11 דברים שכדאי לקחת לבריכה עבור התינוק שלך

הדברים שעליכם להביא לבריכה עבור תינוקכם יהיו תלויים בגילו
כפי שציינו קודם, הדברים שעליכם להביא לבריכה עבור תינוקכם יהיו תלויים בגילו.
לפני שלוקחים את התינוק לבריכה, כדאי לארגן רשימה של פריטים נחוצים. חשוב לבחור בין מה שבאמת יהיה שימושי לבין מה שאפשר בלעדיו.

הכנת רשימה של דברים שכדאי לקחת לבריכה עבור התינוק שלך תהפוך את היום שטוף השמש שלך להרבה יותר קל ומהנה.

כאשר אתם יוצאים מהבית עם ילדכם, אתם צריכים לקבל את הכלים לדאוג לצרכיו הבסיסיים. יש גם פריטים נוספים שיהיו שימושיים מאוד.

בדרך כלל, לא תצטרך לקנות כלום. הרבה ממה שאתה צריך הם דברים שכבר יש לך בבית, כך שאתה יכול להימנע מבזבוז כסף אם אתה מתכנן את הטיול שלך מראש.

להביא יותר מדי דברים גורם לטיול להיות לא נוח עם כל מה שצריך לסחוב. יותר דברים פירושם עוד דברים שצריך לדאוג מהם. לכן, בחירה חכמה של מה שאתה צריך תהיה מאוד שימושית.

הדברים שעליכם לקחת לבריכה עבור תינוקכם משתנים בהתאם לגילו, השעה ביום, לאן אתם נוסעים, אמצעי התחבורה וזמן ההיעדר מהבית.

דברים שכדאי לקחת לבריכה עבור התינוק שלך

1. קרם הגנה

זהו פריט חשוב מאוד שממש לא כדאי לשכוח. זה הדבר הראשון שאתה צריך לשים בתיק שלך. הגנה על עור תינוקך צריכה להיות תמיד בראש סדר העדיפויות. ייתכן שהוא או היא זקוקים לטיפול ספציפי יותר, בהתאם לגילו.

לאחר שתינוקות מגיעים לגיל שישה חודשים, המומחה ממליץ שתוכל לחשוף את עורם לשמש, ולא מוקדם יותר. לכן, עליך למרוח קרם הגנה SPF 50 כל שעתיים או כאשר אתה מבחין שהוא התייבש או נשפשף. מוצר זה בדרך כלל מטפטף בבריכה.

2. כובע

כדי להגן על ראשו של תינוקך מהשמש, עדיף להשתמש בכובע. זה אפילו טוב יותר אם זה עשוי מכותנה.

זכרו שעד שהתינוקות יהיו בני שנתיים, הראש שלהם עדיין רגיש. כמו כן, הם מזיעים פחות, כך שהכובע לא יגרום לכולם להזיע.

3. צפות

תחת השגחת הוריהם או האפוטרופוסים, ילדים יכולים ללכת לשחות בבריכה. אמצעי בטיחות חיוני הוא להקים מצופים לפני שהם נכנסים למים, לפי גילם וגודלם.

4. צעצועים

תינוקות לא תמיד יהנו להיות במים. יש צורך להביא צעצועים מסוימים כדי לשחק איתם. אם הם משחקים עם כדורים, זה צריך להיות רק לזמן מוגבל. אם הם קטנים מאוד, לילד אין שליטה על עצמו והוא יכול ליפול לבריכה בניסיון למצוא כדור אבוד.

אתה יכול אפילו להביא את אותם צעצועים שבהם אתה משתמש בבית. הם קלים לשימוש וילדכם כבר מכיר אותם. רצוי לבחור צעצועי פלסטיק.

5. מגבת

היום שלך יהיה בלתי אפשרי אם תשכח את הפריט החשוב הזה. כדאי להביא לפחות שניים.

אתה והתינוק שלך בוודאי תיהנו מזמן מרענן בבריכה
עם הפריטים החיוניים הללו, אתה והתינוק שלך בוודאי תיהנו מזמן מרענן בבריכה.

תשתמש באחד כדי לייבש את תינוקך כשהוא סיים ליהנות מהבריכה ובשני למקרה שתצטרך להניח אותו על הרצפה לידך כדי שיוכל לשחק.

6. שתיית מים

חשוב מאוד שתמיד יהיו איתך מים, אפילו יותר כשמדובר בהוצאת תינוקך אל השמש. על ידי מתן תכופות לתינוקך, תמנע ממנו להתייבש. בנוסף, מים בריאים יותר ממשקאות מוגזים או משקאות עם צבעים, שאינם טובים עבורך.

7. אוכל

חשוב מאוד להביא את הבקבוק של התינוק. עם זאת, אתה צריך להכין אותו בדיוק כשהתינוק ישתה אותו כי אתה לא רוצה שהוא יתקלקל. בנוסף, כדאי לעקר הכל מבעוד מועד.

כדאי להביא גם דגני בוקר, עוגיות ופירות כדי לעזור לילד הקטן שלך לחות.

"לאחר שתינוקות מגיעים לגיל שישה חודשים, המומחה ממליץ שתוכל לחשוף את עורם לשמש, ולא מוקדם יותר. תמיד כדאי לשים עליהם קרם הגנה".

8. בגדים נקיים

כדאי להביא בגדים להחלפה נוספים. לא מומלץ להשתמש באותם בגדים שלבשו לבריכה מכיוון שהם רטובים וכנראה מלוכלכים. הם צריכים להיות נקיים ויבשים כשהם חוזרים הביתה. כך התינוק ירגיש רענן ונינוח.

9. בגד ים

אם הילדה שלך היא בת, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לשים אותה בבגד ים מחלק אחד ולא בשני חלקים. כך היא תהיה נוחה יותר ומוגנת טוב יותר מקרני השמש.

לילדות או לבנים ניתן להשתמש בחליפות צלילה, המגנות עליהם מפני השמש ומשמשות גם כבגד ים.

10. תחליב מרענן

לאחר שהיום הרגוע הגיע לסיומו, כדאי למרוח קרם מרענן על גופו של תינוקך. זה יעזור ללחות את העור שלו, שהיה חשוף לכימיקלים מהשמש ומהבריכה. ילדכם יאהב את התחושה הרעננה והלחות של הקרם.

11. בריכות מתנפחות

כאשר הולכים לבריכה עם תינוק בן פחות מחצי שנה, הרעיון הטוב ביותר הוא להביא בריכה מתנפחת קטנה. עם מתנפח שימושי ובטוח זה, התינוק יכול להתרגל למים מבלי לחוש פחד מטביעה. בנוסף, תינוקך יהיה תחת השגחה והשגחה ישירה שלך.

כפי שציינו קודם, הדברים שעליכם להביא לבריכה עבור תינוקכם יהיו תלויים בגילו. מה שאתה צריך תמיד לזכור זה לאזן בין הגנה לבין כיף.

עם הפריטים החיוניים הללו, אתה והתינוק שלך בוודאי תיהנו מזמן מרענן בבריכה. מכיוון שזה יהיה לך הרבה יותר קל, אתה בהחלט תחזור שוב ושוב.

פופולריים