6 סוגי עריסות לתינוקות: איך בוחרים?

לכן חיוני לדעת איך לבחור בין סוגי העריסות השונות לתינוקות הקיימים
לכן חיוני לדעת איך לבחור בין סוגי העריסות השונות לתינוקות הקיימים.
אחת הרכישות החשובות ביותר שהורים טריים מבצעים היא מיטת התינוק שלהם. עם זאת, זה יכול ליצור יותר שאלות ממה שאנו מבינים. אילו אפשרויות קיימות?

בשנים הראשונות לחייהם, הילדים הקטנים מבלים שעות רבות בשינה והמנוחה היא בסיסית לבריאותם. לכן חיוני לדעת איך לבחור בין סוגי העריסות השונות לתינוקות הקיימים.

במהלך ההריון, ואולי גם בחודשים הראשונים לחייו של תינוקך, עליך להשקיע במספר פריטים, ביגוד ורהיטים לגידולו.

בין אלה, העריסה ממלאת תפקיד מהותי. זה יהיה אחד המרכיבים שהקטן שלכם משתמש בהם הכי הרבה שישפיע על איכות החיים שלו. איך בוחרים נכון?

סוגי עריסות לתינוקות: איך לבחור?

בין הפרטים השונים שעלינו לקחת בחשבון בבחירת עריסה ניתן למצוא את הדברים הבאים:

  • גודל
  • נוחות
  • בטחון
  • התאמה לסביבות ביתיות
  • תוחלת חיים (לגדילת התינוק)
  • מחיר
  • החומר והאיכות שלו

6 סוגי עריסות לתינוקות

1. מיטות שינה משותפות

לאלה יש שלושה מעקות: אחד מאחור, אחר ברגליים והאחרון בצד. את הצד החשוף, בינתיים, יש להניח מול מיטת האם.

זוהי עריסה אידיאלית לחודשי החיים הראשונים. התינוק אינו פוסח על מגע הכרחי עם האם, והיא אינה מקריבה נוחות למנוחה. זה, למעשה, חיוני כדי לשמור על הבריאות שלך ולנצל הזדמנויות לישון.

מיטות שינה משותפות הן בגודל בינוני מכיוון שהן מיועדות לתינוקות בני כמה חודשים בלבד. בדרך כלל, יש להם מערכת המאפשרת לך לחבר אותם למיטה שלך, וניתן לכוון את הגובה.

2. עריסה פונקציונלית

כיום, אחת החלופות המוערכות ביותר מבחינת סוגי עריסות לתינוקות היא העריסה הפונקציונלית. בנוסף להיותם בטוחים, יש להם מגירות בחלק התחתון מתחת למזרן ובמשענת הגב.

הם דרך מצוינת לחסוך במקום, ולכן, כסף. כשיהיו לכם תינוק, תבינו שכל מקום אחסון שווה את משקלו בזהב. עריסות אלה אידיאליות לאחסון בגדים, שולחנות החתלה, חיתולים וגם צעצועים. למעשה, חלקם כוללים מחליף על גבי המגירות.

3. עריסה קלאסית

סוגי עריסות לתינוקות
סוגי עריסות לתינוקות.

במקרה זה, אנו מתייחסים לעריסת העץ הקלאסית שכולנו ראינו שוב ושוב. היתרון העיקרי שלהם הוא שיש להם תוחלת חיים של שנים רבות. אם אתם מתכוונים להביא יותר מילד אחד, הם בוודאי שווים את ההשקעה.

מצד שני, הם בטוחים ונוחים. לרבים מהם יש סורגים נשלפים המאפשרים להפוך למיטה. לפיכך, ההתקדמות של ילדכם מהעריסה למיטה תהיה מהנה יותר עבורו.

למי שרוצה להכניס את ילדיו לחדרי השינה שלו, ישנם דגמים רבים עם גלגלים. זה מאפשר לך להזיז את העריסה של תינוקך ללא מאמץ רב. והכי חשוב: הוא לא יתעורר!

"לעריסה יש תפקיד מהותי: היא תהיה אחד המרכיבים שהקטן שלכם משתמש בו הכי הרבה ושמשפיע על איכות החיים שלו".

4. עריסות מתקפלות

סוגים אלה של עריסות הם אידיאליים לנסיעות. הם מתקפלים ועשויים עם צינורות מחוזקים הניתנים להרכבה בכל עת או לפרק לאחסון במארז פרקטי מאוד.

הם מגיעים בגדלים שונים, החל מעריסות עריסת, שתוכלו לשאת בקלות, או העריסה המסורתית, אותה תוכלו להרכיב תוך דקות ספורות.

5. עריסות להמרה

נכון לעכשיו, ניתן להשיג עריסות עם מסילות וראשים ניתנים להסרה שהופכים למיטה. העיצובים משתנים, וכולם באמת יפים.

מצד אחד, ישנן מיטות עריסה, שמשתמשות באותו מזרון ליצירת עריסה עם מושב מאחורי המשענת. לחלופין, יש עריסות להמרה, אותן תוכלו להפוך למיטה או ספה רגילה רק על ידי הזזה או הסרה של חלקיה.

6. עריסות מעשיות

כפי שהשם מרמז, עריסות אלה בולטות בפונקציונליות שלהן. הם עשויים מבד עמיד למים, מה שהופך אותם קלים לשטיפה וקלים מאוד להזזה.

בנוסף, יש להם רשת וקצוות מעוגלים, כך שלילד לא תהיה סיכון לפציעה. בדרך כלל יש להם מחליף נשלף, ואתה יכול להשתמש בהם בתור לול לתינוק שלך.

כפי שניתן לראות, סוגי העריסות לתינוקות מגוונים, וכך גם העיצובים, שהם חדשניים ומושכים את העין. כל שעליכם לעשות כעת הוא להעריך כל אפשרות בהתבסס על הנקודות המפורטות בהתחלה, וזהו: יפתרו לכם את מקום המנוחה של תינוקכם!

פופולריים