אפשרויות חטיפים בריאות לילדים

במאמר זה נספק טיפים שיעזרו לכם לבחור את אפשרויות החטיף הבריא הנכונות עבור ילדיכם
במאמר זה נספק טיפים שיעזרו לכם לבחור את אפשרויות החטיף הבריא הנכונות עבור ילדיכם.
במאמר זה נספק טיפים שיעזרו לכם לבחור את אפשרויות החטיף הבריא הנכונות עבור ילדיכם.

מהן האפשרויות הטובות ביותר לחטיף בריא לילדים שלך? במאמר זה נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

חטיפים נחשבים לחלק מחמש הארוחות שאנו צריכים לאכול ביום. עבור הקטנים, הם מספקים את תוספת האנרגיה הנוספת שהם צריכים כדי לעשות ספורט ולהכין שיעורי בית.

חטיף טוב אמור לספק מספיק אנרגיה כדי להכין אותו עד לארוחה הבאה. במילים אחרות, ילדים צריכים לאכול חטיף בין ארוחת הצהריים לארוחת ערב כדי שלא יתעייפו. יש אינספור אפשרויות חטיפים בשוק, אבל מהן הטובות ביותר עבור ילדכם?

נכון לעכשיו, השמנת ילדים היא אחת הדאגות הגדולות ביותר באיחוד האירופי. מסיבה זו, ננקטים צעדים כדי לספק גישה למוצרים בריאים יותר, במטרה למנוע הרגלי תזונה רעים שיכולים להוביל לעלייה במשקל ובסופו של דבר להשמנה.

חשוב להקפיד על המלצות לגבי מזונות להימנע ומאילו יתרמו לתזונה נכונה והרגלי תזונה. אז בואו נסתכל על כמה אפשרויות של חטיפים בריאים לילדים.

חטיפים שיש להימנע מהם

אז בואו נסתכל על כמה אפשרויות של חטיפים בריאים לילדים
אז בואו נסתכל על כמה אפשרויות של חטיפים בריאים לילדים.

ישנם חטיפים שאולי נראים מושכים, אך אינם מתאימים להרגלי תזונה נכונים. השוק מלא במוצרים עמוסים בסוכר ושומנים רוויים שאינם בריאים בשום אופן.

אפשרויות אלו נועדו לחסוך לך את הזמן שלוקח להחליט על חטיף ולהכין לילדך. הם מציעים לכם חטיף ארוז מראש, שכביכול יעשה לכם חיים קלים יותר.

בואו נסתכל על המרכיבים הכלולים במוצרים אלה, כדי שתדע מדוע להימנע מאפשרויות חטיפים מסוימות.

  • חלבי בתוספת סוכר. מוצרים אלו, הכוללים יוגורט נוזלי ושייקים, כוללים כמויות גדולות של סוכר מזוקק, המזיק לילדים. בדוק את התוויות על מוצרים אלה לפני קנייתם.
  • משקאות קלים. משקאות אלה מכילים מים מוגזים, צבע וסוכר, וזו הסיבה שהם לא צריכים להיכלל בחטיפים בריאים.
  • מיצי פירות. מיצי פירות רבים מכילים תוספת סוכר וממתיקים, ומעט המיץ שהם מכילים הוא מתרכיז. לכן, נסו להימנע מהם.
  • מאפים תעשייתיים. מאפים מלאכותיים עדיפים על אלו המיוצרים באופן תעשייתי. למרות שבשנים האחרונות חברות גדולות ניסו לשפר את המוניטין הרע של המוצרים שלהן על ידי צמצום תוספים ושומנים רוויים, אפשרויות תוצרת בית עדיין טובות יותר.

"תגיד לי מה אתה אוכל ואני אגיד לך מה אתה."

- ז'אן אנטלמה ברילט-סווארין

אפשרויות חטיפים בריאות

בואו נסתכל על כמה מזונות שיקלו על בחירת אפשרויות חטיפים בריאים עבור ילדיכם. הם לא כל כך מסובכים או יקרים כמו שאתה עשוי לחשוב, והם יעזרו לקטנטנים שלך לפתח הרגלי אכילה בריאים.

אנו מתמקדים באפשרויות של חטיפים בריאים שהם גם מהנים וגם מגוונים, מה שהופך את זמן החטיפים למשהו שהילדים שלך יצפו לו. זכרו שלמרות שאנו מדברים על תזונת ילדות, העקרונות הללו יכולים לחול על כל הגילאים.

  • מים. הרבה הרבה מים. זהו הנוזל האידיאלי לליווי כל ארוחה, בהיותו האופציה הבריאה ביותר תוך שהוא מציע את מירב היתרונות.
  • פירות. ארגון הבריאות העולמי ממליץ לאכול לפחות חמש חתיכות פרי ביום. הצגת הפרי היא המפתח להפיכתו למפתה עבור צעירים. סלטי פירות מציעים פתרון מצוין. אפשר לערבב פירות מתוקים יותר כמו מלון עם פירות פחות מתוקים כמו תפוחים. אפשר גם להקפיא את הפירות, ואז לשים אותו בבלנדר עם קצת יוגורט. יצירתיות היא בעלת הברית הטובה ביותר שלך.
  • אגוזים. אנו ממליצים להוסיף שקדים או אגוזי מלך ליוגורט או לסלט פירות. עם זאת, אגוזים אינם רעיון טוב לילדים מתחת לארבע, מכיוון שהם מהווים סכנת חנק.
  • כריכים. החטיף המסורתי ביותר. נסו להשתמש בלחם מלאכותי. הכינו את הכריך באמצעות מרכיבים בריאים כמו הודו וגבינה טרייה. גודל הכריך צריך להתאים לגיל הילד.
  • יוגורט. בחר את האפשרויות הטובות ביותר מארז החלב של הסופרמרקט שלך, כלומר אלה שלא מכילות כבר תוספת סוכר. במקום סוכר, ממתיק אותו בדבש או בפירות.
  • מאפים תוצרת בית. נסה את היד שלך במטבח והכין ביסקוויטים משלך. שליטה על המרכיבים נותנת לך את השקט הנפשי בידיעה שהם יהיו בריאים ככל האפשר.

מחשבות אחרונות

לבסוף, התזונה של ילדכם אינה חייבת להתבסס על כללים אוכפים. הכל מותר, כל עוד זה בפרופורציה מתאימה. באירועים מיוחדים, אתה יכול ליהנות מאפשרויות פחות בריאות כמו מאפים ומשקאות קלים. טוב ליהנות מפינוקים קטנים מדי פעם.