3 תספורות בנות לקיץ

הסגנונות של תספורות בנות לקיץ דומים מאוד
באופן כללי, הסגנונות של תספורות בנות לקיץ דומים מאוד: לא ארוך מדי והרבה פוני.
הקיץ מגיע וכך גם כיף, טיולים לאורך החוף וחום סוער. זה הזמן להעניק לילדה הקטנה שלך תספורת אופנתית לקיץ.

כשהטמפרטורה עולה וזמן החופשה מגיע, אולי הגיע הזמן למצוא לילדה הקטנה שלך תספורת חדשה כדי שהיא תיראה רעננה ואופנתית. מהן האפשרויות שלך לתספורות לקיץ?

כשזה מגיע לבחירת תספורת טובה, כדאי לשקול את הדברים הבאים: הנפח, הנקבוביות, צורת הפנים של הילדה שלך והאקלים. זה גם חיוני לשאול את בתך איך היא רוצה ללבוש את השיער שלה. אחרי הכל, את ההחלטה החשובה הזו לא צריך להשאיר רק בידך.

אתה חייב לרגש את בתך בשינוי מראה. שאל את העדפותיה ומשם קבל החלטה סופית לגבי אורך וסגנון. אולי היא רוצה סגנון נועז. בתור אמא, עליך לכוון מחדש את הרעיון לאפשרות המתאימה יותר לגילה ולסוג השיער שלה.

זכרו, הילדים שלכם מושפעים מאוד מטלוויזיה ומרשתות חברתיות. ייתכן שהם ירצו להסתפר כמו שחקן הכדורגל או הזמר האהוב עליהם, ואולי זו לא הבחירה הטובה ביותר עבורם.

לכוון את השאיפות שלהם למבחר שבאמת מתאים להם והולך בהתאם לגודל, לסגנון ולסוג השיער שלהם. באופן כללי, הסגנונות של תספורות בנות לקיץ דומים מאוד: לא ארוך מדי והרבה פוני.

עם זאת, יש לך מגוון רב, מכיוון שאלו אינן האפשרויות היחידות. יש לשקול שיער ארוך גם בעונת הקיץ.

איך לבחור את תספורות הילדה הטובות ביותר לקיץ

כן, שיער צומח. בזמן שזה קורה, הימנע מטעויות יקרות. שקול כמה היבטים חשובים מבחינת אסתטיקה, ומתוך כך, בחר את התספורות הטובות ביותר עבור בתך במהלך הקיץ.

זהה את סוג הפנים של בתך

עליך לזהות את צורת הפנים של בתך ואת סוג השיער שיש לה בעת בחירת התספורת המתאימה לה ביותר. איך קובעים את זה?

טכניקה פשוטה מאוד היא לשים את בתך מול המראה, ובאמצעות טוש לוח, לצייר את קווי המתאר של פניה. כשתסיים, תבחין אם הפנים שלה מרובעות, סגלגלות או עגולות.

איך לבחור את תספורות הילדה הטובות ביותר לקיץ
איך לבחור את תספורות הילדה הטובות ביותר לקיץ.

בהתחשב בכך, נציע לך כמה המלצות כדי שתוכלי לבחור בין התספורות הטובות ביותר לבתך בקיץ.

1. חתך פנים מרובע

לפנים יש מאפיינים אלה כאשר הלסת רחבה ומיושרת עם עצמות הלחיים. לסוג פנים זה מומלצת תספורות כדי לרכך את התכונות, במיוחד אלו שגורמות ללסת להיראות דקה יותר.

לאחר מכן, סגנונות הגזרות המומלצים במקרה של שיער חלק או גלי הם אלו שמותירים את הפוני קצר ואת שאר השיער חתוך בשכבות. האורך עשוי להשתנות: מעל הכתפיים או קצת מתחת.

אם לבתך יש שיער מתולתל, אל תסירי פוני, אלא שקלו להפחית את הנפח בעזרת חיתוך בשכבות בגובה הכתפיים. זו אלטרנטיבה מאוד מגניבה.

"כשמדובר בבחירת תספורת טובה, עלינו לשקול את הדברים הבאים: הנפח, הנקבוביות, צורת הפנים של הילדה שלך והאקלים."

2. גזרו לפנים סגלגלות או מוארכות

אם המצח של בתך ארוך וצר ומיושר עם עצמות הלחיים, אז פניה סגלגלות או מוארכות. תספורות בוב מומלצות עבור סוגים אלה של תכונות. סוג זה של גזרה אידיאלי לשיער חלק ומתולתל כאחד.

בדרך כלל, התספורת הזו עוברת את הכתפיים, מה שיעזור לשמור על הקטנה שלך קרירה בימי הקיץ האינטנסיביים. עם זאת, אם הבת שלך אוהבת ללבוש את השיער שלה קצת יותר, גזרות בוב הן עדיין אופציה טובה. הם מאוד חמודים ואופנתיים.

3. חתך פנים עגול

אם לבתך יש לחיים מעוגלות וסנטר קטן, סביר להניח שיש לה פנים מעוגלות. במקרה זה, תספורות בשכבות הן אידיאליות. אלה מרככים את התכונות ונותנים רושם של פנים רזות יותר.

במקרים אלה, החוכמה היא תמיד לשמור קצת שיער סביב הלחיים. לכן האורך המומלץ הוא בגובה הכתפיים או רק קצת מתחת.

בעזרת הטיפים האלה, תקבלי את ההחלטה הטובה ביותר לגבי סוג התספורת לתת לבת שלך הקיץ. אתה צריך גם ללכת בעקבות ולחתוך את השיער שלך כדי להיראות כמו שלה! שניכם תהיו מרוצים מהתוצאות ותראו רעננים ואופנתיים לעונת הקיץ.

פופולריים