להיות אמא זו מתנה נפלאה

המתנה הנפלאה של האמהות מאפשרת לך להתבונן ולהעריך את היופי של החיים
המתנה הנפלאה של האמהות מאפשרת לך להתבונן ולהעריך את היופי של החיים, המתבטא בצורה ברורה מאי פעם בגדילת ילדך שלך.

רק אלו מאתנו מבינות מהי מתנה נפלאה של אמהות. אישה מתמלאת באמת כאשר יש לה ילדים.

אין לזה שום קשר לשאיפות המקצועיות של נשים או להתקדמותן המהפכנית בשוויון מגדרי. לא בגלל שאלה לא חשובים. הם באמת כאלה, ולמעשה, כאמהות עלינו להיאבק כדי שכל הנשים יקבלו יחס שווה, בכל תחומי חייהן.

עם זאת, לא ניתן להשוות את המימוש העצמי שאישה משיגה כשהיא חווה את המתנה הנפלאה של האימהות לשום דבר אחר. אין כמו התחושה של מתן חיים לנשמה חדשה.

זה, ההישג המופלא ביותר של הטבע, הוא גם נקודת השיא הבלתי עבירה בחייה של אישה. נשים קיבלו את המתנה הגדולה של לאפשר את זה, להיות עדות וגיבורות לנס הצומח בתוכן.

בתוך כל אישה שעומדת להפוך לאם, קיים תא מופרי המכיל את מסתורי החיים שייווצרו במהלך תשעת החודשים הבאים. 270 הימים הללו הם אבן דרך עבור כל זוג שהרה.

כאשר נושאת תינוק בתוכה, אישה מרגישה עם בשרה כל שינוי, התפתחות, תחושת כאב, קפיצה של שמחה או סימן חיים. מאותה אמא, מגיע ילד שהוא אינטליגנטי ויפה, עם המצפון והיכולת ליצור ולשנות את העולם.

ומי שילדה את הילד יודע זאת הכי טוב מכולם, כי התינוק כבר שינה אותה.

המתנה הנפלאה של האמהות

הדרך הטובה ביותר עבור אישה לגשת לחוויה אינטנסיבית כמו זו היא בהכרת תודה. היו אסיר תודה על המתנה שקיבלת. זה יעזור להצית בתוכך את ההרגשה הייחודית של אהבה אימהית. האהבה שאמא מרגישה לילד שלה, מה שהופך אותה מסוגלת לקחת על עצמה את כל העולם אם היא צריכה.

לידה מעניקה לנשים הגשמה אמיתית. זה אולי נראה כמו שטויות אם לא עברת את זה, אבל הלידה היא שמאפשרת לנשים להתבגר לחלוטין.

המתנה הנפלאה של האמהות
המתנה הנפלאה של האמהות.

אמהות חוו את המתנה הכי יקרה שיש. ההזדמנות לתת חיים, והחוויה שבעשייה, הם מה שגורם לאם לגדול ולהתכונן להגן על התינוק שייוולד בקרוב.

השינויים שמגיעים עם מתנת האימהות עוזרים לנשים להתכונן להתמודד עם קורבנות ומאבקים, עייפות, מאמץ ושמחה, בתהליך שמביא, באופן פרדוקסלי, גם שלווה ואופטימיות.

אמהות מובילה לצמיחה

חוויה של אמהות גורמת לכל אישה להיות מודעת לתחושה חדשה. זה זורם ממך כל הזמן. אהבתה של אם אסירת תודה על מתנתה אינה יודעת גבולות.

המתנה הנפלאה של האמהות מאפשרת לך להתבונן ולהעריך את היופי של החיים, המתבטא בצורה ברורה מאי פעם בגדילת ילדך שלך. מיום ליום, זו הלהבה שמזינה את התקוות שלך לעתיד.

אין חיוך בעולם יותר אמיתי מזה שמופיע על פניה של אמא כשהיא רואה את הילד שלה. היא מעולם לא הרגישה אושר כמוני עכשיו, כשיש לה ילד, אדם קטן שמזכיר לה שעם כל סיב בהוויה שלה, האימהות היא מתנה נפלאה.

מהיום שהאישה הזו יודעת שהיא הולכת להיות אמא, היא מתחילה מסע. היעד הוא לא רק לידה: הוא עמוק מזה. מעל הכל, להיות אמא פירושה טיפול בתינוק, שעתידו תלוי בהוריהם.

וכך כל אישה מבינה שהמתנה הנפלאה שקיבלה כרוכה באחריות עצומה. זה בא עם עבודה קשה והקרבה, כולם מרצון מתוך האהבה האינסופית שרק אמא יודעת לתת.

פופולריים