האפליקציות הטובות ביותר לנשים בהריון

עשינו את המחקר שלנו והמצאנו רשימה של האפליקציות הטובות ביותר לנשים בהריון
עשינו את המחקר שלנו והמצאנו רשימה של האפליקציות הטובות ביותר לנשים בהריון.
עקוב אחר המשקל שלך שבוע אחר שבוע, קבל תזכורות לגבי תורים לרופא וראה המלצות דיאטה המותאמות לשלב שלך בהריון. כל זה ועוד הרבה יותר נמצא בהישג ידך הודות לאפליקציות לטלפונים חכמים אלה לאמהות לעתיד.

למרות שאנשים מבקרים את התלות שלנו בטכנולוגיה, היא הפכה היבטים רבים בחיי היום-יום שלנו להרבה יותר קלים. אנו משתמשים בטכנולוגיה בבית הספר, בעבודה, במטבח ובזמן ההשבתה שלנו.

הריון, מסתבר, אינו יוצא דופן. עשינו את המחקר שלנו והמצאנו רשימה של האפליקציות הטובות ביותר לנשים בהריון. בדוק אותם!

האפליקציות הטובות ביותר לנשים בהריון

אם אתה מצפה ואתה רוצה לעקוב אחר כל מה שקדם לידתי בשבועות ובחודשים הקרובים, הנה כמה אפליקציות נהדרות לנשים בהריון. כל אחד מהם הוא קצת שונה, אז בדוק אותם וראה איזה מהם יענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלך.

1. בכושר אמהות לפני לידה

אפליקציה זו מראה לך אילו תרגילים אתה יכול לעשות בבטחה במהלך ההריון. זוהי אפליקציה נהדרת מכיוון שזו אחת השאלות הנפוצות ביותר מאמהות לעתיד.

באפליקציה יש גם מידע על התזונה שלך לפני הלידה, הכנה ללידה ותרגילי רצפת אגן ונשימה.

האפליקציה הזו פופולרית מכיוון שההמלצות שלה מגיעות ממומחים ללידה ולפני לידה ויש לה הרבה תוכן בחינם. זה זמין בשפות רבות ושונות ב-Apple App Store.

2. ההריון שלי

מדובר באפליקציית אנדרואיד שפופולרית מאוד בקרב נשים בהריון. ההריון שלי מראה לך המלצות לכל שלב בהריון שלך. כדי לקבל את המידע המדויק ביותר, הזן את התאריך שהגת או את תאריך היעד שלך בעת הורדת האפליקציה הראשונה.

החלק הטוב ביותר באפליקציה הזו לנשים בהריון הוא לוח השנה המותאם אישית שלה. אתה יכול לעקוב אחר ביקורי הרופא שלך ולרשום הערות לגבי נקודות השיא שלך בהריון. יש לו גם גשש משקל כך שתוכל לראות את ההתקדמות שלך בכל חודש.

בבוא הזמן, תוכל גם להשתמש באפליקציה זו כדי לעקוב אחר משך ותדירות הצירים שלך. כשהתינוק סוף סוף מגיע, לאפליקציה יש אפילו רשימות של שמות של בנים ובנות כדי לעורר בך השראה אם עדיין לא בחרת.

אפליקציה זו מספקת גם מידע על תזונה ופעילות גופנית במהלך ההריון. אחרון חביב, הוא כולל מילון שימושי כדי שתוכל להכיר את המונחים החדשים שבהם תשתמש בחודשים הקרובים.

3. Mi embarazo al dia [תרגום: הריון עדכני]

אפליקציה זו מיועדת לאנדרואיד או אפל וזמינה רק בספרדית. אם אתה רוצה דרך לעקוב אחר זיכרונות ורגשות במהלך ההריון שלך, אז זו האפליקציה בשבילך. יש לו את כל התכונות האופייניות לאפליקציית הריון, עם הבונוס הנוסף של יומן.

אפליקציה זו מאפשרת לך לתעד פרטים על חווית ההריון שלך וכן להעלות תמונות ותמונות אולטרסאונד.

במשך כל שליש תעקוב אחר המשקל שלך, התפתחות תינוקך, פגישות הרופא והפעילות הגופנית.

החלק הטוב ביותר באפליקציה הזו לנשים בהריון הוא לוח השנה המותאם אישית שלה
החלק הטוב ביותר באפליקציה הזו לנשים בהריון הוא לוח השנה המותאם אישית שלה.

כשיגיע הזמן ללדת, האפליקציה תראה לך את בית החולים הקרוב ביותר ותעקוב אחר הצירים שלך. זה גם נותן לך רשימה של דברים שאתה צריך עבור לידת הילד שלך ומיד לאחר מכן.

כאשר הקטן שלך סוף סוף כאן, תוכל להתייעץ עם רשימה נרחבת של שמות תינוקות. זה גם מספק מידע על סוג הניירת שתצטרך להשלים עבור ילדך.

האפליקציה הזו היא כמו שיש לך עוזר אישי להריון שלך. ההבדל היחיד הוא שהאפליקציה תספר לכם על גלגל המזלות הסיני של ילדכם.

"עם אפליקציית Mi Embarazo al dia תוכל להקליט את כל הפרטים של חווית ההריון שלך."

4. עוזרת הריון

בדיוק כמו ששם האפליקציה הזו מרמז, היא מאפשרת לך לקבל את כל המידע שאתה צריך בהישג ידך. זה מאפשר לך לדעת לאילו תסמינים לצפות בכל שבוע, זה עוקב אחר המשקל שלך, וגם מספק עצות שימושיות בכל שלב של ההריון.

מחשבון תאריך היעד והספירה לאחור מאפשרים לך לדעת בדיוק היכן אתה נמצא בהריון. אתה יכול גם לנהל רשימה רציפה של מה שאתה צריך לעשות ומה אתה צריך לקנות לפני שהתינוק מגיע.

גולת הכותרת של האפליקציה הספציפית הזו היא פורום ההריון שלה. כאן, נשים מכל העולם חולקות חוויות, דעות, הצעות ואפילו תמונות מההריון.

5. Embarazo + [תרגום: הריון +]

זוהי אחת האפליקציות הפופולריות ביותר עבור נשים בהריון ברחבי העולם, והיא זמינה בתשע שפות. יש לו דירוג של 4.5 מתוך 5 בחנות Google Play ויותר מ-15 מיליון משתמשים. אפליקציה זו מאפשרת לך לעקוב מקרוב אחר כל שלב נפלא של ההריון.

התכונה הבולטת של אפליקציה זו היא שאתה יכול להתאים אותה לאמהות, סבים וסבתות או בני משפחה אחרים. אתה יכול גם לעקוב אחר כל המידע החשוב שאתה צריך כדי לנהל הריון בריא.

האפליקציה מאפשרת להעלות תמונות ותמונות אולטרסאונד ולנהל יומן אישי. תוכל גם לעקוב אחר המשקל שלך וביקורי הרופאים, ולקבל מידע על תזונה, לידה ועוד ועוד.

בשימוש הולם, הטכנולוגיה יכולה להיות בעלת ברית חשובה עבורך בתקופה חיונית זו. עם כל השינויים והדאגות שההריון מביא, זה קריטי שהכל יהיה מאורגן היטב וקרוב בהישג יד.

הורד את אחת מהאפליקציות הללו לנשים בהריון ותיהנה מהשקט הנפשי של כל המידע שלך במקום אחד, נגיש בקלות.