5 מיתוסים על הפריה

היום אנו מביאים לך 5 מיתוסים על הפריה שעדיין קיימים
בין אם אתה מאמין או לא, היום אנו מביאים לך 5 מיתוסים על הפריה שעדיין קיימים.

ברחבי העולם ישנם מיתוסים רבים על הפריה, פוריות והריון.

למרות שיש לנו כיום את האינטרנט והמדיה החברתית שבהן ניתן למצוא אלפי מחקרים ומומחים כדי להפריך את המיתוסים הללו, יש כאלה שגם לאחר מחקר והכרת העובדות - עדיין מצליבים אצבעות מאחורי הגב.

בין אם אתה מאמין או לא, היום אנו מביאים לך 5 מיתוסים על הפריה שעדיין קיימים.

5 המיתוסים הידועים ביותר על הפריה

מיתוס 1

יש לך סיכוי טוב יותר להיכנס להריון אם תרים את הרגליים ותרים את האגן לאחר סקס. אתה חייב להישאר במצב זה לזמן מה. מיקום זה מקל על הזרע לשחות אל הביצית ועל חלקם להפרות.

מיתוס 1 הופרך

הזרע נע מעצמו. בכל פעם שהם משתחררים בנוזל הזרע, הם מתחילים לנהור קדימה מבלי לחזור לביצית. המטרה היחידה שלהם היא להפרות את הביצית והם "יהמרו על חייהם" במשימה זו.

כוח הכבידה אינו מאיץ את קצבם ואינו מאט אותו. אתה יכול לשכב על הבטן, לתלות הפוך ליד הרגליים, או לעשות מה שאתה רוצה. אם מתקיימים התנאים להפריה, זרע אחד מבני הזוג יגיע לביצית שלך ויפרה אותה.

מיתוס 2

התאריך שבו תיכנס להריון יקבע אם יש לך בן או בת. כמו כן, אם הבטן שלך גדלה בצורה כזו או אחרת, תוכל לדעת אם אתה מצפה לילדה או לילד.

הפריה היא עסק של יצירת חיים, שמחה ורגשות בלתי נחשדים; תהליך זה מתרחש בשקט, בעיוורון ואינו נותן סימן להורים מלאי תקווה, מלבד כמובן כאשר כבר יש לו אוצר להראות להם.

5 המיתוסים הידועים ביותר על הפריה
5 המיתוסים הידועים ביותר על הפריה.

אתה יכול גם לעבור בדיקות כמו בדיקת מספריים ובדיקת סכין כדי לברר את המין לפני לידת תינוקך; או רק על ידי הסתכלות על הפנים שלך אתה יכול לדעת מה הולך להיות לך. אלה אף פעם לא נכשלים.

מיתוס 2 הופרך

שקר. ליום בשנה, לשעה, לחודש או למאה אין שום קשר למין של ילדכם, גם הבטן שלכם לא מחודדת או צומחת בצורת כדור, או אם אתם יושבים על זוג מספריים או סכין, אם האף שלך מתנפח, אם אתה מקבל כתמים על הפנים שלך, או אם אתה נראה יפה יותר או פחות.

המין של תינוקך העתידי נקבע על ידי זוג כרומוזומים שאחראים ל"יצירת" ילדה (XX) או ילד (XY), ותוכל לדעת בוודאות רק אם יש לך בדיקת אולטרסאונד היכן ניתן לראות את התינוק בבירור.

מיתוס 3

עכשיו כשאת בהריון, את צריכה לאכול במשך שעתיים ובכל שעות היום.

מיתוס 3 הופרך

במהלך ההריון את לא חייבת לאכול פי שניים. למעשה, פעולה זו עלולה להזיק למדי הן לאם והן לילדה. זה יכול לגרום לעלייה עודפת במשקל שעלולה להוביל לסיבוכים כמו סוכרת הריונית ורעלת הריון.

במהלך ההריון אתה צריך למקסם את התזונה שלך. אכלי מספיק מזון בריא כדי לספק את הדרישות התזונתיות של הגוף שלך בהריון כמו גם של התינוק שגדל ברחמך.

מינרלים, פחמימות, שומנים, ויטמינים וסיבים חייבים להיות משולבים בתזונה שלך, אבל הכל במתינות נכונה. הגדל את צריכת הפירות והירקות שלך, שתה הרבה מים ופזר את הארוחות לאורך היום כדי להימנע מתחושת ממולא.

מיתוס 4

קשה להיכנס להריון בפעם הראשונה שאתה מקיים יחסי מין. למעשה, זה כמעט בלתי אפשרי.

מיתוס 4 הופרך

זה לא יכול להיות יותר מופרך. כל עוד אישה ובן זוגה פוריות ונוצרים תנאים להריון ברחם, את יכולה להיכנס להריון ללא קשר אם זה המפגש המיני הראשון שלך או לא.

מיתוס 5

ככל שתקיים יותר סקס, כך גדל הסיכוי שתיכנס להריון.

מיתוס 5 הופרך

בעוד שגבר פורה יכול להכניס אישה להריון בכל עת, לנשים יש רק ימים מסוימים שבהם הן מסוגלות להיכנס להריון.

לא משנה באיזו תדירות אתה מקיים יחסי מין במהלך החודש, אם לא תקיים יחסי מין במהלך ימיך הפוריים, לא תלדי ילד.

פופולריים