הכנה לאמהות על ידי הפיכתה לאדם טוב יותר

הכנה לאמהות על ידי הפיכתה לאדם טוב יותר
הכנה לאמהות על ידי הפיכתה לאדם טוב יותר.

לאמא לעתיד אולי יש הרבה דברים בראש. רובנו לא מרגישים מוכנים לגמרי ללדת. אולי יש דברים שאנחנו צריכים לטפל בהם לפני שהקטנה מגיעה. בוא נשמע מאמא לעתיד על הכנה לאמהות: אולי עברת משהו דומה.

מאז שהכרתי את אבא שלך, החיים שלי השתנו. למעשה, אני חייב להודות שהשינויים התחילו עוד לפני שנפגשנו. השינויים האלה הם שעזרו לי למצוא את הגבר שאני אוהב ואת זה שאיתו אני מקימה משפחה. האיש שיגשים לי את החלום להיות אמא; של להיות אמא שלך.

אני מודה בזה: בדיוק כמו נשים רבות אחרות על הפלנטה הזו, אני רוצה להיות אמא. אני רוצה להחזיק את הילד שלי בזרועותי ולאהוב אותו יותר מכל דבר בעולם הזה. אני חולמת להאכיל את התינוק שלי, לרחוץ אותו, לנשק אותו ולראות אותם ישנים. אני משתוקק לראות את החיוך של ילדי בכל בוקר, ולייבש את דמעותיהם בנשיקותיי.

כן, אני משתוקקת להיות אמא. אבל יותר מזה, אני שואפת להיות האמא הכי טובה בעולם, והטובה ביותר עבור הילד שלי. אני רוצה להיות מסוגל להדריך אותם בחיים בבהירות, בסבלנות ובעדינות.

אני רוצה להיות אמא שיכולה להוציא את הטוב מהילדים שלה. מי יכול להראות להם את המשמעות והערך האמיתי של חופש, יופי, כבוד, חיוכים כנים, כנות, של זמן בילוי כמשפחה ולבד. אמא שיכולה ללמד אותם על אהבת אמת.

אני רוצה שהילד שלי יהיה יותר מילד או ילדה קטנים וטובים. אני רוצה שהם יהיו מאושרים. ובכל יום, אני לומד את הדברים האלה שבני אדם לומדים בדוגמה יותר מאשר מילים. ככל שאני חושב על זה יותר, יש לי יותר מוטיבציה להפוך דוגמה טובה. זו הסיבה שעכשיו יותר מתמיד אני יודעת שכדי להיות אמא טובה, אני חייבת להשתנות.

הכנה לאמהות על ידי הפיכתה לאדם טוב יותר

בכנות, אני חושב שאני אדם טוב. אבל הכנות שלי גם מאפשרת לי להודות שיש לי הרבה פגמים. אני משוכנע שכל יום הוא הזדמנות להשתפר, לתקן את הטעויות שלנו ולהפוך לאדם שאנחנו רוצים להיות. הגרסה הזו שלי עדיין בבנייה.

אחד השיעורים החשובים ביותר שלמדתי הוא שהחיים הם שם נרדף לשינוי. הנסיבות שלנו תמיד משתנות. העולם עצמו משתנה כל הזמן. וגם אנחנו חייבים לשנות, אחרת נשטף על ידי הגאות המשתנות.

תהליך השינוי הטוב ביותר הוא זה שאנו הוגים במודע. אנו מעודדים אותו ומטפחים אותו, לאט לאט, בקצב שלנו, בשמחה.

זו הסיבה שעכשיו יותר מתמיד אני יודעת שכדי להיות אמא טובה אני חייבת להשתנות
זו הסיבה שעכשיו יותר מתמיד אני יודעת שכדי להיות אמא טובה אני חייבת להשתנות.

אני יודע שאני חייב לטפח סגולות כמו מתיקות ורכות. אני חושש שאיבדתי קצת משניהם, בזמני בעולם הזה שנשלט על ידי גברים ונשים שמתחרים בעוז בשוק העבודה. העזתי את העולם הזה, והשגתי הצלחה. אבל זה גבה מחיר לאלה שהייתי צריך להשאיר מאחור כדי להתקדם.

עכשיו, כשהרצון הזה למשפחה משלי פרח, אני לא רק רוצה להיות אמא, אני רוצה להיות אמא מצוינת. ולכן אני חייב לעצב את עצמי מחדש. אני מוצא מאות דברים שאני חייב לעשות.

אני בונה לך בית

אביך העיר בי דברים שחשבתי ששכחתי. אהבתו החיתה את היכולת שלי לרוך. אבל גם הבנתי שאני חייב להיות תקיף. לא קשוח, אבל תקיף, מתוק ואדיב.

יש לי כל כך הרבה שיעורים ללמוד, ואני גם מרגישה שיש לי הרבה מה ללמד אותך, ילדתי. אני חוסך אלפי רגעים מתוקים כדי לוודא שתמיד יהיה לי חיוך מוכן בשבילך.

אני בונה מחדש את האישיות שלי, כדי שתוכל לגדול עם אמא טובה וחכמה. כרגע, האישה הזו עוברת מהפך כשהיא מתכוננת להחזיק אותך בזרועותיה.

אני מתכונן לקבל אותך אל סוג הבית שמגיע לך. אני משוכנע שכל נשמה בוחרת את הוריה לפני שהם נולדים. ככל שהילד אוהב יותר את הבית והילד נחשק יותר, כך הנשמה התגלמה בתינוק שטרם נולד גבוה יותר.

זה משהו שקראתי בספר, אבל אני באמת מאמין בו, בדיוק כפי שאני מאמין שלחיות זה לשנות. וזו, ילדתי, הסיבה שאני משתנה לפני שאתה מגיע לכאן. אני הופך לאישה טובה יותר שתוכל להיות אמא טובה יותר עבורך, להיות לצידך בתהליך הזה של למידה של מה שאנו מכנים חיים.