10 אמצעי המניעה הכי חריגים בכל הזמנים

בואו נהנה עם אמצעי המניעה הכי חריגים בכל הזמנים
לאחר מכן, בואו נהנה עם אמצעי המניעה הכי חריגים בכל הזמנים.

במידה רבה, החיסרון העיקרי בבחירה ובשימוש באמצעי מניעה הוא הנכונות של האדם לשמור על השגרה. נשים רבות שוכחות לקחת את הגלולה או לא רוצות לקחת אותה כי היא יקרה מדי. השימוש בקונדום אינו תמיד השיטה המועדפת, ואמצעי מניעה אחרים עשויים להיות מורכבים מדי.

עם זאת, השיטות בהן השתמשו אנשים לאורך ההיסטוריה ישנו את דעתם של זוגות רבים בימינו. בימים עברו, אמצעי מניעה לא היו פשוטים כמו שהם עכשיו. למעשה, לא הייתה ודאות לגבי יעילותם.

אנחנו יכולים לדבר על כמה שיטות לא אמינות, או אפילו כמה לא נעימות או חסרות משמעות. לאחר מכן, בואו נהנה עם אמצעי המניעה הכי חריגים בכל הזמנים.

1. כפיפה והתעטשות

ביוון העתיקה, הם האמינו שאחרי ההתעלסות, יש להתכרבל מיד. הם האמינו שזה מנע מהזרע לחדור לרחמה של האישה. עיטוש הותיר אותם עם הבטחה הסופית שהם מילאו את המשימה.

2. אשכי סמור

בימי החושך, נשים היו קושרות אשכי סמור לרגלה מתוך אמונה שזה יגן עליה מפני הריונות לא רצויים. עבור אדם מציאותי, לראות את בן/בת הזוג עם הציוד הזה ממש מועך את מצב הרוח.

3. מי נפחות

היוונים הקדמונים יעצו לנשים שלהם לשתות את הפסולת הרעילה מהנפחות. פירוש הדבר היה לבלוע את המים שהם השתמשו בהם כדי לקרר את הכלים שלהם.

זה נחשב לאמצעי מניעה יעיל מאוד, מכיוון שהוא הכיל הרבה עופרת. עם זאת, לתרגול זה היו תופעות לוואי, כגון בחילות, אי ספיקת כליות, התקפים ואפילו מוות.

4. גללי תנינים

המצרים הקדמונים היו נבונים מאוד. הם התחילו בדרך הנכונה, כשהם הבינו שאף אישה לא תיכנס להריון אם יהיה סוג של מחסום בנרתיק שלה. זה היה רעיון נהדר שהם תרמו לאנושות.

אמצעי מניעה לא היו פשוטים כמו שהם עכשיו
בימים עברו, אמצעי מניעה לא היו פשוטים כמו שהם עכשיו.

אבל מה שהם בחרו כמחסום למניעת מעבר זרע היה צואת תנין. עם הזמן, הם שינו את הטכניקה על ידי הוספת דבש.

5. עירוי אשכים

בקנדה של המאה ה-16, אשכי בונה נטחנו לאבקה דקה מאוד. תערובת חזקה של משקאות אלכוהוליים מעורבבה עם החומר הזה. הם אמרו שזה יעיל כמו קשירת אשכי סמור לרגל של האישה. באותו אופן, הייתה לכך השפעה נוספת: בסופו של דבר הגברים היו שיכורים מאוד ולא פעילים במיוחד.

6. מעיים של בעלי חיים

זה היה הקונדום המקורי. לפני שהיו קונדומים בטעמים ובגדלים שונים, גברים נאלצו להיעזר במעיים של בעלי חיים. בתיעוד היסטורי ישן מאוד, נמצאו קונדומים עשויים ממעי חזירים. כמו כן נמצא מדריך בו הודגש כי יש להשרותם בחלב חם לפני השימוש.

7. קליפת לימון

בשיטה זו נדרשה חצי לימון, ממנו הוסרה העיסה. הקליפה הוכנסה לנרתיק של האישה. זה כיסה את צוואר הרחם, והמיץ היה קוטל זרע חזק מאוד.

8. מרקורי

בשנות ה-900, מומחים למניעת הריון בסין יעצו לנשים לבלוע 16 ראשנים מטוגנים בכספית. זה היה אמור להיעשות מיד לאחר קיום יחסי מין. הטכניקה פעלה בדומה למים של הנפח, שכן הם פעלו כמו רעל.

לפיכך, נשים לא ילדו. למעשה, רובם היו עקרים. תופעות הלוואי כללו פגיעה בכבד, בכליות ובאיברים אחרים, כמו גם מוות.

9. אופיום

בסומטרה העתיקה ידעו שהפרג הוא הרבה יותר מפרח פשוט. נשים השתמשו במעטפת הצמח כדיאפרגמה במהלך קיום יחסי מין. הם גם הכניסו את הפרחים לנרתיק שלהם, שלדעתם יש את אותה השפעה כמו לעישון אופיום. יעילותו אינה ידועה.

10. דוש הקוקה קולה

לאחר סקס, נשים היו משתמשות בשטיפה נרתיקית המורכבת ממשקה קל. הם אמרו שהסוכר בקוקה קולה גרם לתאי הזרע להתפוצץ. לאחר החדשות הללו, למותג היה מוניטין של שוטף נרתיק קוטל זרע.

פופולריים