5 חטיפים בריאים וטעימים לילדים

הנה חמש אפשרויות לחטיפים בריאים וטעימים לילדים שכדאי לזכור לעתיד
הנה חמש אפשרויות לחטיפים בריאים וטעימים לילדים שכדאי לזכור לעתיד.

הניסיון לגרום לילד ללמוד לאכול כל דבר יכול להיות די מתסכל עבור ההורים, במיוחד כאשר ילדים מסרבים לנסות ביס ממשהו חדש. אבל הורים, לא צריכים להתייאש - לקטנטנים יש צורך להציע אותו אוכל לפחות 15 פעמים בימים נפרדים כדי שהם יקבלו וינסו אותו (ואז יחליטו אם הם באמת אוהבים את זה או לא).

בהתחלה הם יגידו לך שהם לא רוצים לנסות את זה, אבל אתה לא צריך לאבד את הסבלנות ובמקום זאת לנסות לקבל פי שלושה. ילדכם זקוק לרוגע ולסבלנות שלכם כדי ללמוד כיצד לאכול טוב, ורק כך תוכלו להקנות לו הרגלי תזונה טובים.

במקרה הטוב הם יוכלו לאכול את כל המאכלים הבריאים בחוץ כדי לגדול בריאים וחזקים. ותזכרו שתצטרכו להיות הדוגמה הטובה ביותר לאכילה בריאה עבורם.

זמן חטיף יכול להיות קשה כשמגיע הזמן לבחור את האוכל המתאים לילדים שלך, מכיוון שהם עשויים להשתוקק רק למזונות הכי פחות בריאים. אבל העובדה היא שקיימות כמה אפשרויות מעוררות תיאבון, וברגע שהם ינסו אותן, הם לא יהססו לאכול אותם כל אחר הצהריים בזמן החטיפים.

הנה חמש אפשרויות לחטיפים בריאים וטעימים לילדים שכדאי לזכור לעתיד.

5 חטיפים בריאים וטעימים לילדים

1. שבבי תפוח

ילדים קטנים אוהבים צ'יפס, ולכן עדיף לתת להם סוג אחר של צ'יפס. בחר בצ'יפס תפוחים במקום. הם קלים להכנה, וילדים אוהבים לאכול אותם. אתה רק צריך לחתוך את התפוח בצורת צ'יפס. למרות שהם יטעמו כמו הפרי, תופתעו איך הילד שלכם אוכל פתאום את כל התפוח.

2. עוגיות שיבולת שועל עם פטל

עוגיות הן מאכל שילדים אוהבים, אבל לא כל הזנים בסופר הם הבריאים ביותר. בגלל זה, אתה יכול לשלב את הטעם המדהים של עוגיות שיבולת שועל עם פטל.

ילדים יאהבו את הטעם וזה יהיה אחד מהחטיפים המומלצים שלך. סביר להניח שגם תרצו לנסות אותם.

3. מקלות גזר אפויים

זה רעיון טוב במיוחד לחודשים הקרים של השנה, שכן בחודשים החמים יותר אפשר פשוט להכין מקלות גזר בלי תנור. גזר הוא מזון בריא מאוד וחלק חשוב מהתזונה של הילד, לכן אכילתם כחטיף היא רעיון מצוין.

גזר הוא מאכל שלא רק טעים, אלא ממש יכול להיראות מושך לילדים בבית.

4. שייק יוגורט

אם אתה רוצה שלילדך יהיה חטיף בריא ושהוא באמת ייהנה מאוכל טוב, אתה יכול להציע לו שייק יוגורט בריא בטעם כמו גלידה ראויה לשתייה. נראה שזה אחד החטיפים הכי מעוררי תיאבון ובאמת שכן.

אתה יכול לשים את היוגורט בכוס שקופה עם קשית מטורפת ותראה איך הקטן שלך יבקש את החטיף המיוחד הזה מדי יום. זה כזה קל!

5. חומוס

חומוס בריא מאוד והוא גם מתכון פשוט שאפשר להכין בבית. נוסף על כך, ילדכם יאהב לנסות אותו מרוח על לחם ותוכלו לכלול טעמים נוספים כמו שום או כמון כדי לתת לו מגע מיוחד של טעם. אתה יכול לשלב אותו עם לחם, מקלות לחם, פלפלים פרוסים... אתה מחליט! הילד שלך יאהב לקבל את זה שוב ושוב.

מעתה והלאה עם חמשת החטיפים האלה, אתה יכול לגרום לילדים שלך לנשנש בריא בנוסף להאכלה טובה. נעלמו מזונות חטיפים מעובדים וחטיפים שאינם בריאים במיוחד כי מיהרתם או חשקתם.

עדיף לתכנן אפשרויות בריאות כדי שהילדים הקטנים שלך ילמדו לנהל הרגלי אכילה טובים וקשר טוב עם מזונות בריאים.