חיות המחמד הטובות ביותר לילדים

חיות המחמד הטובות ביותר לילדים הן אלו שבאופן טבעי סבלנות
חיות המחמד הטובות ביותר לילדים הן אלו שבאופן טבעי סבלנות, מתוקות, עדינות ואוהבות כלפי ילדים קטנים.

חיות המחמד הטובות ביותר לילדים הן אלו שבאופן טבעי סבלנות, מתוקות, עדינות ואוהבות כלפי ילדים קטנים. זה גם מבטיח את בטיחות הילדים.

החיים עם חיות מחמד עוזרים לילדים לחזק את המערכת החיסונית שלהם, לפתח ערכים כמו אחריות, להפחית את רמות הלחץ וליצור אמפתיה ליצורים חיים אחרים.

אם לילדים עומדים להיות חיית מחמד, חשוב לבחור את חיית המחמד האידיאלית. כדאי לקבל את ההחלטה ביחד ולזכור דברים שונים.

חלק מהדברים שכדאי לחשוב עליהם הם המקום הפנוי שיש לכם בבית והזמן שאתם צריכים להקדיש לטיפול בחיית המחמד.

בנוסף לתשומת הלב והטיפול הנחוצים להחזקת חיות מחמד, ישנו עניין חשוב נוסף: האחריות שבבעלות יצור חי בבית.

כשהגיע הזמן לבחור חיית מחמד...

בעת בחירת חיות המחמד הטובות ביותר לילדים, יש לזכור כמה טיפים בסיסיים כדי להיות בטוחים שאתה מקבל את ההחלטה הנכונה:

  • ילדים יכולים להיות אחראיים ולהתחייב לטפל בחיות מחמד. עם זאת, מבוגרים צריכים להיות מודעים לכך שזה לא יהיה כך כל הזמן. לעתים קרובות, האחריות לטפל בחיות מחמד נופלת עלינו.
  • למה לבחור חיית מחמד אחת על פני אחרת? חשוב להיות בטוח שזה לא דחף רגעי מהילד שלך. איך אתה יכול להיות בטוח? טכניקה טובה היא לשים לב כמה זמן הילד שלך מבקש חיית מחמד.
  • אתה צריך להיות סובלני. בשלב מסוים חיית המחמד תשבור משהו, תתלכלך משהו וכו'.
  • אתה חייב לקחת בחשבון את דעתם של אחרים בבית. יש הרבה רגעים שבהם הם יצטרכו לטפל גם בחיית המחמד החדשה. זה יהיה הרבה יותר טוב אם כולם יהיו מסכימים.

חשוב מאוד שהורים ואפוטרופוסים ישקלו את חיות המחמד הטובות ביותר לילדים על מנת להבטיח את שלומם של כולם ולמנוע בעיות.

חיות המחמד הטובות ביותר לילדים לפי גיל

  • תינוקות עד גיל 3 שנים. בגיל מוקדם מאוד זה, ילדים אינם מסוגלים לקחת על עצמם אחריות כלשהי. הם לא מסוגלים לטפל בחיית מחמד בבית.
  • כאשר הם מעל גיל 4, ילדים יכולים להיות אחראים על מטלות מסוימות. במקרה של ניקיון הבית, האכלת חיית המחמד וכו' אילו חיות מחמד אידיאליות? כאלה שלא צריכים הרבה טיפול. חלקם הם צבים, ציפורים, אוגרים ואפילו חתולים.
  • מתי הילד יכול להביא כלב? באופן אידיאלי, המתן עד שהם יהיו בני 6 בערך. כלבים, ללא קשר לגזע, דורשים תשומת לב רבה. אתה צריך ללכת איתם, לשחק איתם, לעשות להם אמבטיות וכו'.

גורים או כלבים בוגרים

כאשר אתם מחליטים להוסיף כלב או חתול למשפחה שלכם עם ילדים קטנים, עליכם לקחת בחשבון את גיל החיה. זה יתאים שחיית המחמד תהיה בת בין שנה לחמש.

בגילאים אלו, כלבים וחתולים חיים היטב עם ילדים קטנים. מצד אחד, הם לא דינמיים כמו כשהם גורים קטנים. מצד שני, אין להם מצבים כמו דלקת פרקים ובעיות אחרות.

מרכזים רבים מאפשרים להיפגש עם ילדים וחיות מחמד
מרכזים רבים מאפשרים להיפגש עם ילדים וחיות מחמד, כדי לראות כיצד החיה והילד מתנהגים.

אם החלטתם שאתם רוצים לאמץ, שאלו את המטפלים של הכלב על מזגו. בנוסף להכרת אישיותו, תוכלו לקבל נתונים שימושיים על העדפותיו, צרכיו וכו'.

דבר מעניין נוסף, במקרה של כלבי הצלה, הוא בדיקות אפשריות. מרכזים רבים מאפשרים להיפגש עם ילדים וחיות מחמד, כדי לראות כיצד החיה והילד מתנהגים.

בהצלת בעלי חיים, בדרך כלל ניתן לעיין במידע שיש למרכזים על בעלי החיים הזמינים לאימוץ. אתה יכול גם לבקש חיית מחמד שגרה בעבר בבית עם ילדים.

כמה טריקים

אתה יכול לגלות אם החיה תרגיש בנוח בבית עם הילדים הקטנים שלך על ידי שימוש בכמה טריקים. לדוגמה, נתח את הטמפרמנט שלו. במילים אחרות, בדוק אם בעל החיים מגיב ברעשים חדים, אם הוא נותן לך ללטף אותו, אם הוא אוהב לשחק הרבה וכו'.

רעיון טוב לילדים חסרי מנוחה הוא אימוץ כלב שאומן ככלב נחייה. לאחר ההכשרה, יש בעלי חיים שלא עומדים בכל התקנים לליווי אנשים עם מוגבלויות. עם זאת, מדובר בכלבים מצוינים לבתים עם ילדים קטנים.

דוגמאות לגזעי כלבים

למרות שזה תלוי בטמפרמנט של הכלב, ישנם גזעים מסוימים שסביר יותר שהם יהיו טובים יותר עם ילדים. לברדורים וגולדן רטריברים ידועים בתור צייתנים. טריירים ידועים בתור מרדניים. הדבר החשוב ביותר הוא האופי של הכלב הספציפי שאתה מסתכל עליו.

כדי לקבל מושג טוב על איך יכול להיות אישיותו של הכלב, אתה יכול לבדוק את האישיות של הוריו אם הם ידועים וזמינים.

בסך הכל, חיות המחמד הטובות ביותר לילדים צריכות להיות מבויתות, כמו גם רגועות, מתוקות ואוהבות עם הקטנים שלכם. בדרך זו, תוכלו להיות רגועים בכל פעם שילדכם נמצא עם חיית המחמד שלכם בבית.

פופולריים