שימו לב, חבר'ה! זה מה שכדאי לדעת על נשים בהריון

מה גברים צריכים לדעת על נשים בהריון
מה גברים צריכים לדעת על נשים בהריון.

רוב הגברים עושים כמיטב יכולתם לנסות ולשמור על בת הזוג שלהם מאושרת לאורך כל ההריון. טעויות יכולות לקרות, עם זאת, כי בני זוג גברים לא מבינים מה עוברות נשים בהריון. הטעויות האלה אולי לא תמיד מהוות עניין גדול, אבל אם אתה רוצה לגלות איך להימנע מהן, המשך לקרוא.

גברים תמיד ישבו במושב האחורי במהלך ההריון. עם זאת, נפוץ יותר ויותר שאבות מעורבים באופן פעיל בהריון ובלידה. עבור רוב הגברים, הריון הוא עולם חדש לגמרי, מלא בחוויות חדשות, שלא כולן נעימות. התמודדות עם שינויים פתאומיים במצב הרוח ותשוקה לחצות יכולה להיות מסובכת.

במאמר זה נראה לכם שלא הכל אבוד. עבור אבות עתידיים שרוצים לעשות יותר כדי לתמוך בבן/בת הזוג שלהם, פרטים אלה עשויים לעזור.

מה גברים צריכים לדעת על נשים בהריון

קל לאבות להרגיש אבודים במהלך ההריון הראשון, ואפילו לאחר מכן. מסיבה כלשהי, נראה שכל דבר קטן משפיע על האם לעתיד. אל תוותרו, חבר'ה. לדעת איך גוף האישה פועל הוא המפתח לתמיכה בה במהלך ההריון.

דיאטה היא המפתח

נשים בהריון רעבות כל הזמן. כולם יודעים שהם צריכים לצרוך יותר חומרים מזינים כדי שהתינוק יוכל לגדול ולהיות בריא. אם היא אומרת שהיא צריכה אוכל עכשיו, היא באמת מתכוונת לזה. לא מאוחר יותר, לא בעוד דקה, עכשיו!

זה אומר שהיא לא צריכה לחכות כדי לאכול. נסה להכין את כל מה שהיא צריכה, ולשמור מנות קטנות של אוכל בצד למועד מאוחר יותר.

הערות לגבי משקלה אינן מוערכות

אל תגיד לאישה בהריון כמה היא נראית שמנה. אין דבר יותר יפה מלראות את גבשושית התינוק שלה גדל כל יום, כמובן. אבל גם אם אתה מתכוון לזה כמחמאה, אישה לעיתים רחוקות מאוד רוצה לשמוע שהיא עלתה במשקל.

חוש ההומור שלה אולי לא זהה

תשכחו מפיצוח בדיחות לרגע. אישה בהריון עשויה שלא להעריך לחלוטין את חוש ההומור שלך. כשההורמונים שלה גורמים לה להרגיש רע, לפעמים אפילו הבדיחות הכי טובות שלך לא יעודדו אותה.

גם גברים יכולים להשמין

אל תסתובב בין אישה בהריון לאוכל שלה
אל תסתובב בין אישה בהריון לאוכל שלה.

זה נפוץ שגברים עולים במשקל כאשר בת הזוג שלהם בהריון. הם בדרך כלל חולקים את האוכל שהיא משתוקקת ואת החטיפים הנוספים. יש נשים שאכן אוכלות יותר מדי במהלך ההריון, ואם זה המקרה, סביר להניח שבן זוגה יתפנק לצדה.

אל תסתובב בין אישה בהריון לאוכל שלה

בארוחות, מה ששלך הוא גם שלה, אבל מה ששלו הוא רק שלה. נשים בהריון יכולות להיות טריטוריאליות באופן אינסטינקטיבי, במיוחד כאשר אוכל מעורב. סביר להניח שהיא תגן ותגן על האוכל בצלחת שלה. אז תשכחו מהיכולת לחלוק הכל.

המוח עובד אחרת במהלך ההריון

חלק מהנשים מתפזרות במהלך ההריון, או מתקשות להתרכז. זה נוטה לקרות במהלך השליש הראשון, ויכול להחמיר עם הזמן. היא עלולה להתחיל להשאיר את המשקפיים שלה מאחור, או לשכוח לנעול את הדלת בלילה.

סקס בהמתנה

תצטרך להתאזר בסבלנות, כי סקס יתבצע פחות ופחות, עד שהוא ייפסק לחלוטין. בשליש השני, עדיין תקיים יחסי מין מעת לעת. אבל בשבועות האחרונים לפני הלידה, זה מאוד לא סביר שהיא תהיה במצב רוח.

היא בהריון, אבל היא לא הולכת להישבר

אל תתייחס אליה כמו נסיכה. זה מובן לרצות להגן על בן/בת הזוג שלך יותר מתמיד בתקופה זו. הבעיה היא שנשים בהריון יכולות לכעוס אם מתייחסים אליהן אחרת - או אם לא.

מסיבה זו, חשוב לתת לה מקום. תן לה להרגיש שימושית על ידי ביצוע חלק מהדברים הקטנים בעצמה.

נשים בהריון לא רוצות לשמוע אנשים אחרים מתלוננים

אסור לך לגנוח, ובמיוחד לא על אף אחד מהשינויים שהוזכרו כאן. בזמן שהיא בהריון, חשוב שלא תתלונן בפניה. היא זו שנושאת את התינוק, והיא זו שתצטרך לעבור את הלידה.

לנשים בהריון מותר להתעצל

גברים צריכים להבין שבשלב מסוים, הם יצטרכו לקחת על עצמם את כל המשימות שצריך לעשות בבית. ייתכן שבן הזוג שלך לא יוכל או מוכן לעשות אותם, כי היא זו שסוחבת בתוכה תינוק חדש.