מדריך טיקטוק להורים לבני נוער

היום, נציע מדריך TikTok להורים לבני נוער
היום, נציע מדריך TikTok להורים לבני נוער.
TikTok הוא אפליקציה פופולרית מאוד לבני נוער. האם אתה יודע למה ואיך להשתמש בו? היום, נציע מדריך TikTok להורים לבני נוער.

אולי אתה כבר יודע מהי אפליקציית TikTok מכיוון שסביר מאוד שהמתבגרים שלך משתמשים בה לעתים קרובות. אבל, אם אתה לא יודע הרבה על זה או איך זה עובד, אנחנו רוצים להציע לך את המדריך הזה של TikTok. אנו אגיד לך מה שאתה צריך לדעת על יישום זה ומדוע הוא כל כך פופולרי.

הסרטונים הקצרים והקליטים שתוכלו ליצור באפליקציה מצליחים ביותר בקרב קהל הנוער. לכן, להכיר יותר על tiktok היא דרך מצוינת ליצור קשר עם בני נוער ולהגן עליהם בעולם רווי המדיה החברתית הזה.

מדריך טיקטוק להורים

מי יכול להשתמש באפליקציה?

כל אדם מעל גיל 13 יכול להוריד את האפליקציה בחינם. הורים יכולים להשתמש בהגדרות בקרת הורים ב-iOS או באנדרואיד כדי לחסום או להגביל הורדה של אפליקציות ספציפיות מהטלפון אם הם מודאגים משימוש לפני גיל 13.

אז איך הורים יכולים לוודא שילדיהם מציבים בבטחה גבולות עם האפליקציה, לא משנה מה גילם? לוודא שבני נוער משתמשים באפליקציות בבטחה זה לא לגמרי אפשרי, אבל זה בהחלט משהו שאנחנו צריכים לשאוף אליו.

בני נוער נמצאים בשלב קשה של החיים שבו יש להם גישה מצוינת לרעיונות מבוגרים, אבל אין להם ניסיון לקבל חוכמה לגבי איך לנהל את המידע הזה. התפקיד שלנו כהורים הוא לתת להם מקום לצבור ניסיון תוך שמירה על קווי תקשורת פתוחים כדי שיידעו לאן לפנות כדי לקבל מידע אמיתי.

שאלה טובה שכדאי לשאול את עצמך היא, "האם המתבגר שלי עייף מדי; האם לילד שלי יש גישה לטלפון שלו כל הלילה?" חלק מהחוכמה שהורים יכולים לחלוק עם בני נוער היא לדבר על מתינות. יצירת סרטון TikTok בשיעור מתמטיקה זה לא רק גס רוח, זה ניצול גרוע של הזמן שלהם.

יצירת סרטון TikTok בהפסקה או בזמן ההמתנה לאוטובוס, או בילוי ליד שולחן הצהריים היא דרך מהנה לבני נוער להיות ביחד. שימוש באפליקציה בטלפון שלך באמצע הלילה הוא לא דרך טובה לוודא שאתה נח לבית הספר, אבל זה מובן לשחק עם הטלפון שלך לאחר סיום רשימת המטלות שלך.

מה הופך את הטיקטוק לכל כך פופולרי?

אנחנו רוצים להציע לך את המדריך הזה של TikTok
אבל, אם אתה לא יודע הרבה על זה או איך זה עובד, אנחנו רוצים להציע לך את המדריך הזה של TikTok.

TikTok פופולרי בקרב בני נוער בגלל מידת קצרים של הסרטונים. הם מהירים, כך שהם לא נמשכים זמן רב מדי והם שומרים על תשומת הלב של הצופה. זה גם פופולרי מכיוון שרבים מהאנשים שאנחנו צופים בהם דומים בגילם, אז זה נהדר לראות מישהו שאנחנו באמת יכולים להתחבר אליו.

עם זאת, יכול להיות צד אפל עבור מי שמשתמש באפליקציה. זה יכול לגרום לבני נוער מסוימים להרגיש מודעים לעצמם. הם עשויים להרגיש שהם פחות אטרקטיביים מאלה שבסרטונים ולהיכנס להרגל מסוכן של השוואה עצמית.

מדריך טיקטוק מהיר: כיצד להשתמש בו

השימוש באפליקציה פשוט יחסית ועובד במידה רבה כמו רשתות חברתיות אחרות:

  • הכן את הסרטון: לפני שהם מתחילים להקליט, למשתמשים יש אפשרות לבחור מתוך מגוון הגדרות ואפשרויות, כמו מהירות, פילטר וכו'.
  • הקלט את הסרטון.
  • בצע עריכות אחרונות והוסף כיתוב לסרטון. ניתן לכלול גם אפקטים מיוחדים, מוזיקה, צלילים וכו'.
  • פרסם את הסרטון.

למשתמשים יש גם אפשרות לדואט עם אחרים ואפילו להשתתף באתגרים. לדואט, שני המשתמשים חייבים לעקוב זה אחר זה ואז יכולים ליצור מסך מפוצל או להחליף סרטונים ביחד. כמו בפלטפורמות אחרות, אתגרים יופיעו מדי פעם ב-TikTok, שיגרמו למשתמשים לנסות ליצור סרטונים שהופכים לנושאים פופולריים.

איך ההורים יכולים להיות מעורבים?

דרך מצוינת לפתוח את קווי התקשורת על TikTok היא להתחיל בבסיס משותף. בלב יצירת TikToks יש כמה שורשים שיהיו דומים מאוד עבור הורים רבים. טיקטוקים הם כמו "שגרות הריקוד" ו"הסרטונים הביתיים" שהרבה אמהות וכמה אבות זוכרים שעשו עם חבריהם שעות על גבי שעות בגיל הזה.

אותם שיתוף פעולה, זמן ויצירתיות נכנסים כולם לפעולות הדומות הללו. ההבדל הוא שהגרסה שלהם מהירה יותר, מוגדרת למוזיקה שונה ומוזרמת דרך האינטרנט. ההיכרות עם הכיף של tiktok היא אפילו טובה יותר ותעזור לך לפתוח קו תקשורת עם ילדך לגבי סוג התוכן שהם צורכים ויוצרים.

שתף את ילדך על ההיסטוריה שלך בהמצאת שגרות ריקוד עם חברים. אתה יכול לשאול אותם אם הם עושים דברים כמו שעשית ב-TikTok. לאחר מכן, שאל אותם אם הם עשו סרטונים שהם רוצים להראות לך או אם הם רוצים לעשות איתך כמה.

פופולריים