טריקים להרגעת ילודים עם קוליק

טריקים להרגעת ילודים עם קוליק
טריקים להרגעת ילודים עם קוליק.
הבכי הממושך והבכי החד של תינוקך יכולים בהחלט לתסכל אותך אם אינך מצליח להרגיע אותו. לכן, אנחנו רוצים לתת לך כמה רעיונות כיצד להרגיע ילודים קוליקי.

התכווצויות יילוד וקלקול קיבה הם חלק מהדאגות העיקריות של ההורים. חשוב לזהות את הסימפטומים ולפעול בהתאם להרגעת ילודים עם קוליק.

במהלך שלושת החודשים הראשונים לחייהם, תינוקות חשופים להרבה בעיות קיבה. למרות זאת, הקהילה המדעית עדיין לא יודעת בדיוק מה גורם להם.

כדי לעזור לך לזהות את הסימפטומים של התכווצויות יילוד ולהרגיע אותם, נראה לך כמה שיטות להלן.

מה המשמעות של קוליקי?

מומחים ברפואת ילדים מתייחסים לקוליק כבכי ממושך אצל תינוקות מתחת לגיל שלושה חודשים ללא סיבה נראית לעין. זה קשור לחוסר בשלות אפשרי במערכות העיכול שלהם שגורם לכאבי בטן. מצד שני, זה יכול להיות בגלל אלרגיות או אי סבילות למזון.

המחקר על קוליק עדיין מאוד לא ודאי. חוקרים יכולים למצוא סיבה רק ב-5% מהמקרים. למרות חוסר הוודאות, ישנן סיבות אפשריות:

  • גזי קיבה
  • אי סבילות לחלבוני חלב
  • סיבות פסיכולוגיות, כמו העברת חרדה מהורה לילד. בנוסף, זה יכול להיות רק מאפיין של הילד.

תסמינים גלויים בילודים עם קוליק

התסמינים במערכת העיכול הקשורים לקוליק הם:

  • פרקים ארוכים של בכי חזק. הם בדרך כלל מתחילים בסוף היום ומתרחשים לפחות שלוש פעמים בשבוע.
  • תינוקות בדרך כלל מניעים את גופם בדרכים מוזרות. הם סוגרים את אגרופיהם בחוזקה ופניהם מאדימות. אזור הבטן שלהם מרגיש קשה והרגליים מתכופפות לכיוון הגו.

טריקים להרגעת ילודים עם קוליק

העצות הבאות מכוונות להקלה על התכווצויות אפשריות אצל ילדים מבעיות במערכת העיכול. עם זאת, הדרך היחידה לדעת בוודאות היא לשאול את הרופא שלך.

אנו ממליצים לשאול את רופא הילדים שלך לגבי הסיבה האמיתית לבכי שלהם.

לגבי הנקה

תסמינים גלויים בילודים עם קוליק
תסמינים גלויים בילודים עם קוליק.

אם את מניקה את תינוקך, כדאי להימנע ממזונות כמו ברוקולי, כרובית, כרוב ניצנים או כרוב. הם קשורים לדלקות בקיבה הגורמות לגזים. באופן דומה, אכלו פחות תבלינים ותבלינים.

"קוליק קשור לחוסר בשלות אפשרי במערכת העיכול שלהם שגורם לכאבי בטן."

מצד שני, אם אתה נותן לתינוק שלך בקבוק, זכור שאתה צריך להקפיד על מנות האבקה והמים. עקוב בדיוק אחר מה שרופא הילדים שלך אומר לך.

הם יודעים כמה מתאים לגיל ולצרכים של ילדכם. הם גם ממליצים לא להחליף מותגי חלב מבלי לבדוק עם הרופא שלך קודם.

יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט. אתה יכול למצוא מותגים שהם אנטי ריפלוקס שנלחמים באירופאגיה. כפי שאתה רואה, ישנם משאבים רבים שבהם תוכל להשתמש כדי למצוא מידע שיעזור לילדים שלך.

פעולות נוספות

יש דברים אחרים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לתינוק שלך. כמה דרכים להקל על אי נוחות אצל ילודים עם קוליק הם:

  • תמיד גיהק את התינוק שלך אחרי שהוא אוכל. ודא שאתה גיהוק אותו מספר הפעמים הדרוש.
  • עסו בעדינות את בטנו בכיוון השעון. אתה יכול להשתמש בשמן תינוקות. אם תשפשפו את הידיים תחילה, הן יהיו חמות כאשר תעסו את התינוק. זה יכול לגרום לו להרגיש רגוע ושמח.
  • נסה לעשות לו אמבט מים חמים. זה יכול לעזור לתינוק שלך להרגיש יותר בנוח. בתורו, להיות במים יכול להיות השפעות מרגיעות. מים חמימים עוזרים להרגיע ילדים ומבוגרים.
  • הנח את תינוקך במצב אנכי בעזרת כיסא מיוחד. אתה יכול גם להחזיק את התינוק שלך בזרועותיך. עמדה זו עוזרת לתינוקות להוציא גזים ולהפחית חומציות.

לבסוף, אנו רוצים להזהיר אותך מפני הסכנות בשימוש בתרופות תרופתיות. בנוסף לכך שהם לא הוכחו כיעילות, הם עלולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות. לכן, עדיף תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת כל תרופה.