אמא יקרה, מכתב מהתינוק שלך שמעיר אותך בלילה

אמא יקרה
אמא יקרה, אני יודעת שמאז היום שהגעתי הלילות שלך השתנו מאוד.

אמא יקרה, אני יודעת שמאז היום שהגעתי הלילות שלך השתנו מאוד. כל אחד מהם הפך לקשה יותר מקודמו. אני גם מבין שזה משפיע על הימים שלך .

אני מתבונן בך ומעריך את מבטך העייף. לכן אני מרגיש כל כך בר מזל ומבורך.

גם כשאתה מקריב את עצמך ונותן לי הכל, ללא שום תמורה, אני עדיין שם לב לאושר שאתה מרגיש שיש לי. אני מוצא את המפלט הטוב ביותר בזרועותיך, את האמת של החיים ושל האהבה. אתה חום ורוך. השמחה שגורמת לעולם שלי להסתובב.

תודה לך אמא שאהבת אותי והקדשת מזמנך וסבלנותך. על שניחמת אותי כל כך בעדינות ובמתיקות. אני גם מודה לך על כל שיר שאתה שר כדי להרגיע אותי בלילה. לסיפורים הקלאסיים האלה שאתה מספר לי, שבהם אתה נותן לדמיון שלך לנסוק.

"אין דבר מרגיע יותר לתינוק מאשר קולה של אמו" - אנונימי

הלילות שחלקנו מאז שנולדתי

אמא יקרה, אני מעריך את הלילות שחלקנו מאז היום שנכנסתי לחייך. למשל, אתמול התעוררתי כל שעה וביקשתי שתחזיק אותי בזרועותיך. עשיתי את זה כי הייתי צריך אותך. עולם שבו אני לא שומע את פעימות הלב שלך כל שנייה מפחיד אותי.

אני צריך את ההגנה, האיפוק והחיבה שלך. יש כל כך הרבה שלווה וביטחון בזרועותיך שמילים לא יכולות לתאר. למרות כל ההתעקשות שלי אני מתבונן בפניך הסבלני, תמיד מוכן לרצות אותי.

אתה מציע לי בחיוך את הדבר הכי עשיר ובריא בעולם: חלב אם. אני נצמד אליך באצבעותיי הקטנות. למרות שהעפעפיים שלך נאבקים להישאר ערים בגלל ישנוניות, אתה אף פעם לא מסיר את העיניים שלך ממני. אתה מסתכל עליי ישר בעיניים כאילו אתה מסתכל לתוך נשמתי.

אני גם מודה לך על כל שיר שאתה שר כדי להרגיע אותי בלילה
אני גם מודה לך על כל שיר שאתה שר כדי להרגיע אותי בלילה.

כך אני לומד את ערך ההקרבה והמסירות. דרכך אני לומד על אהבה אמיתית ללא תנאי ונדיבות קרביים. אני באמת מעריך את כל מה שעשית, ועושה עבורי כל יום. זו הסיבה שאני מוסר לך את התנצלותי אבל ברצוני להסביר שרק הייתי צריך להרגיש קרוב אליך, הגיבורה שלי.

אני יודע שאתה צריך לישון. אבל אתה יודע מה? אני לא יכול לשלוט בשלבי השינה שלי או בצרכים שלי. כולם תוכננו על ידי ביולוגיה. אל תקשיב לאלה שאומרים שאני מנסה לתמרן אותך. אני צריך ביטחון בדיוק כמו שאני צריך בטן מלאה בחלב או חיתול שלא מגרה את העור העדין שלי.

מה אני רוצה שתדע על הלילות שלי

אני עדיין לא יודע את החשיבות או הפונקציות של קירות ותקרות. עבורי, המפלט שלי בזרועותיך. אתה הישועה שלי, העולם שלי, האוכל שלי וכל החיים שלי. התעלמו מאלה שאומרים שזה הזמן עבורי להיות עצמאית יותר.

אני עדיין תינוק פשוט, בן כמה חודשים. רק עם הזמן אלמד להיות אוטונומי ועצמאי. תלמד אותי הרבה שיעורים על החיים, אבל בינתיים תן לי ליהנות ממך. הזמן עובר מהר ולפני שאתה מבין זאת, יהיה מאוחר מדי: הוא לא יחזור.

אני לא יכול להכחיש שאני צריך אותך לכל דבר. אתה האור המנחה שלי. האמן לי כשאני אומר שאני באמת צריך שתגיב לבכי שלי, זה לא נעשה בקפריזיות. תודה שהגבת לבכי שלי לא משנה מה השעה ביום.

עם כל מחוות האהבה היפות האלה אתה מראה לי שהעולם הוא מקום אמין אחרי הכל. תודה שנתת לי את הנחמה שהייתי צריכה כל כך בלילה. אתה שוכח את העובדה שלמחרת אתה צריך ללכת לעבודה ולעשות כל כך הרבה מטלות שונות.

תתעודדי אמא! אתה עושה מאד טוב!

לא משנה מה יקרה, הרם את הראש שלך בידיעה שהזמן הזה הוא רק השקעה. בעתיד, הלילות המסובכים הללו יהיו רק זיכרון. אנקדוטה חולפת של כמה חזק ואמיץ אתה יכול להיות. כשאתה מעלה זכרונות תראה שעל כל רגע מר היו אלף ברכות אימהיות.

בינתיים, החיבוקים והנשיקות שלך הם כל מה שאני צריך. אז, אני מבטיח לך שברגע שאהיה מוכן, אני אמצא את הדרך שלי. בזכות כל מה שעשית עבורי, דרכי תהיה איתנה ועליזה. אתה האדם האהוב עליי בעולם. אני אוהב אותך מכל הלב והנשמה, התינוק שלך.