אומרת לילד שלה. כל פרידה היא ייסורים, אבל זה שווה את זה, כי ברגע שאתה חוזר מהעבודה או מהלימודים אתה מתאחד עם הישות הזו שהיא החולשה שלך, וגם נותן לך את כל הכוחות שאתה צריך כדי להמשיך יום אחרי יום.

כך הן מבינות שעד כמה שהן עשויות להטיל ספק באימהות, זה שווה את זה. החיים וכל השמחה שמגיעה איתם שווים את זה. ללא ספק, לכל העבודה וההתמסרות הזו יש את הפרס המתוק ביותר. הוא מוחזר בנשיקות הכי מתוקות, בפנים הכי חמודות ובחיבוקים הכי מחממי לב.

רעידת אדמה זו באורך סנטימטרים ספורים בלבד מטהרת את הנשמה. השמשות הקטנות הללו יחזירו כפול מאמציה של אמם. הם הפיצוי הטוב ביותר שאתה יכול לבקש. הקסם שלהם הוא ביופי ובפשטות של הדברים הקטנים.

כבד אמהות כל יום

זה מוצדק לחלוטין לכבד אמהות כל יום. אנחנו חייבים, כי בלעדיהם לא היינו כאן מדברים על כמה הם גדולים. לא היינו מי שאנחנו אלמלא המורשת שלהם. יש להם את המתנה לבחון היטב את כל מה שקורה סביבם.

בעלי רגישות ייחודית, בידיהם מחזיקים באחת הברכות הגבוהות ביותר: זו של נוכחות ואפשרות של נס החיים, והפיכתם לדרך ומודל לחיקוי לחייו של אדם אחר. זו הסיבה שהיום החלטנו, שוב, לכבד אמהות כפי שמגיע להן. תודה על הכל, אמהות!

פופולריים