משאבים מקוונים ללימוד במהלך החופשה

לכן נציג משאבים מקוונים מצוינים ללימוד במהלך החופשה בצורה אחרת
לכן נציג משאבים מקוונים מצוינים ללימוד במהלך החופשה בצורה אחרת.
אם אתם רוצים שהילדים שלכם ישחקו וילמדו קצת בו זמנית, קראו את המאמר הזה. תוכלו למצוא אפליקציות פנטסטיות לילדיכם ללמוד במהלך החופשה בצורה שונה ומהנה.

לילדים מגיע לנוח במהלך החופשה שלהם, בין אם במהלך חופשת החורף או בקיץ. אבל לימוד בצורה מהנה יהיה שימושי מאוד כדי לזכור את הידע בעבר ולהזין את הסקרנות שלהם. לכן נציג משאבים מקוונים מצוינים ללימוד במהלך החופשה בצורה אחרת.

משאבים מקוונים ללמוד קצת מהכל

יש מגוון אפשרויות לימוד בחוץ, אז בואו נסתכל על כמה יישומים שבהם ילדים יכולים להשתמש כדי ליהנות תוך כדי למידה ושימור ידע.

כוכב חכם קטן

הרבה ילדים מוקסמים מהחלל, אז למה לא ללמוד בו? Little Smart Planet וגרסת ה-Pro שלו מציגים משחקים פשוטים על מתמטיקה יסודית, שפה ואנגלית בסביבה מושכת עין ומהנה. למעשה, הוא זכה בפרס החדשנות בחינוך לשנת 2015 עבור שיטת הלמידה המקוונת הטובה ביותר.

משאבים מקוונים ללימוד אנגלית ובלשנות

בואו נסתכל על סעיף השפות. כישורי כתיבה חיוניים בכל שפה, ואם הילדים שלכם נהנים בזמן הלימודים, זה יהיה אפילו טוב יותר.

אנגלית מהנה מאת studycat

למידה צריכה להיות משחק. זו הסיבה שבמשאב הזה יש 16 משחקים שונים לילדים ללמוד אנגלית. אם כי, אם ילדיכם פוליגלוטים או לומדים שפות אחרות, תוכלו להוריד את האפליקציה הזו גם בצרפתית, גרמנית וסינית.

זה תוכנן כך שילדים בגילאי 3 עד 10 יכולים לסקור את ההבנה שלהם כמו גם את הביטוי שלהם בכתב ובעל פה עם חתול מצחיק. ישנן 85 קטגוריות שונות ללמוד עד 350 מילים וביטויים.

תרגול כתב יד של ABC

משאבים מקוונים ללימוד מתמטיקה
משאבים מקוונים ללימוד מתמטיקה.

משחק זה משלב כתב יד ויצירתיות. לכל תרגיל יש פורמט של קלף עם קושי שעולה לאט לאט.

מצד אחד, זה מעודד פיתוח מיומנויות מוטוריות עדינות. אתה זוכר את חוברות האלפבית בהן היית צריך לתרגל אותיות ומילים? זו הגרסה הדיגיטלית שלו. כרטיס יכול לכלול אותיות רישיות בלבד או רק אותיות קטנות, כמו גם שילוב של שניהם.

מצד שני, זה מפתח יצירתיות. כרטיסים רבים מכילים ציורים של אלמנטים שילדים מכירים היטב ואת שמם. זה מאפשר לילדים לקשר את האות שהם רואים עם מילה המכילה את האות הזו והציור שלה.

אם תרצו לחזק את העמותה, תוכלו להציע להם להשתמש בצבע הקשור לציור כדי לעיין באותיות הנלוות.

משאבים מקוונים ללימוד מתמטיקה

לפעמים קצת קשה לילדים ללמוד מתמטיקה, אבל עם המשאבים האלה הם אולי אפילו יאהבו את זה.

גיאומטריה של מונטסורי

כפי שהשם מרמז, יישום זה מתמקד בהוראת גיאומטריה באמצעות שיטת מונטסורי. המצגת ברורה, פשוטה וכוללת את כל מה שילדים מגיל 5 עד 10 צריכים.

במקום לכסות עשרות מושגים מתמטיים מבלבלים, מתודולוגיה זו תלמד אותך כל מה שקשור לגיאומטריה בצורה תמציתית ואינטואיטיבית. למה אתה צריך להקשות על נושא קל?

AB Math Lite

האם אתה מחפש משאב נהדר ללמוד מתמטיקה? אתה מצאת את זה. לאפליקציה הזו יש ארבע רמות קושי ושלושה חלקים שונים: קטע התרגול, תרגילים ומשחק שמבוגרים וילדים יאהבו.

AB Math Lite מיועד לתלמידים בגילאי 5 עד 10 שנים. בעזרתו, הם יכולים לתרגל חיבור, חיסור, כפל וחילוק באופן אינטראקטיבי. הם יצטרכו לפעמים לנחש את התוצאות; פעמים אחרות, הם ינחשו את סוג הפעולה על סמך התוצאה!