7 שקרים לבנים שכל האמהות מספרות בשלב מסוים

אבל כל אמא מספרת אותם לילד שלה בשלב מסוים
באופן כללי, אנחנו מדברים על שקרים לבנים; פעמים אחרות הם לא כל כך לבנים, אבל כל אמא מספרת אותם לילד שלה בשלב מסוים.

רוב האמהות מוכנות לספר שקרים לטובת ילדיהן. באופן כללי, אנחנו מדברים על שקרים לבנים; פעמים אחרות הם לא כל כך לבנים, אבל כל אמא מספרת אותם לילד שלה בשלב מסוים.

אולי עוד לא סיפרנו לכולם, אבל בהחלט נגיע אליהם בסופו של דבר איך הגיבו הילדים? הם הבינו ששיקרת להם? אתה תראה כמה כיף להיזכר ברגעים האלה.

השקרים של אמא

השקרים שאנו הולכים לחלוק להלן הם חלק מאוסף של אנקדוטות מאמהות רבות. אנחנו גם הולכים להזכיר כמה המצאות מאמהות שלנו. אף אחד מהם לא פוגע מספיק כדי לגרום לטראומה בילדות; באופן כללי, אנו נוטים לזכור אותם בהנאה.

1. "אני מבטיח ששום דבר לא יקרה אם תגיד את האמת".

באופן כללי, האמירה ש"לא יקרה כלום" אינה נכונה כי האמת היא לעתים קרובות מעט מרה. ברגע שאנחנו יודעים מה קרה, קשה לקיים את ההבטחה שלנו. זה קרה לנו כשהיינו ילדות קטנות, אבל חזרנו על זה בתפקידינו כאמהות.

2. "אני אחשוב על זה".

לפעמים הדרך הטובה ביותר למנוע מהילדים שלך משהו לא מחייבת לספר להם. ברוב המקרים, אנו מגיבים בדרך זו לבקשות שסביר שלא נמלא. אנחנו זוכרים שהם אמרו לנו את זה גם כשהיינו ילדים. עם הזמן, בסופו של דבר אנחנו שוכחים את הבקשה וגם הם.

3. "אין מה לדאוג. אני בסדר".

כל אמא תעדיף לשקר לילדיה לפני שתראה אותם מודאגים או עצובים. מסיבה זו, מקובל לשקר כשאנחנו מרגישים רע. באופן כללי, אין לנו מנוחה כאמהות ואנחנו שם כדי לעזור למשפחות שלנו. ברוב המקרים, אנו שומרים כאב או מטרד לעצמנו כדי לא להפיץ אותם לשאר בני משפחתנו.

4. "כשאתה בן X, אתה יכול לקבל את זה."

ישנן סיבות רבות לכך שאנו מכחישים משהו מהילדים שלנו. לפעמים אנחנו חוששים אם זה משהו שיסכן אותם, למשל, מחליקים. פעמים אחרות, זו מגבלה כלכלית. עם זאת, יש צורך לדחות את זה. להגיד להם שזה יהיה להם מאוחר יותר זו תשובה מהירה שנוכל להגן עליה עד שזה יתאפשר.

5. "קום! זה מאוחר."

לשקר לגבי הזמן היא מיומנות שכל אמא משכללת יותר ויותר עם הזמן. כשאנחנו רוצים שהם ימהרו ויהיו להם זמן לארוחת בוקר ויתכוננו בקצב רגוע, עדיף להקדים קצת את השעון. זה גם נפוץ להקדים את זה כשאנחנו חוזרים הביתה. להגיד להם שהשעה תהיה 11 כשהשעה קרובה יותר ל-8 זה שקר שכל אמא מספרת.

6. "אנחנו עוזבים עכשיו".

כשזה מגיע ליציאה, בהחלט עדיף שהם יחכו לנו מאשר שנחכה להם. מסיבה זו, אנחנו נוהגים לשקר כשאנחנו עוזבים כדי לגרום להם למהר.

זה גם נפוץ שאנחנו עושים את זה כשהם משועממים ורוצים ללכת. אבל עדיין נותרה כמות לא מבוטלת לפני שנלך. באופן כללי, אנחנו אומרים להם "אנחנו הולכים בקרוב" כמה פעמים.

7. "תירגע. אני יודע מה אני עושה."

אחד מתפקידיה של אמא הוא להרגיע את ילדיה, והיא תעשה זאת, גם אם היא תצטרך לשקר. לכן היא תיקח על עצמה כל אתגר גם אם לא תדע לסיים אותו. אולי היא אבודה, אולי אין לה מושג איך לעשות את זה, אבל היא תמיד תציע מילה מרגיעה.

אנחנו לא מחויבים לדעת הכל, אבל אנחנו חייבים להיות מסוגלים להגיד לילדים שלנו שהכל יהיה בסדר ושאימהות יודעות הכי טוב.