7 טיפים להקלה על השיעול של ילדכם

יש דרכים להקל על השיעול של ילדכם ולעזור לו לרפא נכון בינתיים
עם זאת, יש דרכים להקל על השיעול של ילדכם ולעזור לו לרפא נכון בינתיים.

האויבים הגדולים של אמא הם, ללא ספק, שפעות, הצטננות וכל סוג של מחלה שעלולה לגרום לילדיה לסבול. אחת הדאגות הגדולות ביותר שיש לאמהות בכל הנוגע לבריאות ילדיהן קשורה למחלות עונתיות: כיצד להקל על השיעול של ילדכם.

כפי שכולנו יודעים היטב, הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא להתייעץ עם רופא הילדים של ילדנו. רופא הילדים של ילדך יבדוק את הקטן שלך ויבצע אבחנה מתאימה וכן ימליץ על תוכנית טיפול נאותה.

עם זאת, האמת היא שיש סדרה של תרופות מרגיעות שיכולות להיות שימושיות ויעילות בשיפור איכות החיים של ילדנו כשהוא חולה. פעמים רבות, כאשר מתמודדים עם וירוסים או זיהומים חיידקיים, תהליך הריפוי אורך זמן מה. עם זאת, יש דרכים להקל על השיעול של ילדכם ולעזור לו לרפא נכון בינתיים.

הקלה על השיעול של ילדך: עצות לאמהות בצרות

כמובן, כמו כל אמא אחרת, אתה לא יכול לסבול לראות את הילד שלך סובל כשהוא חולה. כבר התייעצת עם הרופא של ילדך ואתה ממלא אחר המלצותיו ל- t, מחכה בציפייה לילדך שישתפר. בדיוק אותו הדבר, יש שורה של צעדים שאתה יכול לנקוט כדי להפוך את התהליך לנסבל יותר.

עיסוי: הקל על השיעול של ילדך תוך כדי פינוק לילדך
עיסוי: הקל על השיעול של ילדך תוך כדי פינוק לילדך.

אז מסיבה זו, שימו לב. במאמר זה מתוך You are mom, נשתף אתכם ברשימה של תרופות ביתיות בסיסיות שיעזרו לכם לטפל באלה שאתם הכי אוהבים. עזרה בהקלה על השיעול של ילדך לא חייבת להיות בלתי אפשרית:

  • בצל, התרופה הביתית המסורתית המועדפת על אמהות. מי לא חתך בצל לשניים והשאיר אותו על שולחן הלילה של ילדו בזמן הצטננות? תאמינו או לא, פקעת הבצל מרחיבה את צינור הסימפונות באופן טבעי. שימוש בשיטה זו יאפשר לקטן שלך לנשום בקלות רבה יותר. דרך טבעית נוספת לפתוח את דרכי הנשימה של ילדכם היא עם עלה אקליפטוס, שניתן לטבול במים ולאדות.
  • תה ג'ינג'ר עם דבש ולימון, פלא חורפי. כאשר מתמודדים עם הגרון, אין דבר טוב יותר מתה ג'ינג'ר, במיוחד כאשר משלבים אותו עם דבש ולימון. השלישייה הטבעית העוצמתית הזו מתבלטת כתרופה טבעית לחורף עם הוכחה לכשלים. אין זה פלא, בהתחשב בתכונות נוגדות החמצון והאנטיבקטריאליות של הלימון, ובתכונות החיטוי של הדבש. באשר לג'ינג'ר, הוא ינקה את נחיריו של הקטן שלך, מווסת את טמפרטורת הגוף, ומהווה מכייח נהדר.
  • פרופולאו, מרכיב הקסם. כדי להקל על שיעול, במיוחד כאשר לילדך יש ליחה, אין דבר טוב יותר מפרופולאו. פרופולאו הוא משאב טבעי חזק למלחמה בחיידקים, וירוסים ופטריות. ישנם תה, טיפות שיעול וסירופים המכילים את המרכיב הקסום הזה.
  • Steam, על כל המצגות השונות שלו. אין כמו הטכניקה הקלאסית הבלתי מנוצחת הזו. הסיר הרותח המסוכן של פעם הוחלף כעת במקלחת מנחמת טובה עם מים חמים. זוהי המלצה נפוצה שניתנה על ידי רופאים למקרים פשוטים של שפעת או הצטננות. השיטה הישנה של להישען על סיר מים חמים עם מגבת מעל ראשו כבר לא נחשבת בטוחה, מכיוון שהיא הייתה הגורם לתאונות קשות. הרופאים גם סקפטיים לגבי השימוש ב-nebulizers וממליצים עליהם רק להפניית אנטיביוטיקה לדרכי הנשימה של הילד.

עיסוי: הקל על השיעול של ילדך תוך כדי פינוק לילדך

עיסויים מספקים לכם הזדמנות מצוינת למרוח חומרים מרגיעים שיכולים להקל על השיעול של ילדכם בזמן הבילוי המשותף. בזמן שאתם דואגים לילדכם, נצלו את ההזדמנות לשחק, להתכרבל ולמלא אותו באהבה וחיבה.

ישנם בעצם שלושה סוגי עיסויים שניתן להשתמש בהם למטרה זו, המתוארים להלן:

  • עיסוי כף הרגל, באמצעות משחת מנטול. ללא ספק, שמעתם על הטקטיקה הזו בעבר. עיסוי זה מורכב פשוט משפשפת משחת מנטול על כף רגליו של ילדכם לפני השינה. זה יעזור לייצר את הפתח של צינור הסימפונות שלו ולאפשר לילדכם לנשום טוב יותר.
  • עיסוי גב. כדי להתחיל, השכב את ילדך עם הפנים כלפי מטה. שנית, חממו את הגב של הקטן שלכם על ידי שפשוף לאורך עמוד השדרה שלו (מהמותניים ועד הכתפיים). לאחר מכן, טפחו קלות על צלעות ילדכם בקצות האצבעות, תמיד נעו בכיוון מעלה, החל ממש מתחת לריאות. זכור להושיב את ילדך 2 או 3 דקות לאחר מכן כדי לעזור לו לכחכח בגרונו.
  • אמבט אדים ואחריו טפיחות על גבו של הילד. טיפ אחרון לסיוע בהקלה על השיעול של ילדכם כרוך במתן טיפול מיני נחמד בסאונה עם אדים מהמקלחת, ולאחר מכן לטפוח בעדינות על גבו סביב הריאות עם ידיים בצורת כוס.

מה איתך? אילו עוד אסטרטגיות יש לך כשזה מגיע להקלה על השיעול של ילדך? האם כבר הכרת את השיטות הללו? האם יש לך טכניקות אחרות להקלה על שיעול כדי לעזור להרגיע את ילדך במצב זה? שתף אותנו בחוויה שלך!

פופולריים