3 אפליקציות למעקב אחר הגדילה של תינוקך

האפליקציות הללו לניטור הגדילה של תינוקך הן רק חלק מההרבה הקיימות
האפליקציות הללו לניטור הגדילה של תינוקך הן רק חלק מההרבה הקיימות.
גלה את האפליקציות האלה כדי לעקוב אחר הגדילה של תינוקך ולהתחיל לנוח בקלות. למה לא להפוך את העבודה הקשה של ההורות לקצת פחות קשה?

זה נראה מדהים, אבל עד לאחרונה, הטכנולוגיה לא התערבה בצורה כל כך ישירה בהורות. עם זאת, כיום, ישנם עזרים רבים המקלים על המשימה. האם אתה מכיר אחת מהאפליקציות האלה למעקב אחר הגדילה של תינוקך?

אמנם זה נכון שילדים עדיין לא מגיעים עם מדריך הוראות, אבל אתה יכול להקל על עצמך מבחינת הארגון. שים לב ותראה שרבים מהיישומים לניטור הגדילה של תינוקך יכולים להיות שימושיים מאוד.

היתרונות של אפליקציות למעקב אחר גדילת תינוקך

אפליקציות הן לרוב שימושיות מאוד. בהתאם לצרכים שלך, תמצא כמה שיעזרו לך לאכול טוב יותר, לקבל את השינה שהגוף שלך צריך ואפילו לשתות יותר מים.

אם אתם חושבים על הורות וכל מה שצריך לעקוב אחריו עם הקטנטנים, חשבו על היתרונות שאפליקציה יכולה להציע. ישנן אפליקציות ששולחות לך התראה שמתריעה על הביקור הבא אצל רופא הילדים, שעוזרות לך לעקוב אחר ההאכלה והשינה של תינוקך, ואפילו הטמפרטורה שלו. וכפי שאמרנו, יש גם אפליקציות למעקב אחר הגדילה של תינוקך.

היום נתמקד באחרון. אם אתה רוצה לדעת אם התינוק שלך עולה מספיק במשקל או גדל בסנטימטרים שהם צריכים, האפליקציות האלה יהיו בעלות הברית הטובות ביותר שלך.

1. אפליקציית מוניטור לתינוק

זוהי אחת האפליקציות עם הכי הרבה פונקציות, מה שהופך אותה לשלמה ואטרקטיבית מאוד. לדוגמה, אתה יכול לתקשר ישירות עם התינוק שלך דרך המיקרופון של המכשיר שלו. במקביל, הוא מסוגל לזהות רעש אם ילדכם מתעורר או זז תוך כדי שינה ולהקליט אותו ב-iCloud כדי לעקוב אחר השינה שלו. ועם סמארטפון או טאבלט, אתה יכול בקלות לעקוב אחר הגדילה של תינוקך.

היתרונות של אפליקציות למעקב אחר גדילת תינוקך
היתרונות של אפליקציות למעקב אחר גדילת תינוקך.

בנוסף, לאפליקציה יש שתים עשרה מנורות לילה שונות בצורת חיות. זוהי אחת האלטרנטיבות הפופולריות ביותר הודות לכמה קלה לשימוש.

2. emybaby, עוד אחת מהאפליקציות למעקב אחר גדילת התינוק שלך

זוהי אפליקציה חינמית המתמקדת בטיפול בבריאות ובגדילה של תינוקות וילודים על ידי יצירת דף נתונים של הילד (משקל, גובה וכו'). בדרך זו, תהיה לך שליטה על כל המידע החשוב.

זה גם נותן לך אפשרות ליצור תיעוד רפואי שמזכיר לך פגישות עם רופא הילדים, חיסונים וכו'. דרך הטלפון שלך, אתה יכול אפילו לנטר את החום של תינוקך מרחוק.

הוא כולל לוח שנה לציון האירועים החשובים ביותר, ותוכלו לעצב אלבום משפחתי כדי לאחסן את הזיכרונות של תינוקכם. ישנה גם אפשרות ליצור אילן יוחסין עם כרטיס המוקדש לכל אחד מבני המשפחה.

3. Baby connect

מעבר להיבט הרפואי, מומלץ מאוד שתתרגל לרשום כל אחד מהשינויים שעובר התינוק שלך. בדרך זו, תוכל לראות את ההתפתחות שלהם ולהיות בהישג יד עם כל נתונים למקרה שמתעורר סימן אזעקה. זה הזמן שבו האפליקציה הזו, הזמינה גם ב-App Store וגם ב-Google Play, תהיה לעזר רב.

זה גם מאפשר לך לשמור תיעוד יומי של התינוק שלך. מחיתולים ועד שעות שינה, ביקורי רופא, אוכל שנאכל, תרופות, חיסונים, גדילה, מצב רוח או תמונות.

לכל תינוק יש פרופיל משלו בו מתועדים הנתונים והפעילויות שלו, מה שהופך אותו למושלם עבור משפחות גדולות. זה מאפשר למספר משתמשים מורשים לגשת אליו. כך הורים, סבים וסבתות, דודות, דודים או מורים יתעדכנו בכל עת על מצב התינוק.

האפליקציות הללו לניטור הגדילה של תינוקך הן רק חלק מההרבה הקיימות. כולם עוזרים לך בתחומים שונים ויכולים לשמש כמזכירה הוירטואלית שלך.

יש כל כך הרבה היבטים שצריך לקחת בחשבון במהלך החודשים הראשונים לחייו של תינוק, וזו הסיבה שהטכנולוגיה עשתה צעד קדימה כדי להקל עליך.

פופולריים