בגדי קיץ לתינוקות שזה עתה נולדו

העובדה הראשונה שעלינו לזכור היא שתינוקות שזה עתה נולדו מווסתים את טמפרטורת הגוף דרך כפות הרגליים והראש
העובדה הראשונה שעלינו לזכור היא שתינוקות שזה עתה נולדו מווסתים את טמפרטורת הגוף דרך כפות הרגליים והראש.
הקיץ הגיע וכך גם התינוק שזה עתה נולד. כרגיל, אנחנו לובשים את בגדי הקיץ שלנו כדי להתמודד עם מזג האוויר החם. אבל האם גם יילודים צריכים ללבוש בגדי קיץ?
כאשר ילדים נולדים בעונות קיצוניות כמו קיץ וחורף, להורים יש לעתים קרובות ספקות כיצד להלביש אותם. באשר לקיץ, אמהות ואבות מניחים לעתים קרובות שפחות הוא הטוב ביותר. אבל האם זה באמת נכון? אילו בגדי קיץ צריכים ללבוש תינוקות בחודשים החמים של השנה?

התשובה עשויה להיראות סותרת. העובדה היא שילודים תופסים את הטמפרטורה בצורה שונה מילדים גדולים יותר ומבוגרים. בעוד שהאקלים עשוי להיראות חמור וחם עבורך, התינוק שלך עשוי להיות נוח לחלוטין. או שאולי אפילו קר לו.

בגדי קיץ לתינוקות שזה עתה נולדו

כפי שהזכרנו לעיל, תינוקות שזה עתה נולדו אינם תופסים טמפרטורות כמו מבוגרים. משמעות הדבר היא שעלינו לקחת בחשבון מספר דברים כאשר אנו מלבישים את התינוקות הקטנטנים שלנו.

העובדה הראשונה שעלינו לזכור היא שתינוקות שזה עתה נולדו מווסתים את טמפרטורת הגוף דרך כפות הרגליים והראש. לכן, גם אם היום חם במיוחד, עדיין כדאי לשמור על ראשו וכפות רגליו של תינוקכם מכוסים. בחר בדים קלים, כגון כותנה.

נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון קשורה לסוג העור שיש לתינוקות. בגלל שהעור שלהם כל כך דק ועדין, יילודים נוטים לגירויים בעור בגלל חום. אותו דבר יכול לקרות בגלל חיכוך בין העור והבד אם הבגדים שלהם צמודים מדי.

לכן, כדאי להלביש את תינוקך בבגדים רפויים ללא סיבים סינתטיים. בחרו בדים טבעיים ואורגניים ובחרו במוצר לבנים ולא צבועים בכל הזדמנות אפשרית.

סוגי בדים המתאימים ביותר לתינוקות שזה עתה נולדו

כשזה מגיע להלבשת הקטן שלך בקיץ, כדאי שתעדיפו בד על פני עיצוב. האפשרויות הטובות ביותר מבחינת הבד הן כותנה, קנבוס, פשתן, משי או ראמי .

ללא ספק, האפשרות הטובה ביותר היא תמיד כותנה. בדוק תגיות לפני ביצוע רכישות וודא שהמאמרים עשויים 100% כותנה. יתר על כן, בחר בבדים שאינם מכילים צבעים, במיוחד צבעים כהים. צבעי בד יכולים לעצבן את העור העדין של ילדכם.

סוגי תלבושות ליום וללילה

בגדי קיץ לתינוקות שזה עתה נולדו
בגדי קיץ לתינוקות שזה עתה נולדו.

במהלך הקיץ, תינוקות שזה עתה נולדו צריכים להשתמש בפריטים בסיסיים המציעים גם נוחות וגם הגנה. קולקציית הקיץ של הקטנה שלך צריכה לכלול חולצות צדדיות, חולצות, גרביים או מגפיים, כובעים ושמיכות.

גופיות

גופיות כותנה לבנות הן חובה בארון הבגדים של תינוק שזה עתה נולד, הן מאוד מגוונות. אם הטמפרטורות עולות יתר על המידה, אתה יכול להסיר שכבת בגדים והחזה של תינוקך עדיין יהיה מכוסה בבגדים רכים ונוחים .

אודניות או בגדי גוף

בחרי בגדי גוף שעשויים מכותנה ובעלי צמדנים בין הרגליים. לא רק שהצמדים האלה מקלים על החלפת חיתול, הם גם מאפשרים לך לפרוק ולשחרר בגדים אם הוא מתחמם מדי.

במהלך הקיץ, אתה יכול לבחור בגדי גוף עם שרוולים קצרים. אלה מאפשרים לרגליים ולזרועות של ילדכם לנוע בחופשיות ולהימנע מהזעה.

גרבי כותנה או מגפיים

השתמש במגפי כותנה פשוטים או גרביים כדי לכסות את רגלי התינוק שלך. בחר פריטים דקים וקלים כדי למנוע התחממות יתר של הקטן שלך. הימנע גם משימוש בנעליים.

כובע

כפי שהזכרנו לעיל, כפות הרגליים והראש של תינוקך הם אלו שעוזרים לו לווסת את טמפרטורת הגוף. אתה יכול לבחור כובעי בד או כובעים סרוגים או קרושה. שוב, תמיד בחר כותנה.

שמיכה

שמיכת כותנה דקה היא בעלת ברית נהדרת במהלך חודשי הקיץ. כך למשל, שמיכה מאפשרת להלביש את ילדכם בלבוש קל יותר, עם אפשרות לעטוף אותו במידת הצורך. שמיכות גם מאפשרות לעור ילדכם לנשום ולהסתגל לטמפרטורות משתנות שונות במהלך היום.

כהמלצה אחרונה, אל תשתמש בבשמים כלשהם לתינוקך במהלך 6 החודשים הראשונים לחייו. הם עלולים לייצר פריחה. כמו כן, התרחק מאביזרים שעלולים לגרום להזעה וכתוצאה מכך לגירוי.

יחד עם זאת, זכרו שבחודשי חייו הראשונים של ילדכם, אל תקחו אותו לים. זה חשוב ביותר, אז כדאי להתרחק מכל פעילות ליד הים.

פופולריים