6 דרכים להגיד לילד שלך שאני אוהב אותך כל יום

ישנן דרכים ורגעים רבים ושונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לומר שאני אוהב אותך לילד שלך
ישנן דרכים ורגעים רבים ושונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לומר שאני אוהב אותך לילד שלך.

הורים כל כך עסוקים בימים אלה שלפעמים אנחנו שוכחים להשאיר זמן למשהו חשוב כמו לספר לילדים שלנו כמה אנחנו אוהבים אותם. כמה שזה נראה ברור מאליו, להגיד שאני אוהב אותך זה משהו מאוד מאוד חשוב. הם יודעים את זה, כמובן, אבל הם אוהבים שמזכירים להם. הם צריכים את זה, למעשה.

החדשות הטובות הן שזה לא לוקח הרבה זמן. אתה יכול לעשות את זה עסוק ככל שתהיה. למעשה, גם אם לא יוצא לך לבלות כל כך הרבה זמן עם ילדך, אתה עדיין יכול להזכיר לו כמה אתה אוהב אותו.

יש הרבה דרכים ורגעים שונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לומר שאני אוהב אותך לילד שלך. בואו נסתכל על כמה כאלה.

הערות והודעות לאמירה שאני אוהב אותך

זה משהו שאתה יכול לעשות בכל גיל. אתה יכול להשאיר פתקים עם הספרים שלהם, על השולחן שלהם, בילקוט או עם הצעצועים שלהם. כתוב הודעה קצרה, או צייר ציור חמוד. אתה יכול גם לשים משהו עם ארוחת הצהריים הארוזה שלהם כדי להזכיר לילדך אותך ולהראות לו כמה אתה אוהב אותם.

לילדים גדולים יותר, אתה יכול להשתמש גם בטכנולוגיה. שלחו להם מייל או הודעה מיידית מעת לעת. אמוג'י יכולים לעזור לך לומר הרבה במעט מאוד מילים.

תמיד לברך אותם בחיבוק ובנשיקה

שעות הבוקר ושעות השינה הם שני רגעי מפתח ביום שתוכלו להשתמש בהם כדי לתת לילדכם חיבוק ונשיקה. שכח מכל השאר לזמן מה ותן להם מנה של אהבה מרוכזת.

כשאתה או הילד שלך עוזבים את הבית או חוזרים הביתה זה עוד רגע טוב לחיבוק ונשיקה. קל מאוד לעשות זאת כשהילדים שלך קטנים. עם זאת, ככל שהם מתבגרים, לעתים קרובות אנו יוצאים מההרגל, כאילו זה לא משנה יותר. אבל כן. זו רק מחווה קטנה, אבל זה אומר הרבה לילדים.

שבו לאכול איתם לפחות פעם ביום

מחקרים מראים כי אכילה עם הוריהם לפחות פעם ביום טומנת בחובה יתרונות רבים לילדים. אלה כוללים סיכון מופחת לשימוש בסמים, ציונים גבוהים יותר והערכה עצמית טובה יותר.

הערות והודעות לאמירה שאני אוהב אותך
הערות והודעות לאמירה שאני אוהב אותך.

ארוחת צהריים או ערב הן הזדמנות מצוינת להתעדכן ולדון בכל מה שעולה לילדכם בראש. אבל כדי שזה יקרה, אתה חייב לשבת סביב השולחן, בלי טלוויזיה.

כשאתם עם ילדכם, שימו לב אליהם

מחקר שנערך לאחרונה מצא שילדים מבינים שדעתם של הוריהם מוסחת בקלות כשהם בסביבה. לעתים קרובות, הם שמים לב יותר לטלפונים שלהם מאשר לכל דבר אחר. בנוסף להוות דוגמה נוראית, זה מראה על חוסר כבוד לילד שלך.

כשהילד שלך רוצה לדבר איתך על משהו, הניח את הטלפון והסחות דעת אחרות, ושימו לב. ואם יש סיבה דחופה לכך שאתה באמת לא יכול לדבר עכשיו, וודא שהם מבינים למה אתה צריך ללכת. אל תנתק את הילד שלך, ואל תעזוב ללא הסבר. הזמן שלך הוא הדבר היקר ביותר שאתה יכול לתת לילדים שלך.

תכננו פעילויות עם ילדכם

זמן הוא המתנה הטובה ביותר שהורה יכול לתת לילדו. אבל זה חייב להיות זמן איכות. אם אתה וילדך נמצאים יחד בבית, אבל הם עושים דבר אחד ואתה עסוק במשהו אחר, זה משהו שונה לגמרי מאשר לבלות באמת עם הילד שלך.

תכנון פעילויות לסוף השבוע או השתתפות עם ילדיכם בפעילויות מחוץ לבית, כגון יצירה, ספורט, שיעורי ריקוד או תחביבים אחרים היא דרך נוספת לומר לילדכם שאתם נהנים מחברתם. בנוסף ליצירת תחושת קרבה, זה נותן לך המון הזדמנויות לומר שאני אוהב אותך ולומר להם כמה אתה נהנה לבלות איתם.

בנוסף לספר לילדך שאתה אוהב אותו, אתה יכול גם לומר לו שאתה מקווה שיהיה לו יום נהדר. שלח להם ביטויי מוטיבציה, או ספר להם שאתה חושב עליהם ומתגעגע אליהם. אבל אל תגזימו, במיוחד כשהילד שלכם גדול יותר. זו רק אחת הדרכים להראות להם שאתה אוהב אותם.

תודה להם על כל מה שהם עושים

אמירת תודה ואתה מוזמן היא אחת הדרכים הטובות ביותר לגדל את ילדך כדי להראות הערכה לאחרים. זה גם יכול לתת להם לדעת כמה אתה מעריך אותם. הכרת תודה היא ערך חשוב, ומוציאה מכל אחד מאיתנו את המיטב.

בנוסף להודות לילדים שלך כשהם עושים דברים בשבילך, בין אם ביקשת מהם ובין אם לאו, יש עוד מה שאתה יכול לעשות. מדי פעם, פשוט תודו להם ישר - על היותם שם, על היותם הם עצמם, על כך שהפכו את הבוקר שלכם לבהירים יותר או על כך שעודדו אתכם עם החיוך שלהם. כל מילה עוזרת. הם יאהבו את זה.

פופולריים