אסטרטגיית הגימיפיקציה בבית הספר היסודי

בבית הספר היסודי
בבית הספר היסודי, אסטרטגיית המשחקים היא כלי טוב מאוד כדי לשמור על ילדים מעורבים כך שהם מעוניינים בחינוך שלהם.
במאמר זה נדבר על אסטרטגיית הגימיפיקציה בבית הספר היסודי. זה כלי נהדר להפוך את הלמידה למהנה יותר לילדים!

כיום, חשוב להפוך את בית הספר למשמעותי, אבל הוא צריך להיות גם מהנה ומעורר מוטיבציה. אסטרטגיית הגימיפיקציה משתמשת במשחקים כדי שתלמידים יוכלו ללמוד בצורה יצירתית ומהנה.

חינוך יסודי

בית ספר יסודי הוא שלב חינוכי הכולל שישה קורסים, בדרך כלל בין הגילאים 6 עד 12. הוא מחולק לרמות, ויש לו נושאים שונים ללמד המון נושאים.

מטרת בית הספר היסודי היא ללמד ילדים איך לקרוא, לכתוב ולהביע את עצמם. הם גם לומדים מקצועות כמו מתמטיקה, היסטוריה ואמנות, כמו גם עובדים על הכישורים החברתיים שלהם, היצירתיות והדמיון שלהם.

בדרך זו, החינוך היסודי עוזר לפתח את האישיות של הילדים. בנוסף, היא מכינה אותם לחטיבת הביניים ולתיכון.

בבית הספר היסודי, אסטרטגיית המשחקים היא כלי טוב מאוד כדי לשמור על ילדים מעורבים כך שהם מעוניינים בחינוך שלהם.

מהי אסטרטגיית הגיימינג?

Gamification מתייחס לטכניקת למידה. הוא משתמש במשחקים כדי להקל על הלמידה. למעשה, אתה יכול לעשות זאת גם במצב לא מקוון וגם באינטרנט, הודות לטכנולוגיה חדשה בכיתה כיום.

הוא משתמש במשחקים למטרות חינוכיות, אז יש איזשהו פרס על השגת יעדים. מצד שני, הם מניעים את הילדים להמשיך להגיע למטרות חדשות.

המטרה של אסטרטגיית המשחקים היא שילדים יוכלו ללמוד דברים חדשים במצבים שונים. בנוסף, הם מפתחים אינטליגנציה רגשית וחברתית ומשפרים מיומנויות.

לפעמים, בתי ספר משתמשים בכיתות משחקיות, שבהן המשחקים הם חלק בלתי נפרד מהכיתה. למעשה, הרבה בתי ספר משתמשים במשחקים כדי ללמד שיעורים שונים.

דוגמאות לאסטרטגיית הגימיפיקציה

כפי שהזכרנו קודם לכן, תמיד נעשה שימוש במשחקים בכיתה. עם זאת, יש אפילו יותר משחקים זמינים בגלל הטכנולוגיה.

יש המון פלטפורמות בהן תוכלו להשתמש בבית הספר היסודי, בהן ילדים יכולים ללמוד על ידי משחק. למעשה, הם יכולים ללמוד על נושאים בבית הספר, כמו גם ללמוד כיצד להשתמש בטכנולוגיה חדשה.

להלן כמה כלים דיגיטליים רבי עוצמה לשימוש באסטרטגיית הגיימינג בכיתה:

דולינגו

זה מאפשר לך ללמוד שפות חדשות על ידי משחק, תרגול דקדוק ותרגום. זה מתחיל בשיעורים קצרים ופשוטים. אתה גם מקבל נקודות עבור תשובה נכונה, ואתה יכול לעלות ברמות.

כיתתיות

זהו אתר שמשתמש בדמיון כדי לשפר את עבודת הצוות, המנהיגות, האמפתיה, המוטיבציה של התלמידים וניהול הכיתה. בנוסף, אתה יכול ליצור דמויות, כמו לוחמים וקוסמים, שעושים משימות, צוברים נקודות וזהב.

דוגמאות נוספות לאסטרטגיית הגימיפיקציה

Chemcaper

דרך הפלטפורמה הזו, אתה לומד מושגי כימיה בסיסיים בצורה מהנה. לדוגמה, ניתן ללמוד יסודות, קבוצות, סוגי קשרים כימיים ועוד. זה מיועד בעיקר לילדים בגילאי 10 עד 14.

משחק השלום העולמי

בסימולציה פוליטית זו, ילדים צריכים להתמודד עם משברים חברתיים, כלכליים וסביבתיים. זוהי דרך מצוינת עבור כל הכיתה ליצור אינטראקציה וללמוד כיצד מדינות מתקשרות.

קלאסדוג'ו

זוהי פלטפורמה פופולרית מאוד לניהול כיתות לבית הספר היסודי. בו, ילדים מקבלים נקודות על ההתנהגויות שלהם. אתה יכול ליצור פרופילים, להשתמש באווטארים, לצבור נקודות ואפילו מדליות.

מתמטיקה ST

מתמטיקה ST היא דוגמה מצוינת לאסטרטגיית המשחקים ללימוד מתמטיקה. פינגווין מניע את התלמידים כאשר הם מתמודדים עם אתגרים. זה נהדר גם לילדים עם קשיי למידה וגם לילדים עם כישורים גדולים.

פופולריים