כריות וכריות להנקה

כריות וכריות להנקה הם מאמרים שרוב הנשים רוכשות לפני הגעת הקטן שלהן
כריות וכריות להנקה הם מאמרים שרוב הנשים רוכשות לפני הגעת הקטן שלהן.
כריות וכריות להנקה יהיו בעלי הברית הטובים ביותר שלך בשלב היפה הזה של האמהות. הודות לחפצים אלו, לתינוקך יהיה נוח יותר ותימנע מכאבי צוואר וגב אופייניים.

הנקה היא אחד הרגעים היקרים והמיוחדים ביותר שאמא יכולה לחלוק עם ילדה. עם זאת, יציבה לקויה עלולה לגרום לאי נוחות בהנקה ולייצר כאבי גב וצוואר. החדשות הטובות הן שיש כריות וכריות מיוחדות להנקה.

מטרתן היא לשפר את חווית ההנקה, הן לאמהות והן לתינוקות. המשך לקרוא כדי לגלות עליהם עוד כאן.

למה להשתמש בכריות וכריות להנקה?

אין ספק שהנקה היא הדרך המושלמת להתחבר לתינוק שלך ולחלוק חוויה מדהימה. עם זאת, בעוד אנו מסתגלים לתהליך ועדיין חסרים ניסיון, הוא עלול לעיתים קרובות להיות לא נוח ומסובך פיזית.

כאבי גב וצוואר מופיעים במהירות. נוסף על כך, תינוקות שזה עתה נולדו לא תמיד יודעים איך לינוק מיד, מה שעלול להדאיג מאוד הן עבור התינוק והן את אמא.

הישארות רגועה היא בסיסית, וכך גם מציאת תנוחה נוחה. כך, לא נעביר את המתחים שלנו לקטנטנים שלנו.

הנקה יכולה להיות אתגר גדול (כמו חלקים רבים אחרים באמהות). למרבה המזל, אנו יכולים למצוא אינספור חפצים שיכולים לעזור לנו לעבור את המצב הזה בצורה הטובה ביותר.

כריות וכריות להנקה הם מאמרים שרוב הנשים רוכשות לפני הגעת הקטן שלהן. לפי הגודל והצורה שלהם, הם עשויים אפילו לעזור לך במהלך השבועות האחרונים של ההריון.

נשים רבות נאבקות למצוא תנוחת שינה נוחה במהלך השליש השלישי שלהן, וכריות אלו יכולות לעזור לפתור את הבעיה הזו.

לאחר לידת תינוקך, הפריטים הללו יהפכו לבעל ברית ההנקה הטוב ביותר שלך. הם מאפשרים לך להניק בעודך מחזיק את תינוקך במצב הנכון ומונעים מתח בצוואר ובגב.

מה מייחד כריות וכריות להנקה?

בעצם, כריות הנקה מעוצבות כמו סהר ומטרתן לתת תמיכה בזמן ההנקה. ניתן למלא אותם במגוון חומרים, כגון זרעים, סיבי פוליאסטר, צמר, מיקרו-חרוזים וכו'.

כריות וכריות אלו עוזרות לשמור על תינוקות במצב בטוח ונוח. יתרה מכך, הן חוסכות מאמהות את הצורך לתמוך במלוא משקלם של ילדיהן הקטנים בזמן שהן יונקות.

אמהות יכולות לנוח את הידיים, הצוואר והכתפיים תוך אימוץ תנוחה רגועה יותר. יתר על כן, הם יכולים להניק את הקטנים שלהם כשהם יושבים על המיטה או על שטיח על הרצפה.

כריות וכריות להנקה יהיו בעלי הברית הטובים ביותר שלך בשלב היפה הזה של האמהות
כריות וכריות להנקה יהיו בעלי הברית הטובים ביותר שלך בשלב היפה הזה של האמהות.

גם אם אתה מניקה את תינוקך בכיסא נדנדה או על הספה, הכריות הללו עדיין מוסיפות מידה רבה של נוחות.

כריות וכריות להנקה: דרישות

כיום קיימים בשוק עשרות כריות וכריות להנקה. לכן חשוב לדעת אילו דרישות עליכם לחפש על מנת לבצע את הרכישה הנכונה:

1. נוחות

בראש ובראשונה, הכרית שלך צריכה להיות פרקטית ונוחה - גם לך וגם לתינוק שלך. אנו ממליצים לנסות את זה לפני שאתה קונה את זה.

2. לנשימה

תינוקות מזיעים כשהם יונקים. זה מתורגם לחום ולחות לכל מה שהם נוגעים בהם. אם הכרית שלך עשויה מבד נושם, זה יהיה הרבה יותר נוח עבור הקטן שלך .

"כריות וכריות להנקה עוזרות לשמור על תינוקות במצב בטוח ונוח. מה גם שהם חוסכים מאמהות את הצורך לתמוך במלוא משקלם של הקטנים בזמן שהן יונקות".

3. הגובה הנכון

עדיף לקנות כרית או כרית גבוהים יותר, שכן מאוחר יותר הם יתעצבו בהתאם לגודל ולמשקל של תינוקך. ודא שהוא מאפשר לפה של הקטן שלך להגיע לפטמה שלך ולשאיבה בצורה נכונה.

4. היפואלרגני

חשוב לוודא שהחומרים המרכיבים את הכרית הינם 100% היפואלרגניים. זכור כי לילודים יש עור עדין מאוד. סיבים ומרקמים מסוימים עלולים לגרום לתגובות לא חיוביות ולפריחות.

סוגי כריות וכריות להנקה

אם אתם חושבים לקנות אחד מהפריטים הללו, קחו בחשבון שתמצאו מגוון סוגים העומדים לרשותכם. הדגמים הנפוצים ביותר הם הבאים:

1. כריות הנקה בצורת U

לכריות הנקה אלו יש צורת סהר. האם מניחה אותם על מותניה (כשהקצוות מצביעים לכיוון גבה) ומניחה את תינוקה על הכרית, מעל ברכיה.

אמנם יש להם מגוון של מילויים, המילוי הנפוץ ביותר הוא סיבי פוליאסטר .

2. כריות להנקה עם צעצועים

אלה דומים לדגם הנ"ל, אך עם מחשבה על תינוקות גדולים יותר. הם כוללים אביזרים שונים לתינוקות להתעסק איתם בזמן שהם יונקים - למשל רעשנים, ספרים מתנפחים, בובות, סרטים, מראות פלסטיק וכו'.

3. כריות הנקה עם גובה מתכוונן

כריות אלו מאפשרות לנו לבחור בין שלושה מצבים שונים, בהתאם לגודל התינוק. הם מורכבים ממספר כריות שתפורות לחלק המרכזי. אמא יכולה להעביר את הכריות מצד אחד לצד השני כדי למצוא את ההתאמה המושלמת.

לבסוף, ניתן למצוא גם כריות בעלות צורה ארוכה יותר. כריות אלו שימושיות בשלבים האחרונים של ההריון, ולאחר מכן מתאימות לשימוש במהלך ההריון.

כפי שניתן לראות, ישנן מספר אלטרנטיבות בכל הנוגע לכריות וכריות להנקה. ללא ספק תבוא לגלות עד כמה הם חשובים בשלב זה של החיים עבורך ועבור תינוקך.